Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramy w Guild Wars 2 – czwarty dzień wędrówki po Tyrii

59 postów w tym temacie

no ja jak narazie po zainstalowaniu z plytki sciagam aktualke 61.000 plikow (czy jakos tak) narazie mam 97% i jest cos blisko 2,6gb... wiec pewnie do 2,7gb dojdzie.... teraz tylko pytanie czy po tym nie bedzie nastepnej aktualki i znow 2gb xD coz poczekam te 3% i sie dowem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak przeglądam komentarze i relacje "live" i coraz bardziej zaczyna mi się podobać GW2. Czy osoba, która nigdy nie grała dłużej w jakieś MMO (zacząłem tylko parę leveli Runes of Magic i mnie znudziło), mogłaby się odnaleźć w świecie GW2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z chęcia bym z wami pograł ale ni jak nie mogę się zalogować czy to na moim czy kuzyna koncie obydwa świeżo po rejestracji , gra oczywiście kupiona w gram.pl są jakieś podobne problemy u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 23:57, sirufok napisał:

Tak przeglądam komentarze i relacje "live" i coraz bardziej zaczyna mi się podobać GW2.
Czy osoba, która nigdy nie grała dłużej w jakieś MMO (zacząłem tylko parę leveli Runes
of Magic i mnie znudziło), mogłaby się odnaleźć w świecie GW2?

Przedwczoraj pomagałem gramowiczowi, dla którego to jest pierwsze MMO. Poza pewną deorientacją w detalach nie miał żadnych problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zalogować może i się dało ale nie mogę przenieść się na serv BlacTide

Dnia 28.08.2012 o 23:59, Dimzard napisał:

Z chęcia bym z wami pograł ale ni jak nie mogę się zalogować czy to na moim czy kuzyna
koncie obydwa świeżo po rejestracji , gra oczywiście kupiona w gram.pl są jakieś podobne
problemy u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 00:56, szpaku8989 napisał:

Mam pytanie
Czy aktualnie serwery gry sa wylaczone? bo chce sie logowac i caly czas wyskakuje "connection
error"


Nie. My jesteśmy zalogowani i gramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podzielę się z Wami swoimi wrażeniami. Na razie po 4h grania mam 6lvl i przyznam, że jestem mile zaskoczony. Ponad godzinę spędziłem na zapoznanie się z większością opcji (ekwipunkiem, oknem skilli, mapą) trochę pozwiedzałem, obadałem crafting etc. Na dobre rozkręcę się jak wstanę. Teraz trzeba odespać trochę, a potem znów wracam do Tyrii.
PS: Co w związku z gramową gildią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osoby, które już robiły Ascalonian Catacombs: czy wczoraj mieliście problem wejść tam jako grupa? Nam się nie udało pomimo kilkunastu prób na przestrzeni 30 minut - zawsze wywalało nas na inny overflow: raz tylko udało się czterem osobm wbić na ten sam, ale 5 wtedy w ogóle nie mogła wejść do dungu. Opcja "Join in..." była w ogóle niedostępna u żadnego z nas. Nawet ludzie stojący przed co chwila pytali jak to zrobić. :/ ANeta musi jak najszybciej to naprawić, bo jeśli drużna nawet nie wchodząc do instancji tylko przenosząc się między terenami/wychodząc z czyjegoś personal story bardzo często ląduje gdzie indziej to to nie ma sensu, bo wpływ influence nie jest wtedy zwiększony i liczy się jakby każdy był sam. Tutaj jednak można zrobić "Join in..." (choć nie zawsze: niekiedy to po prostu nie działa i trzeba zrobić relog...), ale... czy tak powinna wyglądać gra w party, że co jakiś czas jest się zmuszonym do ręcznego przenoszenia się tam gdzie reszta wylądowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myszaty to macie "fory" u arenanet bo ja teraz wstalem i dalej lipa.
prosilbym o pomoc w tej sprawie bo jezeli wam hula to u mnie cos nie tak musi byc skoro caly czas albo laduje albo "connection error"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no trzeba przyznac ze gra wciaga a czas leci jak szalony... coz aktualka po zainstalowaniu z plyt wazy 2,7gb... balem sie bo mi sie sciaganie zatrzymalo na 99% i 3pliki do konca.... ale sie okazalo ze musialem tylko odswiezyc launchera i jak wlaczylem drugi raz to bylo juz 100%

zalogowanie na serwer bez problemu najmniejszego az dziwne...gra dosc plynnie chodzi mimo ze nie mam sterownikow Beta jak sama gierka propnuje... ale jedyny error jaki dostrzeglem to ze nie moge potwierdzic swojego adresu email tzn. weryfikacja... ciagle przychodzi martwy link ktory wysyla do stronki ze sie nie udalo..... ale jak czytalem praktycznie kazdy ma to samo... lecz blad nie przeszkadza w samej grze ^

ale suma sumarum musze poswiecic z godzinke na przejzenie wszystkich opcji...klawiszy i powolnym rozgryzaniu systemu.... bo wczoraj tylko latalem robilem zadanka i mase eventow wiec teraz trzeba bdzie sie poswiecic na samym systemie... np. skad wziasc narzedzia do zbierania roznych surowcow... craftingi itp ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 08:06, zibi20 napisał:

np. skad wziasc narzedzia do zbierania roznych surowcow... craftingi itp ^^

WZIĄĆ je można od - a właściwie kupić - Merchantów: choć nie od wszystkich. Masz 3 rodzaje: Harvesting Sickle - do ziółek, Logging Axe - drzewka, Mining Pick - rudy wszelakie. Dzielą się one również na różnej jakości od Copper do Orichalcum - do wyższo poziomowóch surowców potrzebujesz coraz lepszych narzędzi. Dostajesz je również za niektóre questy. Możesz mieć jednocześnie wyposażone wszystkie 3. Crafterzy występują w większych osadach oraz miastach i są oznaczeni na minimapie odpowiednimi ikonkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dot. używanego przez was sprzętu. Na jakim gracie? High/Medium/Low? Bo grafika jest jakaś... dziwna. Myślałem,że będzie taka bardziej odbijająca się, żelowa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 10:16, BartexooN napisał:

Pytanie dot. używanego przez was sprzętu. Na jakim gracie? High/Medium/Low? Bo grafika
jest jakaś... dziwna. Myślałem,że będzie taka bardziej odbijająca się, żelowa :o

radeon gd 3200 low, narazie w oknie 20-40 fps, w poniedziałek przesiadka na gtx 560 ti od zotaca. Gra jest tak miodna ze nie przeszkadza mi granie w takich warunkach, ale na WvW i wieksze eventy się nie pcham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety wydalem kase w bloto...plynosc gry na moim laptopie w skali od 1 do 10 to 1-2. Strasznie to u mnie wyglada nawet na najmniejszych detalach...tak ze 179 zl poszlo w pi... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 10:16, BartexooN napisał:

Pytanie dot. używanego przez was sprzętu. Na jakim gracie? High/Medium/Low? Bo grafika
jest jakaś... dziwna. Myślałem,że będzie taka bardziej odbijająca się, żelowa :o


Core i5, 4gb ram, radeon hd 5730, większość ustawień mam na medium, wygląda ładnie i ok 60 klatek. W większych walkach liczba klatek spada, ale to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam pytanie techniczne związane z grą. Czy można jeden egzemplarz zainstalować na 2 komputerach i grać w 2 osoby jednocześnie ... tak rodzinnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować