Zaloguj się, aby obserwować  
Riddl3r

Battlefield 4

948 postów w tym temacie

Dnia 02.10.2013 o 13:44, infinity23 napisał:

tak ale zauważ że w BF2 oraz Bad Company 2 można było naprawić most mechanikiem :)


Spawaj te cegły Franek! Byle prosto!

Czekam na edycję Super Premium Extra Pro with BONUSES! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2013 o 13:44, infinity23 napisał:

tak ale zauważ że w BF2 oraz Bad Company 2 można było naprawić most mechanikiem :)


Nie pamiętam naprawy mostów w BC2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2013 o 13:27, sylwasss napisał:

No proszę. Widzę że do tego masz niewyparzony jęzor. "Ziom", "Inteligent", "Troll", "Cudak"
co jeszcze mi ciekawego powiesz? Bo jak na razie to dzieciaku nie powiedziałeś niczego
konkretnego. Jam można oceniać grę i się o niej wypowiadać grając jedną rundkę. Piszesz
o masie nowych funkcji i opcji. Może łaskawie podzielisz się z nami co tam jest nowego.
Bo ja nic nowego nie zauważyłem czego by nie było w BF 2 i 3 i BC2. Widzę że hajp cię
już dopadł i każdego który ma konstruktywną krytykę wyzywasz w w/w sposób. Mała rada.
Zacznij szanować zdanie innych, a jak już się z nim nie zgadzasz to pisz konkrety a nie
ogólniki. Post zgłaszam do moderacji, bo nie pozwolę sobie aby jakiś gimnazjalista zwracał
się do mnie w ten sposób.

Nie rozumiem Cię gościu. Piszesz, że ja Cię obrażam, a to Ty nazwałeś mnie pierwszy onanistą graficznym(nadal nie wiem skąd ten wniosek ;o). Chyba za bardzo poważnie do tego podchodzisz. Zaziomkowałem, żeby trochę Cię wyluzować. A cudak i troll naprawdę Cię tak obraziły? Rozumiem, że za "głuptasa" też zgłosiłbyś mnie do moderatora... Proszę Cię, gimnazjalista? To może jednak nie jesteś poważny, a już na pewno oryginalny.
I gdzie ja oceniałem grę? Specjalnie zaznaczyłem, że to moja opinia po jednej rundzie(słabej, bo z laggami, druga wieczorem była już naprawdę przyjemna). Mówisz, że śmieszna jest taka ocena. A czy nie śmieszne jest też ocenianie po becie?(i wytykanie błędów typowych dla wersji testowych ;o).
Obraziłem też wszystkich z konstruktywną krytyką? Świetnie, ale nie przypisuj mi tego, bo chyba tylko Ty poczułeś się wielce obrażony.
Co do nowych funkcji/opcji. Cóż, miałem na myśli nowe względem 3. Niekoniecznie całej serii... I głównie chodziło mi o interfejs, który jest teraz bardziej rozbudowany(chociażby interaktywna mapa i statystyki broni), ale są też płynniejsze animacje ruchu, tempo walki spadło(i śmieszą mnie ludzie, którzy mówią o bieganiu na pałę jak w CoD-zie? srs? Każdy orze jak może), Levolution system też sprawdza się całkiem nieźle i urozmaica bitwy(choć liczyłem na więcej zmian, a nie na 1 walący się w kółko wieżowiec...).
Może przesadziłem nazywając ludzi śmiesznymi, ale wszystko co pisałem później na pewno nie było bez szacunku do innych.
Także @sylwasss nie spinaj się tak, bo denerwują mnie tacy ludzie.

Ps. Nawet nie odpisałeś na to co Ci odpisałem. Opiniowałem to co zobaczyłem. Nie grałem dużo, więc nie ma też wielu konkretów. Na to przyjdzie czas po premierze. Ale nazywanie gry BF 3,5 to przesada. 3 nie różniła się bardzo od BC2 prócz wielkością map. W sumie każda kolejna część Battlefielda powielała schematy poprzedniczek. Więc czego Ty oczekujesz? Podaj przynajmniej 2 rewolucyjne zmiany, do których nikt by się nie przyczepił, że jest to powielaniem. Pozdro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umieram, cały Twój post to jeden wielki bełkot człowieka, który uległ hajpowi które wznieciło EA/DICE. I tak będę oceniał po becie bo właśnie ten build już od dawna został wytłoczony na płytkach dodano jedynie tekstury w HD i poprawiono crashe. Tak było w przypadku 3 i tak będzie w 4. Jeśli wierzysz że w podejściu EA/DICE coś się w tej kwestii zmieniło to musisz być bardzo naiwny. Rozumiem też że DICE potrzebuje słownie 2 lat na to aby opracować interfejs gry + parę mało znaczących ficzerów. Naprawdę dziwi mnie to że są tacy ludzie, którzy tak mało wymagają. I później mamy to co mamy czyli przysłowiowe gówno.I nie porównuj BF-a z BC2 bo każdy wie że BC2 to spin off, który daje dalej dużo frajdy a nawet więcej niż 3, choćby przez to że jest tam to czego nie ma w 3 i 4. Mianowicie chodzi o destrukcje, tak destrukcje. To jest ta właśnie jedna rewolucyjna zmiana w BF-ie. To że trójkę pocięto z elementów z BF2 to każdy weteran serii sobie już dawno uświadomił. A po co zostało to zrobione? Aby sprzedać nam po raz kolejny 3 z tymi elementami, które były w 2 i nazwano to 4. Do tego pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwią mnie ludzie, którzy wytykają brak destrukcji otoczenia takiej jak w BC2, kiedy tam były budynki X krotnie mniejsze niż te w BF3/4. Jeśli miałbym wrócić właśnie do tego typu map, gdzie porozrzucane są kilka domków na przemian a resztę wypełniają pola to wtedy miałbym pole do narzekań, obecne rozwiązanie jak najbardziej mi pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że Tobie coś pasuje nie oznacza, że pasuje wszystkim :D Mi się bardziej podobały te mapy z BC2 - może i nie było na nich zbyt wiele budynków, ale też były bardzo dobrze zaprojektowane.
Poza tym można zrobić fajną mapę miejską z niewielkimi budynkami - wystarczy tylko gęsta zabudowa.
Zobaczymy jak będą wyglądać inne mapy w BF4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś wyjaśnić w jaki sposób zabić kogoś nożem? Jakoś nie mogę ogarnąć tego systemu, kiedy zachodzę kogoś od tyłu, wykonuję cios, a on jakimś sprytnym ruchem mnie zabija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2013 o 18:37, sylwasss napisał:

Umieram, cały Twój post to jeden wielki bełkot człowieka, który uległ hajpowi które wznieciło
EA/DICE. I tak będę oceniał po becie bo właśnie ten build już od dawna został wytłoczony
na płytkach dodano jedynie tekstury w HD i poprawiono crashe. Tak było w przypadku 3
i tak będzie w 4. Jeśli wierzysz że w podejściu EA/DICE coś się w tej kwestii zmieniło
to musisz być bardzo naiwny. Rozumiem też że DICE potrzebuje słownie 2 lat na to aby
opracować interfejs gry + parę mało znaczących ficzerów. Naprawdę dziwi mnie to że są
tacy ludzie, którzy tak mało wymagają. I później mamy to co mamy czyli przysłowiowe gówno.I
nie porównuj BF-a z BC2 bo każdy wie że BC2 to spin off, który daje dalej dużo frajdy
a nawet więcej niż 3, choćby przez to że jest tam to czego nie ma w 3 i 4. Mianowicie
chodzi o destrukcje, tak destrukcje. To jest ta właśnie jedna rewolucyjna zmiana w BF-ie.
To że trójkę pocięto z elementów z BF2 to każdy weteran serii sobie już dawno uświadomił.
A po co zostało to zrobione? Aby sprzedać nam po raz kolejny 3 z tymi elementami, które
były w 2 i nazwano to 4. Do tego pije.


Boli mnie, że na wszystkie moje posty potrafisz tylko odpowiedzieć, jaki to jestem nahajpowany przez EA, bądź nazywasz mnie gimnazjalistą. Odparłem chyba wszystkie zarzuty pod moim adresem, a ty nawet nie przyznajesz się do części błędu. Równie dobrze to Ciebie można nazwać typowym hejterem(tylko proszę nie bierz tego do siebie i nie zgłaszaj do moda).
Nie uległem hajpowi EA. Już w pierwszym poście zaznaczyłem, że nie byłem pozytywnie nastawiony do tej gry i dopiero od może 2 miesięcy śledzę uważniej informacje. Po prostu niektóre elementy mnie przekonują, a niedopracowany i biedny BF3 zaczął nudzić i irytować. Pamiętam betę BF3 i wiem, że jednak wiele poprawiono do premiery(choć szlifu brakowało). Może i BF3 to pocięty BF2, bo niestety tak to wygląda, a 4 to wypełnienie. Ale ja po prostu kocham tą serię i najbardziej boli mnie Premium, ale nie sama 4. To nie my doprowadziliśmy do takiego rozdrabniania gry, a prędzej gracze Call of Duty. Przykro, że teraz tak to wygląda, ale BF dalej sprawia mi przyjemność. Też liczyłem, że 4(kiedy jeszcze nie była oficjalnie zapowiedziana) będzie rewolucją w kwestii grafiki i destrukcji. Niestety nie te czasy i może za dużo sprzedanych pudełek 3.

Poza tym:

Dnia 02.10.2013 o 18:37, sylwasss napisał:

Dziwią mnie ludzie, którzy wytykają brak destrukcji otoczenia takiej jak w BC2, kiedy
tam były budynki X krotnie mniejsze niż te w BF3/4. Jeśli miałbym wrócić właśnie do
tego typu map, gdzie porozrzucane są kilka domków na przemian a resztę wypełniają pola
to wtedy miałbym pole do narzekań, obecne rozwiązanie jak najbardziej mi pasuje.

@korinek2 ma w dużym stopniu rację. Ciężko teraz zrobić destrukcję tak wielkich budowli, a w BC2 pamiętam masę klonów max 1-2 piętrowych domków. Nie było to zbyt efektowne, acz na Oazie grało się zaje*** ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2013 o 19:52, Afro69 napisał:

Ale ja po prostu
kocham tą serię i najbardziej boli mnie Premium, ale nie sama 4. To nie my doprowadziliśmy
do takiego rozdrabniania gry, a prędzej gracze Call of Duty

Gracze CODa według ciebie masowo kupowali premium w BF 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W betę przegrałem już 5 godzin, więc mogę się podzielić jakimiś moimi wrażeniami.
Przede wszystkim nadal występuje masa błędów, które DICE musi poprawić na premierę pełnej wersji - niektóre z tych błędów są śmieszne, inne mniej :D Wczoraj spotkałem się z tym, że niby wieżowiec się zawalił, teren przerodził się w riuny, ale zostały tekstury stojącego wieżowca. Ciężko biegać po terenie, którego się nie widzi :D Zastanawia mnie też co robiła łodka na dachu jednego z wieżowców :D
Drugą kwestią jest bieganie i strzelanie. Animacje wydają się bardziej płynne niż w BF3, co jest plusem. Co do strzelania, to pierwszym moim wrażeniem (po dłuższym obcowaniu z BF3) było to, że jest mniej precyzyjne i trudniej wycelować w ruchomy cel. Mam wrażenie, że jest to rekompensowane znacznie wyższą celnością samych broni - czasami sam się dziwię z jakich odległości mogę trafić przeciwnika. W BF3 byłoby to nie do pomyślenia. Tutaj mam wrażenie, że tej nowej części jest bliżej do BC2.
DICE zdecydowanie musi popracować nad balansem pomiędzy różnymi klasami. W tej chwili cała masa osób biega jako snajperzy, do czego ta mapa jeszcze zachęca. Po 10 minutach rozgrywki wszystkie wieżowce są obstawione przez snajperów - trzeba nad tym popracować. Niewiele osób gra supportem - moim zdaniem C4 powinno wrócić do tej klasy.
Co do samej mapy - jest w miarę ciekawa, choć bardzo sprzyja reconom. Świetna mapa dla pojazdów latających i snajperów, za mało ma miejsca dla zwykłej piechoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2013 o 10:07, zerohunter napisał:

Trochę lipa że te windy to teleportują zamiast jeździć, a tak w ogóle to kiedy ten wieżowiec
pada?


Nie wiem czy nie jest to losowe - mi się raz zawalił tuż po zajęciu punktu kontrolnego na samym początku rozgrywki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2013 o 20:27, Chlorofil napisał:

Jutro zaczyna się open beta ?

Może mi ktoś powiedzieć ile GB danych trzeba ściągnąć ?


ok 6GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że żeby mieć wszystko i spokój przez najbliższe ~2 lata trzeba kupić BF4 + BF4 premium tak ? nie ma żadnej połączonej wersji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2013 o 22:15, lord0 napisał:

rozumiem że żeby mieć wszystko i spokój przez najbliższe ~2 lata trzeba kupić BF4 + BF4
premium tak ? nie ma żadnej połączonej wersji ?


Jeśli ktoś ma zamiar kupować premium, to niech zrobi to po dłuższym czasie ( marzec ).
Grę niech kupi z dodatkiem Chińska Nawałnica ( w wielu sklepach jest). Kolejny dodatek, właśnie po tej Nawałnicy pojawi się w marcu, więc nie ma sensu kupować od razu premki. Po 5 miesiącach powinno być tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować