Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Zaczęło mnie coś denerwować, mam pytanie czy u Was tez tak jest. Ale najpierw, czy ktos ma podobną konf. kompa:
AMD Athlon XP+ 2600 (2079,8Mhz, jądro Throughbred, Socket A)
Płyta G. Abit NF-7 nVidia nForce 2 400
RAM: 2x256MB Dual Channel Disabled, producent: Nanya Technology (??!?!!? WTF!!??!)
GPU: Gainward PowerPack! 1780 na nVidia GeForce 6600 256MB (300Mhz Core/500MHz memory) Ramdac 400MHz
jeżeli ktoś z Was ma podobną, to jak wam działa demko? U mnie bieda z nędzą, płynnie działa na 640x480 i wszystko low/off... Nie wiem, mam na karcie włączone AA 8xS i Anizo 16x, ale chyba nie ma to aż takiego wpływu :/ Jak włączę chociaż Motion Blura, Car Detail na high i World Detail na Medium komp łapie chamskie zwiechy i nie da się grac :/ Pamięi wirtualną mam ponad 3,5GB, więc to odpada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 11:38, RX-8 napisał:

jeżeli ktoś z Was ma podobną, to jak wam działa demko? U mnie bieda z nędzą, płynnie działa
na 640x480 i wszystko low/off... Nie wiem, mam na karcie włączone AA 8xS i Anizo 16x, ale chyba
nie ma to aż takiego wpływu :/ Jak włączę chociaż Motion Blura, Car Detail na high i World
Detail na Medium komp łapie chamskie zwiechy i nie da się grac :/

Ja mam dosyć podobna konfiguracje tylko lepszy procek, płytę główna ale mam kartę graficzna 128 mb GeForce 6600GT i też mi się zcina jak cholera. To samo pisał Piotrek swojej pierwszej recenzji z dema. Ma przecież dobrego kompa, a pisał, że sa problemy z płynnością. Czyżby EA po raz kolejny nei zrobiła stabilnej gry??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam Athlona 1800, Radka 9600 128 Mb, i 1 Gb Ramu i na 1024 z max detalami oprocz motion blura i AA tylko od czasu do czasu zetnie mi sie podczas circuita gdy wszyscy naraz startuja a podczas driftu i duela wogole mi sie nie zacina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 11:50, Piotrek K. napisał:

Mi pomoglo wylaczenie Motion Blura. Sprobujcie :)

Ja nawet nei mogę tego zmienić, bo mi błąd wyskakuje, że mam zgłosić go do Microsoftu. Najwidoczniej to wina internetu, bo mam LAN i mi się rozłącza i podczas tych ciagłych wzowień mogły błędy powyskakiwać i spowodować to jak i zcinanie, bo gierka chodzi stabilnie tylko filmiki przed wyścigami, tak mam zazwyczai. Pozdrowienia!
P.S. Byłbyś tak miły i podałbyś numer gg, bo mam pytanie'' -a :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.10.2006 o 11:08, Piotrek K. napisał:


NyGgA MiLy
Jedna z lepszych gier,w jakie grałem w życiu.A to dopiero demo...
Moge jedynie przypuszczac, ze nie dane Ci bylo pograc w NFS: Porche 2000, NFSIII: Hot Pursuit.
TO byly dobre gry tej serii (a przeciez nie wypada wymienic innych, genialnych, gier wyscigowych
;)). Ostatnie dwie czesci to wyrazna tendencja spadkowa...



Grałem,i bardzo mi sie podobały.Wniosek 1-Ty lubisz gry realistyczne,bez tunningu.A ja odwrotnie:P Po prostu mnie bardziej pasują.Ale Carbon wg. mnie przebija Porshe 2000...na wylot.I tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 14:59, ProChaoS napisał:

Na moim sprzecie 3ghz intel celeron D, GF 6800GS 128, 1gb ramu chodzi na maxa z AA itd bez
sciny... dziwne, ze wam na takim sprzecie zwalnia...

Może masz taki dobry internet, że ci ściaga bez żadnego błędu, bo to chyba wiadome, że pełniak będzie stabilniejszy. Nie tylko, że ściagamy demo, ale również przez to, że chyba EA zrobiła cos przez te ostatnie dni, chociaż to mało możliwe, gdyż produkcja czeka. W każdym razie demo jest w wrsji 1.2 czyli były wprowadzane poprawki. Czy bedzie kolejna łatka? Czy ujrzymy grę Need for speed Carbon w wersji 1.3 podobnie jak Most Wanted? Prawdopodobnie tak, ale po premierze...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i ściągam demko... już 70%... Torrent się przydaje, całkowicie legalny sposób na osiągnięcie wyższych prędkości niż z http :) Niedługo do was dołączę.
Czy w tym demie jest możliwość gry po sieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kompa Athlon 2500xp+ 1.8 GHz GeFroce FX 5200 128 mb i 512 RAMU i mi demo nie dziala wlaczam to i jest przez chwile czarny ekran i wywala do pulpitu czy mieliscie podobna sytuacje i czy poradziliscie sie z nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema WorldWar3pl z gothica 3 przenosimy sie na carbona :PP ja tez sciagam demko przez torrenty i tez mam 70 % no dokładnie 69 % juz sie nie mog doczekac !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 11:38, RX-8 napisał:

Zaczęło mnie coś denerwować, mam pytanie czy u Was tez tak jest. Ale najpierw, czy ktos ma
podobną konf. kompa:
AMD Athlon XP+ 2600 (2079,8Mhz, jądro Throughbred, Socket A)
Płyta G. Abit NF-7 nVidia nForce 2 400
RAM: 2x256MB Dual Channel Disabled, producent: Nanya Technology (??!?!!? WTF!!??!)
GPU: Gainward PowerPack! 1780 na nVidia GeForce 6600 256MB (300Mhz Core/500MHz memory) Ramdac
400MHz
jeżeli ktoś z Was ma podobną, to jak wam działa demko? U mnie bieda z nędzą, płynnie działa
na 640x480 i wszystko low/off... Nie wiem, mam na karcie włączone AA 8xS i Anizo 16x, ale chyba
nie ma to aż takiego wpływu :/ Jak włączę chociaż Motion Blura, Car Detail na high i World
Detail na Medium komp łapie chamskie zwiechy i nie da się grac :/ Pamięi wirtualną mam ponad
3,5GB, więc to odpada...

wyłącz shadery u mnie na 6600 gt znacznie przyspiesza tyle że jamam ją z gigabyte a i spróbuj najnowszych sterowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[xiach]


Niestety,nie ma multi.Ale za to są 3 wyścigi(Circuit,Drift i Canyon Duel),Autosculpt(W ograniczonych ilościach,ale jest)3 Fury z każdej z grup(Camaro SS Galardo i Lancer MR)
Super giera,jedna z lepszych,w jakie grałem w życiu..:)

Archi155-Spróbuj odinstalować grę i ponownie ja zainstalować.Próbuj także ja włączać cały czas.A jeśli to nie pomoże,to ściągnełeś uszkodzony plik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[xiach]


Niestety,nie ma multi.Ale za to są 3 wyścigi(Circuit,Drift i Canyon Duel),Autosculpt(W ograniczonych ilościach,ale jest)3 Fury z każdej z grup(Camaro SS Galardo i Lancer MR)
Super giera,jedna z lepszych,w jakie grałem w życiu..:)

Archi155-Spróbuj odinstalować grę i ponownie ja zainstalować.Próbuj także ja włączać cały czas.A jeśli to nie pomoże,to ściągnełeś uszkodzony plik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować