Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

Dnia 20.06.2007 o 12:50, Treant napisał:

To bardzo smutne, bo mam nieodparte wrażenie, że ZŚ faworyzuje wojowników (żelastwa wszelkiego
handlarzom nie brakuje i wrogowie też sporo go ze sobą targają) i użytkowników białej magii
(niemało nagród w pobocznych misjach należy do tej kategorii). Cóż, pozostaje mi liczyć na
szczęście i na to, że Dolina Szarego Zmierzchu przywita mnie ciekawszą niż Szarogórze ofertą.

Niestety, ale to prawda. Podobnie jest w Oddechu Zimy, gdzie wyraźnie faworyzowane są bronie lekkie i w końcu zadbano o kuszników i łuczników. Jedynie Cień Feniksa jest w miarę wyrównany, ale tam ekwipunek nie odgrywa tak dużej roli jak wcześniej, gdyż awatar i tak sieje pożogę (za wyjątkiem kapłana) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale warto wziąć na Oddech Zimy lekkozbrojnego awatara, chociaż żeby przejść grę drugi raz. Mi się super grało, miałam jeszcze magię żywiołów (to już standardowo:D). W Feniksie miałam dwa miecze na zmianę, jeden ognisty drugi lodowy - nie mogłam się zdecydować, który wziąć - wzięłam oba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zeczywiscie dodatkowe magiczne zestawy uzbrojenia w cieniu feniksa i oddechu zimy sa super. gdy mialem avka w oddechu zimy to wiziolem sobie zestaw beskresera i sam moglem pokonac niektore obozy przeciwnikow :D :D
Ale sadze ze te dwa dodatki powstaly na bazie zakonu switu tylko poprawione bledy i opinie graczow zostaly dodane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastosowałem się do Twojej rady w zmaganiach ze skrzynią zawierającą 7-poziomowy czar. Wyciągnąłem z niej w końcu czar wywołujący śmiertelną chorobę. Za 3/4 paska doświadczenia przekonam się o tym, czy wybór był trafny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem też, że jest trochę dodatkowego wyposażenia dla maga umysłu. Poza tym są te obeliski na monety, co tworzy kilka pewników, które są istotne dla zwolenników magii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 09:47, dawiddawiddaiwd napisał:

wszystkie te czary z obeliksa sa przydatne ale sa zawsze na 4 poziomie umiejetnosci

W Shal''Dun jest podobny obelisk, który zawiera czary z 8 poziomu. A to już jest coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam duży problem... brakuje mi odłamka czasu, tego z Farlonowej Nadzieji, którego niby ma smok, ale smoka zabiłem a odłamka nigdzie nie było. Wkurzyłem się i grałem w to ostatnio pół roku temu. MAcie może jakieś pomysły gdzie ten odłamek może byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 20:04, dawiddawiddaiwd napisał:

Ej ja zaczolem grac w spell force od nowa :) bo mi sie strasznie podoba i nie wiem czemu wy
w szepcie jestesce na 17 bo ja jestemm na 19 po pokonaniu koshara.

Możliwe, że grasz na dokładnym poziomie trudności, gdzie wrogów jest więcej, a co za tym idzie więcej doświadczenia, bądź też dłużej przebywasz na danej mapie żeby podbić pasek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 21:11, Lord Andre napisał:

> Ej ja zaczolem grac w spell force od nowa :) bo mi sie strasznie podoba i nie wiem czemu
wy
> w szepcie jestesce na 17 bo ja jestemm na 19 po pokonaniu koshara.
Możliwe, że grasz na dokładnym poziomie trudności, gdzie wrogów jest więcej, a co za tym idzie
więcej doświadczenia, bądź też dłużej przebywasz na danej mapie żeby podbić pasek.



Ja też gram na dokładnym i miałem 17 w szepcie ale chyba dlatego że czasem sie przełanczało na normalny a ja nie wiedziałem o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 21:11, Lord Andre napisał:

> Ej ja zaczolem grac w spell force od nowa :) bo mi sie strasznie podoba i nie wiem czemu
wy
> w szepcie jestesce na 17 bo ja jestemm na 19 po pokonaniu koshara.
Możliwe, że grasz na dokładnym poziomie trudności, gdzie wrogów jest więcej, a co za tym idzie
więcej doświadczenia, bądź też dłużej przebywasz na danej mapie żeby podbić pasek.

Ja tez gram na normalnym (dokladnym) i nie stalem w miejscu zebi mi sie ladowal poziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także miałem 17 poziom, kiedy wchodziłem do Szeptu. Dawiddawiddaiwd - napisałeś że miałeś 19 jak zabiłeś już Korshara, czyli już wychodziłeś z Szeptu, nie pamiętam dokładnie jaki miałem poziom, kiedy wychodziłem, ale nie wykluczam że nie na rady zdobyć dwóch poziomów na jednej mapie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 22:09, Seqiu napisał:

Ja także miałem 17 poziom, kiedy wchodziłem do Szeptu. Dawiddawiddaiwd - napisałeś że miałeś
19 jak zabiłeś już Korshara, czyli już wychodziłeś z Szeptu, nie pamiętam dokładnie jaki miałem
poziom, kiedy wychodziłem, ale nie wykluczam że nie na rady zdobyć dwóch poziomów na jednej
mapie. ;)

Korshara rozwala się w Kurhanach Skowytu, które są przed Szeptem, a nawet biorąc to pod uwagę:

>a może poprostu Dawiddawiddaiwd przenosił sie na inne mapy i wykonywał qesty poboczne i jak wrucił miał 19 level ;>
Jak to się mówi: nie ma bata! ;D Misje poboczne nie dają tyle expa, aby nabić 2 poziomy, a 17 poziom jest realny po przejściu dodatkowej mapy (Ostrej Skały), więc na którejś mapie musiał spędzić więcej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA nie wiem po prostu sobie grami po wejsciu do szeptu mialem 19 level.
Zreszta zauwazcie jak bardzo zmienilismy temat na tym forum

Przeciez to jest Spell force- problemy z misjami , a nie jaki level masz w szepcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 11:22, dawiddawiddaiwd napisał:

Przeciez to jest Spell force- problemy z misjami , a nie jaki level masz w szepcie

Temat jest odrobinkę mylący gdyż ten temat jest tak jakby Tematem Ogólnym dla Spellforca czyli można w nim poruszać różne tematy, chociaż problemy oczywiście są najczęstsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 11:25, Hubi Koshi napisał:

> Przeciez to jest Spell force- problemy z misjami , a nie jaki level masz w szepcie

Temat jest odrobinkę mylący gdyż ten temat jest tak jakby Tematem Ogólnym dla Spellforca czyli
można w nim poruszać różne tematy, chociaż problemy oczywiście są najczęstsze.

Jakbys chcial wiedziec to nie jest temat ogolny
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=9716&pid=0 - wejdz tam moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się