Zaloguj się, aby obserwować  
buras

Paskudna 10, czyli liga gier najgorszych...

889 postów w tym temacie

Rozumien Daro, ze mam ten cytat uzanc za Twoj glos na ta gre oczywiscie ? Jesli tak to prosilbym o uscislenie go, tak jak z Diablo (az mi sie serce kraje ... moj diabolek ... tym glosem wbiles mi noz w serce ... ale coz gusta sa nie podlegajace dyskusji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. half-life 2: do d... juz 1 lepsza przynajmniej dłuzsza fabuła i fajniejsze bronie
2. NFS hot persuit 2 kompletna odgrzewka to samo co 1 gówno zmienili dobrze ze wychodzi MW bo undergundy sie robia denne
3. Planetscape: torment -denna fabuła
4. wszystkie drivery- nudy a misje denne ze nie powiem co
5. anno (wszystkie jakie są na tej zasranej planecie :D) matko ja nie rozumiem wogule po co to badziewie robili
6. to co tera powiem mnie zaboli ale C&C:generals za brak mozliwosci budowy łodzi
7.wszyskie coliny matko co za denne wyscigówki
8. fallout tactics- 1 i 2 sa lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 20:55, nr20SirAndrew napisał:

3. Planetscape: torment -denna fabuła


Chyba nie rozumiem denna fabuła w Tormencie!? Czy ty chociaż ją przeszedłeś, że tak twierdzisz?

No a ja wytpuję mój raking: Mortyr 2, Poldek Racer, Maluch Racer, Leisure Suit Larry Magna Cum Laude (z przygodówki jakaś kaszanka wyszła), Imperial Glory (takich przekłamań historycznych to nigdzie nie widziałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 20:55, nr20SirAndrew napisał:

3. Planetscape: torment -denna fabuła


Heretyku!!!
Spłoniesz na stosie za to co właśnie napisałeś.
Przecież ta gra ma jedną z lepszych fabuł jakie widziałem w grach. A na pewno ma lepszą fabułę niż Baldursy razem wzięte.

>4. wszystkie drivery- nudy a misje denne ze nie powiem co

Coś mi się zdaje, że ta seria jest dla ciebie za trudna. Zarównoi pierwsza i druga część Drivera są bardzo dobrymi grami.

>8. fallout tactics- 1 i 2 sa lepsze

Niech zgadnę. Traktujesz Tacticsa jako cRPG?
Jeśli tak to nie ma się co dziwić, że uważasz go za jedną z najgorszych gier. Tylko, że Fallout Tactics nie jest cRPGiem.

@topic
Za najgorszą grę w jaką grałem uważam, podobnie jak LordBrylant Postal 2.
Beznadziejna fabuła, nic więcej ponad głupią rzeź. Klozet jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.10.2005 o 20:55, nr20SirAndrew napisał:

3. Planetscape: torment -denna fabuła
4.
wszystkie drivery- nudy a misje denne ze nie powiem co
5. anno (wszystkie jakie są na tej zasranej planecie :D) matko ja
nie rozumiem wogule po co to badziewie robili
6. to co tera powiem mnie zaboli ale C&C:generals za brak mozliwosci budowy
łodzi
7.wszyskie coliny matko co za denne wyscigówki
8. fallout tactics- 1 i 2 sa lepsze


Denna fabuła hmmmmmmmmmm to znaczy ze nie rozumiesz jej pewnie wolisz GTA jak wiekszosc ludzi, nie będe Cie obrażał bo nie w tym rzecz, ale na czym jak na czym na grach to się wogule nie znasz. A najgorszą gra jest maluch racer i poldek driver. Lumbago

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 09:10, paweusz napisał:

-jeżeli Torment ma denną fabułę to jaka inna gra ma lepszą, bo ja lepszej nie spotkałem


Spoko gość ma pewnie 10 lat, dajmy takim też korzystać z forum.

A do swoich gier najgorszych dorzucę Primitive Wars xD
Najgorzej wydane 40 zł w moim życiu (ile piwa bym kupił). Kto grałten wie, przede wszystkim inny poziom trudności za każdą instalacją xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dolaczam do rankingu gre Sila i Honor. Materyjko, ale zepsuty pomysl na nienajgorsza gre ...
minus za grafike, muzyke i wykonanie.
Sytuacje ratuje jedynie to ze kosztowala 9.90 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 10:43, buras napisał:

Dolaczam do rankingu gre Sila i Honor. Materyjko, ale zepsuty pomysl na nienajgorsza gre ...
minus za grafike, muzyke i
wykonanie.
Sytuacje ratuje jedynie to ze kosztowala 9.90 ...



Ale mówmy o grach wyskoko budżetowych. Wiadome jest to, że gra kioskowa za 9,99 PLN nie odniesie sukcesu, z kilku powodów. Pierwszy i naważniejszym z nich jest to, że owy tytuł jest robiony przez ludzi o małych umiejętnościach, bez pomsyłu z fatalnym sprzetem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha ha ... fakt, ale zdazaja sie w kioskowkach produkcje z ktorych czlowiek moze nie byc zupelnie zadowolony, ale cos z tym da sie zrobic (czyt. pograc). Ta gra niestety nie nalezy do tej kategorii :D
Poprostu szkoda na nia nawet tych 9.90... lepiej dolozyc dyche i kupic cos w CDP ... i tylko dlatego ja wymienilem... inna sprawa to to ze wymienienie jej obok np Diablo i W3 moze byc troszke nie na miejscu :), ale robie to ku przestrodze ... brrr ... nigdy wiecej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 17:11, buras napisał:

Ha ha ... fakt, ale zdazaja sie w kioskowkach produkcje z ktorych czlowiek moze nie byc zupelnie zadowolony, ale cos z tym
da sie zrobic (czyt. pograc). Ta gra niestety nie nalezy do tej kategorii :D
Poprostu szkoda na nia nawet tych 9.90... lepiej
dolozyc dyche i kupic cos w CDP ... i tylko dlatego ja wymienilem... inna sprawa to to ze wymienienie jej obok np Diablo
i W3 moze byc troszke nie na miejscu :), ale robie to ku przestrodze ... brrr ... nigdy wiecej ...



Fakt że za 19.90 można już kupić grę w CDP, a naprzykład za 15 można kupić CDA jeszcze lepsze rozwiązanie, tymbardziej, że ostatnio zamieszczane są dobre gry, niektóre nawet z Extra Klasyki CDP.

Poruszyłeś tez kwestię wymieniania tej gry obok Diablo czy W3 i oczywiste jest to, że to zwykły chwyt reklamowy...:/ Niestety, takie sa coraz częsciej zauważane, i irytuja coraz bardziej...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coz ... rynek i to nie tylko IT, jest bezlitosny ... tam wszystkie chwyty sa dozwolone.

@ Hoplita. Malice ? kurcze umknela mi jakos ta gra, bo nie wiem co to jest ... (nie kojazy mi sie z niczym, poza jedna metalowa kapela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie było tu nic nowego (pewnie wszystkie stare paskudy już tu się pojawiły). Naszczęście producenci nie przestają zarzucać nas różnego rodzaju szmirami. Dzisiaj przeglądając gamespot natknąłem się na bardzo ciekawą recenzje: http://www.gamespot.com/xbox/action/landofthedeadroadtofiddlersgreen/review.html Od kilkunastu miesięcy odwiedzam regularnie ten serwis, ale tak jeszcze żadnej gry nie krytykowali, jak ma to miejsce w przypadku Land of the Dead: Road to Fiddler''s Green. Chyba z czystej ciekawości sobie w nią pogram- ciekawi mnie czy można było zrobić coś gorszego od Mortyr II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować