Zaloguj się, aby obserwować  
Robek_009

Dzień Dziecka

417 postów w tym temacie

>

Dnia 01.06.2007 o 18:28, graczomaniak napisał:

U mnie luzik zupełny. Dzień sportu w szkole, więc przez 4 godziny graliśmy w noge :). W domku
moge w końcu dłużej na kompie posiedzieć.
Co dostałem? - Nic, a po co prezent?:)


Ja fajniej miałem. Bo na wycieczkę rowerową pojechałem....... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi mama nic nie kupiła bo kumpel ma 18 i będe potrzebował kase na prezent...:P za to po zdanym egzaminie sensei dał każdemu po pączku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nic nie dostałam oprócz gratulacji za dobrze zagrany popis... I jeszcze większej sterty naczyń do zmycia niż zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomimo mojego wieku dostałem dziś życzenia od współlokatorki, oczywiście smsem, pewnie bała się w oczy, hehe.
Nie wie, że ja jeszcze przyszły tydzień na stancji spędzę ;]

Oprócz tego jeden z wykładowców dał nam wszystkim zalki, drugi kazał pisać, ale wyszło na nasze - wszyscy zaliczyli. Dzięki temu został nam tylko jeden egzamin po 11 czerwca i... egzamin licencjacki. Lepsze to niż egzamin + zaliczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 21:45, atya napisał:

Ja tam nic nie dostałam oprócz gratulacji za dobrze zagrany popis... I jeszcze większej sterty
naczyń do zmycia niż zwykle.


Ja miałem też coś w tym stylu. Zero prezentów i zadnej róznicy miedzy tym a innymi dniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja Dzień Dziecka spędziłem w smutku :-( Wszystko mi się wali ... Co nawet dzisiaj odzwierciedlał poziom moich postów... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 19:44, ko?nik napisał:

A zdjęcie jednak nieco stare ;P To ty jeszcze na to jedzenie patrzysz? xD


Gwoli sprostowania: data na aparacie nie była ustawiona, ale ręczę, że zostało ono wykonane dzisiaj, około 10 minut przed dodaniem tamtego posta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe... a ja dostałem prezenty :P może skromne ale przydatne... a wiecie co dostałem 2 szampony przeciwłupieżowe (mam cholernie dużo łupieżu) z Aivonu :P nie robię reklamy jak coś... za niedługo się okaże co z tego wyjdzie... a jeśli to nie da rady... to kupię chyba Nizoral (i taak pewnie stracę 34zł zamiast je wydać na gierkę) no a może jak znacie to podajcie jakiś dobry szampon na łupież co ?? Prócz H&S próbowałem nie pomaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nic nadzwyczajnego. Czekolada (mniam!) oraz zrobiono mi duży prezent w postaci Diablo II z Platynowej Kolekcji (czy jakoś tak). Kiedyś miałem Diablo II, ale gdzie on jest? Chyba sprzedałem.. :(
Nie ma to jak powrót do staroci! Ktor powiedział, że stare jest złe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 22:41, sferis napisał:

A ja Dzień Dziecka spędziłem w smutku :-( Wszystko mi się wali ... Co nawet dzisiaj odzwierciedlał
poziom moich postów... :-(


czym ty się przejmujesz? każdy ma złe i dobre dni :)
ten dzień dziecka poszedł źle, będzie następny! Pamiętaj, że dziećmi jesteśmy zawsze :)

P.S.
nie pokrzepił cię nawet wafelek za 49 groszy? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 22:56, Petro89 napisał:

Hehe... a ja dostałem prezenty :P może skromne ale przydatne... a wiecie co dostałem 2 szampony
przeciwłupieżowe (mam cholernie dużo łupieżu) z Aivonu :P


bardzo nietypowy prezent... :) ale pogratulować można humoru pomysłodawcy :D

>a jeśli to nie da rady... to kupię chyba Nizoral (i taak pewnie

Dnia 01.06.2007 o 22:56, Petro89 napisał:

stracę 34zł zamiast je wydać na gierkę) no a może jak znacie to podajcie jakiś dobry szampon
na łupież co ?? Prócz H&S próbowałem nie pomaga...


nie wiem jak inne szampony, ale swego czasu kupiłem Nizoral i jakoś nie popisał się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 22:56, Petro89 napisał:

Hehe... a ja dostałem prezenty :P może skromne ale przydatne... a wiecie co dostałem 2 szampony
przeciwłupieżowe (mam cholernie dużo łupieżu) z Aivonu :P nie robię reklamy jak coś... za niedługo
się okaże co z tego wyjdzie... a jeśli to nie da rady... to kupię chyba Nizoral (i taak pewnie
stracę 34zł zamiast je wydać na gierkę) no a może jak znacie to podajcie jakiś dobry szampon
na łupież co ?? Prócz H&S próbowałem nie pomaga...


No ja ci nie będę doradzał, ale powiem ci swoje doświadczenia. Przez pierwsze kilka miesięcy używałem tylko i jedynie Nizoralu, który jest potwornie drogi. Nie dawało to zamierzonego skutku, jedynie raz na jakiś czas łupież trochę mi schodził, ale trzeba go było dużo zużywać. W końcu go odstawiłem i wziąłem na próbę Head''n Shoulders, ten o dodatku mięty. Używałem go często, nie musiałem się martwić o ilość, bo ma większą butelkę, a kosztuje trzy razy mniej (11.99 zł). I co? Po kilku użyciach łupież zaczął schodzić, a włosy stały się takie jakby bardziej sprężyste. I to nie żaden tekst z reklamy, tylko moje osobiste odczucia. Naprawdę polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na dzień dziecka nic nie dostałem , więc mogę liczyć na to że na koniec roku coś dostanę ;). ( pod warunkiem że oceny będą dobre).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety mamy już 4 minuty po tym wspaniałym święcie ( jeśli tak to można nazwać) ;).
Chociaż ja i tak czekam na zakończenie roku bo dopiero w tedy będzie jakiś prezęcik no i 2 miesiące bez szkoły xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować