Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_40cc455de62a2f9f7d9442997ea9c13d93854c669fe9455799cc2c7fda3a594f

Klub Gracza Cenega

3452 postów w tym temacie

Dnia 09.07.2007 o 19:41, Arclight napisał:

Ja zarejestrowałem 01.06, a słuchawki dostałem dopiero 29.06, tak więc chyba jeszcze trochę
na te słuchawki poczekasz.

Ja tez zarejestrowałem 01.06, a słuchawek nie mam do tej pory :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 22:10, Deejay napisał:

Żadko tu zaglądam, więc pytam - klub juz wystartował? Tzn. można za punkty coś wymienić?


Cytując rapera Peję: "I nie zmienia się nic, dalej trzeba żyć"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 22:14, Markus89 napisał:

Cytując rapera Peję:

a feee... :P

Dnia 10.07.2007 o 22:14, Markus89 napisał:

"I nie zmienia się nic, dalej trzeba żyć"

poczekamy zobaczymy... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 22:14, Markus89 napisał:

Cytując rapera Peję: "I nie zmienia się nic, dalej trzeba żyć"

Mijają dni, miesiące, mija roook.

Czekamy czekamy i nic. To jest śmieszne. Znowu CDA powinno zaingerować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam coś. Jeśli Cenega wynagrodzi Klubowiczom to czekanie, jakimś upominkiem bądź kilkoma punktami zapełniającymi konto - wtedy ten Klub mogą tworzyć w nieskończoność. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 10:00, xbit71 napisał:

Powiem Wam coś. Jeśli Cenega wynagrodzi Klubowiczom to czekanie, jakimś upominkiem bądź kilkoma
punktami zapełniającymi konto - wtedy ten Klub mogą tworzyć w nieskończoność. :D

Nieskończoność to znacznie dłużej niż Twoje życie. W takiej sytuacji upominek czy "bezcenne" punkty można sobie rozbić o kant...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 10:44, Melchah napisał:

> Powiem Wam coś. Jeśli Cenega wynagrodzi Klubowiczom to czekanie, jakimś upominkiem bądź
kilkoma
> punktami zapełniającymi konto - wtedy ten Klub mogą tworzyć w nieskończoność. :D
Nieskończoność to znacznie dłużej niż Twoje życie. W takiej sytuacji upominek czy "bezcenne"
punkty można sobie rozbić o kant...


Na cmentarzach nie ma 802.11? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam ostatnio kupiłem sobie RESIDENT EVIL 4 z cenegi... zalogowałem sie na cenega rejestracja... i mam te punkty gdzieś na broszulce wyczytałem ze mam DARMOWY dostęp do servistu gry-online.pl/./ no własnie...
jak wklepuje swój login (mail) i hasło to pisze ze login jest zły....
powiedzcie mi jak ja niby mam coś za darmo z tego servisu ?!

o co chodzi ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.07.2007 o 21:25, Chester001 napisał:

o co chodzi ?!


Dostaniesz to jak Klub Gracza Cenega (kompania graczy) będzie działać. Na razie nie działa i nie wiemy kiedy będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja pierdziele, na ten caly klub chyba bedzie trzeba czekac dluzej niz na skonczenie sie mody na sukces, o ile dobrze pamietam to na poczatku czerwca bylo kolejne zapewnienie ze "klub rusza niedlugo" - widac ktos ma inne poczucie czasu niz ja, tak minely 2 miechy od tego czasu, do kompa mam dostep raczej sporadycznie teraz i na krotko, to pomyslalem sobie, ze wejde i zobacze pewnie w koncu po takim czasie machina ruszyla... a tu zonk, to kolejna okazja to co? rozpoczecie roku szkolnego, akademickiego, a moze nowy rok :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj przesadzasz zapewnienie że nie długo ruszy jest bardzo dobrym zapewnieniem :D Pytasz dlaczego? Już ci odpowiadam rok temu jak miał powstać klub było powiedziane że ruszy - potem czekaliśmy rok czasu aż znów powiedzieli że już nie długo ruszy co oznacza że jest to krótszy czas czekania niż rok bo by powiedzieli że ruszy :D Tak więc zostaje jeszcze nam 10 miesięcy czekania :D Następnie powiedzą że na pewno już nie długo ruszy i będzie 9 miesięcy czekania :D i tak dojdziemy że kiedyś zostanie nam 1 minuta czekania :) I tu wkracza matematyka o ile za każdym razem by tak mówili to klub by nigdy nie ruszył bo jest to ciąg malejący do nieskończoności ale nie nadązali by o tym powiadomić więc sądze że najpóźniej za 2 lata klub ruszy inaczej będzie to CENEGA Forever :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 20:25, kordzio1 napisał:

do kompa mam dostep raczej sporadycznie teraz i na krotko, to pomyslalem sobie, ze wejde i zobacze
pewnie w koncu po takim czasie machina ruszyla... a tu zonk, to kolejna okazja to co? rozpoczecie
roku szkolnego, akademickiego, a moze nowy rok :P?


Podobnie u mnie rok szkolny się skonczył, wyjechałem na wakacje, wróciłem i... nic ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 23:59, Be-Yacz napisał:

Znowu CDA powinno zaingerować :)

A już pisali na ten temat w CDA? W którym numerze? - Nie czytałem tego, możesz przytoczyć co napisali? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 23:00, Kamil.i.Maciek napisał:

> Znowu CDA powinno zaingerować :)
A już pisali na ten temat w CDA? W którym numerze? - Nie czytałem tego, możesz przytoczyć co
napisali? :-)

Że powinno być w przeciągu miesiąca, a już napewno w przeciągu 2 miesięcy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 23:49, Be-Yacz napisał:

Że powinno być w przeciągu miesiąca, a już na pewno w przeciągu 2 miesięcy ;]

No to fajnie, czekam cierpliwie :-) - Jak się chłopakom uda, to stworzą naprawdę coś wspaniałego, nic tylko trzymać za nich kciuki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 02:03, Kamil.i.Maciek napisał:

> Że powinno być w przeciągu miesiąca, a już na pewno w przeciągu 2 miesięcy ;]
No to fajnie, czekam cierpliwie :-) - Jak się chłopakom uda, to stworzą naprawdę coś wspaniałego,
nic tylko trzymać za nich kciuki :))

Ale 2 miesiące już mineły miesiąc temu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować