Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

Dnia 18.06.2007 o 21:24, Draxvoxdor napisał:

Wysłałem, ciekawe tylko czy dla akasihi''ego będzie się chciało to odbierać;]


ja też coś takiego miałem ale okazało sie że trzeba z dużej litery pisać ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kod napisałem identycznie. A ty nie wkurzył byś się gdybyś dostał pałe z wypracowania choć było bardzo dobre a ktoś by ci powiedział "bo trzeba było to napisać literami", co nawet idiota wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Bym się zbulwersował i walnął nauczycielce krzesłem / ławką ]
Jak teraz spojrzałem na mój cd-key, to wydaje mi się że niektóre litery są niewyraźne, pisane kropkowanym pismem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

( napewno ma orginalną. Gdyby nie miał to by się nie zgłaszał na forum i przyznawał do piractwa )
U mnie tak samo V i U są tak podobne że 2 razy się pomyliłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w ZŚ czarodziejem i trochę się zniechęcam. Nie mogę trafić na kupców, którzy dysponują czarami z wyższego niż 3 poziomu (z wyjątkiem defensywnej magii umysłu w Greyfell). Gdzie można kupić jakieś mocniejsze zaklęcia, a nie tylko silniejsze wersje tych początkowych? A może jest w grze coś na kształt obelisków z czarami/przedmiotami znanymi z OZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 12:39, Treant napisał:

Gram w ZŚ czarodziejem i trochę się zniechęcam. Nie mogę trafić na kupców, którzy dysponują
czarami z wyższego niż 3 poziomu (z wyjątkiem defensywnej magii umysłu w Greyfell). Gdzie można
kupić jakieś mocniejsze zaklęcia, a nie tylko silniejsze wersje tych początkowych? A może jest
w grze coś na kształt obelisków z czarami/przedmiotami znanymi z OZ?

Zakon Świtu jest tak skonstruowany, że tylko podstawowe czary są dostępne w kilku poziomach i to najczęściej w dwóch miejscach - Szarogórzu i Dolinie Szarego Zmierzchu. Resztę zaklęć trzeba znaleźć przy przeciwnikach, ale z tym to różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To bardzo smutne, bo mam nieodparte wrażenie, że ZŚ faworyzuje wojowników (żelastwa wszelkiego handlarzom nie brakuje i wrogowie też sporo go ze sobą targają) i użytkowników białej magii (niemało nagród w pobocznych misjach należy do tej kategorii). Cóż, pozostaje mi liczyć na szczęście i na to, że Dolina Szarego Zmierzchu przywita mnie ciekawszą niż Szarogórze ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed otwarciem jakiejś skrzynki do której dotarcie sprawiło Ci wiele problemów, np musiałeś pokonać sporą armie, zapisuj zawsze grę. Po wczytaniu gry otwórz skrzynie i jeżeli nie trafisz na czar, który Cię usatysfakcjonuje, to ponownie wczytaj grę. Po jakimś czasie traficz na naprawdę dobry i niespotykany czar. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 12:39, Treant napisał:

Gram w ZŚ czarodziejem i trochę się zniechęcam. Nie mogę trafić na kupców, którzy dysponują
czarami z wyższego niż 3 poziomu (z wyjątkiem defensywnej magii umysłu w Greyfell). Gdzie można
kupić jakieś mocniejsze zaklęcia, a nie tylko silniejsze wersje tych początkowych? A może jest
w grze coś na kształt obelisków z czarami/przedmiotami znanymi z OZ?

no niestety jest tak jaj pisze Lord Andre...ale jeśli będziesz preferował czary lodu albo ognia możesz spodziewać się wiecej czarów;)są misje gdzie zawsze dostaniesz coś z lodu...podobnie jest z białą magią,która ma sporo różnych czarów!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem o którym już wspominałem. Nie chce się załadowac plansza cień drzew. Tym razem próbowałem wczytac grę z tej planszy ale wyskakuje mi błąd:
Błąd

Błąd wczytywania: Kod#10 Caramon~003_leafshade.sav

Czy ktoś wie o co chodzi?? Może to wina płyt z grą czy tylko jakiś archowum się pochrzazniło???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę Cię pocieszać, ale ja musiałam instalować drugi raz. Gra zacinała mi się w Shiel, gdy stawiałam budynki. Myślałam że rozniosę kompa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się