Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil_i_Maciek

Temat o wszystkich częściach Settlersów, zadawajcie pytania i otrzymujcie odpowiedzi - Tworzymy FAQ ! :)

1404 postów w tym temacie

Ej niewiecie czasem gdzie ściągnąć the settlers 2 (tylko nie dziesięciolecie) bylem na cvr.pl i tam niemoge otworzyć ponieważ trzeba wpisać hasło podajcie stronkę z góry dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 20:29, Owczary napisał:

zdradźcie waszą tajemnice xD


Tajemnica handlowa ;) Nie no żartuję, robimy takie bajery w Windows Move Maker =)
Co do Settlers II zapytam może kogoś z CDP czy mógł bym udostępnić swoją wersje gry The Settlers II PL
Jak widzisz zanim coś takiego zrobię trzeba będzie się dokładnie doinformować jak to tam jest z tymi prawami autorskimi itd. :>

Na pewno dam znać jak coś z tego wyjdzie =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemka! nowy jestem ale to nieważne... polubiłem settlersy ale sęk w tym ze to było gdy grałem w s2!! ostatnio kupilem sobie s4 no i kurcze nic nie jest takie jak było:/ może tą część też polubie ale tylko pod jednym warunkiem: czy jest tu możliwość aby tak jak w s2 sprawić by budynki były podpisane?? tzn że chata drwala to chata drwala albo że tartak to tartak, bo tak gapić sie w szczegóły w wyglądzie budynków aby je rozpoznac to nie bardzo mi sie uśmiecha!!:/ pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarzę to nie ma takiej możliwości. Na początku faktycznie gracz może się czuć zagubiony w tych wszystkich , budynkach, funkcjach i zależnościach - to w końcu najbardziej skomplikowana część osadników (co nawet było krytykowane przez część graczy). Ale bez obaw, pograsz trochę, "wgryziesz" się i wszystko będziesz rozpoznawał bez problemu. Zresztą wizualnie budynki są bardzo ładnie i charakterystycznie zrobione, także nie ma źle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to lipa:/ ale dzieki. chyba i tak sobie jednak kupie te s2 3d:D w s3 nie gralem ale nie wierze ze są fajniejsze niż s2! ale tera nasuwa mi się inne pyt:czy w s2 3d można podpisać budynki? bo sie do tego przyzwyczaiłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro temat o wszystkich częściach to mam pyt co do Settlers 3:
Czy ktoś ma w grze kolorowy kursor??
Bo ja nikogo takiego nie znam, a kursor kolorowy widzałem tylko na screenach w helpie dołączonych do gry.
czy można jakoś uaktywnić kolorowy kursor??
(w pliku konfiguracyjnym mam kursor kolorowy jezeli możliwy)
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Ja mam znowu problem.
Chodzi o Settlers IV.
Posiadam oryginalną płytę "The Settlers IV. Złota Edycja" . Z tego , co mi wiadomo i z informacji chociażby na pudełkum to na tej płycie znajdują się Misje Dodatkowe oraz Dodatek: Trojanie i Eliksir Mocy.
I tu pytanie:
Dlaczego, kiedy chcę rozpocząć misję Trojan z Dodatku pojawia się: "Włóż płytę z dodatkiem Trojanie i Eliksir Mocy do napędu CD-ROM. "? Płytę mam włożoną, klikam OK- i wszystko wraca do opisu misji.
Zaraz popadnę we frustrację ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy patchowałeś tą wersję gry? Bo nie wolno tego robić;] Gdzieś nawet było o tym wspomniane - może w instrukcji? Nie pamiętam... W każdym bądź razie ja mam S4 złotą edycję i jest oki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 18:47, Atukam72 napisał:

Tutaj to pewnie nikt ci nie pomoże, warto jednak skontaktować się z firmą CDprojekt, tam ci
pomogą.


A tak swoją drogą... pomogą albo nie pomgą - ja nie mam zbyt pozytywnych wrażeń z działem pomcy technicznej... Zdarza im się, i to wcale nie sporadycznie, ignorować nadsyłane maile;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 19:59, Owczary napisał:

Ej niewiecie czasem gdzie ściągnąć the settlers 2 (tylko nie dziesięciolecie) bylem na cvr.pl
i tam niemoge otworzyć ponieważ trzeba wpisać hasło podajcie stronkę z góry dzięki ;)


http://www.fajnegry.krakow.pl/ tutaj masz linka do strony na ktorej znajduje sie S2 dla mnie najlepsza czesc nie liczac s2 dziesieciolecie poniewaz w to nie gralem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 18:18, Hagnos napisał:

Witam. Ja mam znowu problem. Chodzi o Settlers IV. Posiadam oryginalną płytę "The Settlers IV. Złota Edycja" . Z > tego , co mi wiadomo i z informacji
chociażby na pudełkum to na tej płycie znajdują się Misje Dodatkowe oraz Dodatek: Trojanie
i Eliksir Mocy. I tu pytanie Dlaczego, kiedy chcę rozpocząć misję Trojan z Dodatku pojawia się: "Włóż płytę z
dodatkiem Trojanie i Eliksir Mocy do napędu CD-ROM. "
? Płytę mam włożoną, klikam OK- i wszystko wraca
do opisu misji. Zaraz popadnę we frustrację ;(


Witam! :)
Proszę bardzo tutaj znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie :> https://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=86&p=597
Warto zaglądać do działu POMOC, który znajdziesz na górze tam można się bardzo dużo dowiedzieć =)

Atukam72 ===> Jak nikt nie pomoże jak pomoże! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zanim otrzymałam powyższego linka, już pomógł mi pewien miły Wilkołak ;)
Odinstalowałam grę, zainstalowałam ponownie (czyli wcisnęlam Zainstaluj) i reszta robiła się sama, ja nie instalowałam nic ponadto. Działało dobrze, aż do dziś. Gram w najlepsze, 2 misja ukończona, ale kiedy zaczęłam 3 Misję Trojan, problem znów się pojawił.
Werewolf- a nie mówiłam, że mam pecha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu Ci wszystko wysiadło? Ty to masz rzeczywiście przechlapane z tymi Settlersami... :)

Może ponowna reinstalacja z zachowaniem zapisanych gier tak jak Ci pisałem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja setlersopw nie lubie ale moj tata to maniak gra w nie od chwili ukazania się premiery do dzis i zawsze go fascynuja a:D ( dokładnie settlers 3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować