Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Znalazłem bardzo ciekawą rzecz, która Was zainteresuje. 12 screenów z samochodami, które wystąpią w NFS: Carbon. Zamieszczę je jutro bo teraz ledwo trzymam się na nogach. narazie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam tutaj nowa liste aut tylko niewiem czy juz jest:)

Aston Martin DB9
Audi Le Mans Quattro (2007)
BMW M3 GTR (2003)
Daimler Chrysler 300C SRT-8 (2006)
Daimler Mercedes-Benz CLK 500 (2005)
Dodge Challenger
Dodge Charger (2007)
Dodge Viper
Fiat Alfa Romeo Brera (2006)
Ford Mustang (Shelby GT-500 2007)
Ford Mustang GT (2006)
Lamborghini Gallardo
Lamborghini Murcielago (2004)
Lotus Elise 111R (2004)
Mazda RX-7
Mazda RX-8
Mazda3
Mitsubishi Lancer Evolution IX
Nissan 350Z Fairlady Z (2006)
Porsche Carrera GT
Porsche Cayman S (2006)
Subaru Impreza WRX STI (2006)
Toyota Supra (1998)
Volkswagen Golf R32 (2006)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 23:39, Mr.Boom napisał:

mam tutaj nowa liste aut tylko niewiem czy juz jest:)


Sory za krytykę, ale nie dość, że już były to lista jest niekompletna :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 23:48, Dante Dy`nei napisał:

> mam tutaj nowa liste aut tylko niewiem czy juz jest:)

Sory za krytykę, ale nie dość, że już były to lista jest niekompletna :P.

mówilem: nie wiem czy juz jest a pozatym więcej nie znalazłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 23:18, PsychoMan napisał:

> No i szkoda że wersja PC bedzie trochę zubożona co do wersji na 360 i PS3, buehehe ]:->


Ale Pecetowcy też mają dostać coś czego nie będzie na konsolach, więc sytuacja się wyrownuje.

Oświeć mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewnie nie będzie żadnych trybów player vs player na 2 pady ;] I tym podobnych, swoją droga gra zapowiada się ciekawie, mam nadzieje że, autorzy nie zrobią jednej z żalem serca przyjętej przezemnie rzeczy, nie cofną gry w rozwoju wzgledem poprzednich. Most Wanted było w pewnych aspektach nieco gorsze od NfS: U2, ale wnosiła cos nowego. Wtedy oficjalna wersja była taka że te gry były tworzone równolegle i nie wiedziano co się sprawdzi. Carbon jest tworzony PO obu grach wiec mam nadzieje że twórcy wezmą pod uwage co sie sprawdziło a co nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 01:35, Mike1292 napisał:

Oświeć mnie


Nie oświecę bo nie wiadomo, pamiętam że w zapowiedzi w CDA pisało że na PC ma być coś czego na konsolach nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera jasna, było by bardzo dobrze gdyby dali obozowi KKW jakąś brykę w stylu Audi LeMans Quattro. Najlepszy byłby Tommy Kaira ZZ II, bo wątpię żeby można było rozwinąć 350Z/inny japoński do poziomu LM Quattro... Chociaż, małe sprytne japońskie rączki wszystko zrobią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

\...\

Moim zdaniem nie trudno rozwinąć jakieś japońskie auto do poziomu Audi ... to jest 610KM. Jego największym atutem, jest moment obrotowy (750Nm), do setki rozpędza się w 3.7 sek (dużo tuningowanych wózków jest szybsza). Warto wspomnieć, że jest to w końcu 5 litrowe V10 Bi-Turbo. Fakt, że po tuningu auto, w realu było by raczej nie do pokonania, przez inne Toyoty, Nissany itp., ale zapewn w grze, będzie można z nim konkurować, nawet w takim Golfem, czy Alfą ...

Ja tam za wieloma europejskimi samochodami nie przepadam, w tym właśnie Audi (czyt. ten model) i w grze jeździć nim raczej nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Gran Tursimo 4 mam Audi LM Quattro. Po tuningu ma 836bhp. Dla porównania, mój Skyline GT-R34 ma 822bhp. Obydwa samochody mają napęd na 4 koła, więc jeśli Skyline wystąpi w grze i będzie można go doprowadzić to poziomu z GT4, może być niezłą konkurencją dla LM''a. Najlepsze jest co innego: Skyline ma silnik 2496ccm (2,5l) a Audi 5,0l. Widać tutaj, do jakiego poziomu wykorzystania turbiny i doładowania doszli Japończycy, a na jakim są Europejczycy. Faktem jest że jednostka napędowa RB26DETT ze Skyline''e GT-R34 ma ogromny potencjał, ale nie wiadomo jak panowie z EA games zaadaptują ją do gry i jakie osiągi będzie można z niej wykrzesać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować