Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dishonored w złocie

28 postów w tym temacie

No to czekamy. Mam nadzieję, że uda mi się do tego czasu uporać z Borderlands 2, bo inaczej będę w sytuacji "za dużo gier, za mało czasu" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2012 o 21:26, polskiniko napisał:

@up Cenędza jeszcze przesunie 2 razy premierę w Polsce, więc spokojnie możesz zamiawiać
w UK, i tak ci szybciej dojdzie :o


Oj nie radzę na tym forum używać takich nazw firm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2012 o 21:26, polskiniko napisał:

@up Cenędza jeszcze przesunie 2 razy premierę w Polsce, więc spokojnie możesz zamiawiać
w UK, i tak ci szybciej dojdzie :o


No i wytnie trofea z wersji na PS3, a polską wersję doda w patchu za 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2012 o 01:47, lis_23 napisał:

Jeżeli wykorzysta się zniżkę -40% w sklepie Muve to koszt gry wyniesie 78 zł + darmowa
wysyłka.


Ale skąd taką zniżkę wziąć? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2012 o 02:01, pawbuk napisał:

> Jeżeli wykorzysta się zniżkę -40% w sklepie Muve to koszt gry wyniesie 78 zł + darmowa

> wysyłka.

Ale skąd taką zniżkę wziąć? :D

Rejestrować gry wydane przez Cenegę, zbierać punkty, zniżka kosztuje 300 punktów i obowiązuje przez miesiąc od przysłania kodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2012 o 02:10, lis_23 napisał:

> > Jeżeli wykorzysta się zniżkę -40% w sklepie Muve to koszt gry wyniesie 78 zł
+ darmowa
>
> > wysyłka.
>
> Ale skąd taką zniżkę wziąć? :D
>
Rejestrować gry wydane przez Cenegę, zbierać punkty, zniżka kosztuje 300 punktów i obowiązuje
przez miesiąc od przysłania kodu.


Wszystkie gry, nie tylko te od Cenegi, można zarejestrować w Kompanii Graczy. Oczywiście jeśli ma się dowód zakupu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2012 o 10:06, hans_olo napisał:

Z Cenegą jest jak z panią w dziekanacie. Tylko ja z nią nie mam problemu.

Ja też z tą firmą nie ma problemów. Pamiętam nawet, że rewelacyjnie się zachowali jak przyszedł do mnie Risen 2 w uszkodzonym pudełku (z winy kuriera), ale o sczegółach nie wolno mi mówić. ;)

A poza tym możliwość zastosowania 40% zniżki z Kompani Graczy (bardzo dobry program lojalnościowy, nie to co beznadziejny od CDP) i teraz zniesienie kosztów przesyłki tylko zachęca do zakupów na muve.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ludzie zagrają, to wtedy dyskusja się rozkręci, ja bym tam wolał przekonać się na własne oczy, czy ta gra rzeczywiście jest tak dobra, jak mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najgorętsza gra tego roku. Na dodatek załatwiłem ją sobie za 78zł z gratisowym steelbookiem i wysyłką. Już nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2012 o 10:14, Abi_Dalzim napisał:

A poza tym możliwość zastosowania 40% zniżki z Kompani Graczy (bardzo dobry program lojalnościowy,
nie to co beznadziejny od CDP) i teraz zniesienie kosztów przesyłki tylko zachęca do
zakupów na muve.pl.

Dokładnie, sam od niedawna korzystam z kg i muszę przyznać, że jest to świetna sprawa jakiej nigdzie indziej nie ma. Ja co prawda kupuję konsolowe gry i mam rabat 20% plus jeszcze ta darmowa wysyłka. Punktów raczej mi nie zabraknie, bo świeże konsolowe tytuły ładnie ładują konto ptk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2012 o 15:22, Ramonek napisał:

Gra jest mniamuśna, tylko że ja nie lubię zemsty :(
Czy to bedzie gra dla mnie?

Potraktuj kolejne zadania jak w Hitmanie - po prostu zlecenie, masz kogoś zabić i tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować