Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nasz materiał: Mass Effect 3: Leviathan - pierwsze pół godziny z polskiej wersji gry

26 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Zastanawiacie się, jak zaczyna się rozgrywka w DLC Leviathan do Mass Effect 3? Jesteście ciekawi efektów prac nad polską wersją językową? W takim razie obejrzyjcie koniecznie nasze gameplaye.

Przeczytaj cały tekst "Nasz materiał: Mass Effect 3: Leviathan - pierwsze pół godziny z polskiej wersji gry" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem Mass Effect 3 jakiś czas temu. Zaakceptowałem zakończenie stworzone przez twórców gry. Wybrałem po prostu jedną z trzech możliwości. Bardzo mi się podobała i ostatnia część i cała saga i generalnie zwieńczenie tej trylogii. Nie interesują mnie alternatywne zakończenia. Nie interesuje mnie też ten dodatek. Dla mnie gra się skończyła. To tak jak film obejrzysz i tyle. Nie oczkuję od twórców filmów robienia alternatywnych zakończeń i masy dziwnych dodatków. To co się dzieje teraz w branży gier jest po prostu smutne. To co robi ze swoją trylogią Bioware jest przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 10:17, pawell75 napisał:

Skończyłem Mass Effect 3 jakiś czas temu. Zaakceptowałem zakończenie stworzone przez
twórców gry. Wybrałem po prostu jedną z trzech możliwości. Bardzo mi się podobała i ostatnia
część i cała saga i generalnie zwieńczenie tej trylogii. Nie interesują mnie alternatywne
zakończenia. Nie interesuje mnie też ten dodatek. Dla mnie gra się skończyła. To tak
jak film obejrzysz i tyle. Nie oczkuję od twórców filmów robienia alternatywnych zakończeń
i masy dziwnych dodatków. To co się dzieje teraz w branży gier jest po prostu smutne.
To co robi ze swoją trylogią Bioware jest przykre.


Dziękuję Ci dobry człowieku za ten głos rozsądku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 10:17, pawell75 napisał:

Nie interesują mnie alternatywne zakończenia.


No ale przecież nie ma czegoś takiego. Zakończenia cały czas wyglądają tak samo jak w oryginale, tyle, że są rozszerzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 10:17, pawell75 napisał:

Nie oczkuję od twórców filmów robienia alternatywnych zakończeń
i masy dziwnych dodatków. To co się dzieje teraz w branży gier jest po prostu smutne.
To co robi ze swoją trylogią Bioware jest przykre.


zakończenie jest takie samo, tylko to co było bełkotem z "podstawki" kompletnie oderwanym i od rzeczywistości zostało wytłumaczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 11:53, EmperorKaligula napisał:

zakończenie jest takie samo, tylko to co było bełkotem z "podstawki" kompletnie oderwanym
i od rzeczywistości zostało wytłumaczone.


Za to zamiast starbrata gadającego od rzeczy mamy

Spoiler

kosmiczne kałamarnice z naturalną zdolnością do indoktrynacji, które nie wpadły na to, że można ''przejąć kontrolę'' nad organikami, które tworzyły syntetyków, które ich wybijały. Można było ich zmusić do zaprzestania budowy. A tak stworzyły starbrata i mamy bajzel.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 12:02, NeroNarmeril napisał:

Za to zamiast starbrata gadającego od rzeczy mamy

Spoiler

kosmiczne kałamarnice z naturalną
zdolnością do indoktrynacji, które nie wpadły na to, że można ''przejąć kontrolę'' nad
organikami, które tworzyły syntetyków, które ich wybijały. Można było ich zmusić do zaprzestania
budowy. A tak stworzyły starbrata i mamy bajzel.


Spoiler

Tylko wiesz, od zindoktrynowanej rasy daniny raczej się spodziewać nie można :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 12:47, Xzwart napisał:

Mylicie sie, dodali 1 nowe zakonczenie, mozliwosc wypiecia sie i walki do konca bez trojkolorowych
wybuchow.


Opisz w spojlerach dokładnie, na czym to polega - nie będę naginał przez całą końcówkę gry, żeby to oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 12:53, borias napisał:

Opisz w spojlerach dokładnie, na czym to polega - nie będę naginał przez całą końcówkę
gry, żeby to oglądać.


Ale to już w EC było.

Spoiler

Można powiedzieć starbratowi, żeby poszedł do diabła z tymi swoimi propozycjami, ale za to skazujesz wszystkich na zagładę, bo Żniwiarzy inaczej niż za pomocą kosmicznego dilda nie da się pokonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 10:17, pawell75 napisał:

Skończyłem Mass Effect 3 jakiś czas temu. Zaakceptowałem zakończenie stworzone przez
twórców gry. Wybrałem po prostu jedną z trzech możliwości. Bardzo mi się podobała i ostatnia
część i cała saga i generalnie zwieńczenie tej trylogii. Nie interesują mnie alternatywne
zakończenia. Nie interesuje mnie też ten dodatek. Dla mnie gra się skończyła. To tak
jak film obejrzysz i tyle. Nie oczkuję od twórców filmów robienia alternatywnych zakończeń
i masy dziwnych dodatków. To co się dzieje teraz w branży gier jest po prostu smutne.
To co robi ze swoją trylogią Bioware jest przykre.


Do filmu dobrego często się wraca, lecz niestety ta gra jest takim dnem że nigdy do niej nie wrócę zapewne, chociaż, nie grałem jeszcze w extented cut i tego leviathana to obczaje może jeden raz jeszcze., bo ciekawe ten drugi się zapowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 12:00, NeroNarmeril napisał:

> Pierwsze pół godziny ? Jak możecie spoilować 60% "wybitnego" DLC !? :O

DLC trwa +/- 3 godziny, więc...


Hehe :) Wierz dalej w zapowiedzi twórców dotyczące długości DLC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 10:17, pawell75 napisał:

Nie interesują mnie alternatywne zakończenia.

Takowych nie ma, bo zostały rozszerzone te istniejące. Tylko to było w przypadku EC. Leviathan nic nie zmienia, bo dodaje jedynie poboczną misję. Na tej samej zasadzie, na jakiej działały poprzednie fabularne dlc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 13:18, leszeq napisał:

Hehe :) Wierz dalej w zapowiedzi twórców dotyczące długości DLC...


Chybiona kpina, bo przeszedłem to z zegarkiem na ręku i mierzyłem czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem z zakupem. Cały czas mi wyświetla błąd o treści "wystąpił błąd spróbuj później". Każdy ma tak kto chce zapłacić poprzez paypal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 10:17, pawell75 napisał:

Skończyłem Mass Effect 3 jakiś czas temu. Zaakceptowałem zakończenie stworzone przez
twórców gry. Wybrałem po prostu jedną z trzech możliwości. Bardzo mi się podobała i ostatnia
część i cała saga i generalnie zwieńczenie tej trylogii. Nie interesują mnie alternatywne
zakończenia. Nie interesuje mnie też ten dodatek. Dla mnie gra się skończyła. To tak
jak film obejrzysz i tyle. Nie oczkuję od twórców filmów robienia alternatywnych zakończeń
i masy dziwnych dodatków. To co się dzieje teraz w branży gier jest po prostu smutne.
To co robi ze swoją trylogią Bioware jest przykre.


Widocznie nie masz pojęcia jakimi prawami kieruje się przemysł filmowy - tam to masz dopiero DLC! Każdy generalnie film wychodzi w wersji reżyserskiej, czyli takiej, w której znajdują się m.in. wycięte sceny. Film taki musisz z reguły kupić na DVD (bo nawet w telewizji taki film poleci w wersji normalnej a nie reżyserskiej). Więc przykład z filmem niezbyt trafiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować