Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

SCREENY CÓD-MIÓD!! Widać jak będzie można kaształtować strefy... Zastanawiam się tylko, z jakiej platfromy pochodzą... PS3 & X360 odpadają, bowiem ich maksymalne rozdziałki to 1080i i 1080p... Ale generalnie bomba! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba że są to screeny z X360, tylko że interpolowane to wyższej rozdziałki... Ale krawędzie musiały zostać wygładzone, bowiem widać by było "schodki"... Taak, to jest z X360, widac po klawiszach A B Y... Musiały zostać interpolowane :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te większe są też z konsoli ponieważ na dole każdych z screenów widać przyciski wyjścia a przy nich np. y to będzie z jakiejś konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem juz że są to interpolowane screeny z X-Boxa360, co widac po buttonach A, B, Y. Brakuje jeszcze X, i byłby cały zestaw buttonów na prawej części pada. najwyraxniej na X360 klaiwsz X nie bierze udziału w modelowaniu felg, lub jest używany jako "wróć". taka funkcją może sugerować położenie klawisza X na joypadzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 12:05, BlackBomb napisał:

Dość ciekawe... :) ...


Rzeczywiście, ciekawe, ciekawe.
A więc tak będzie wyglądać Menu na konsoli.
Garaż wydaje się na tym ujęciu nieco mały, może to zbliżenie.
Wyścig 1:1 już widzieliśmy w filmiu poglądowym, tu widzę w odrobinie lepszej jakości.
Coraz więcej informacji się pojawia, to chyba dobry znak dla Nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powrócił średnio lubiany przeze nie drift, za to uciekł wspaniały, choć popsuty lekko w MW drag. Mam nadzieję, że nowy drag będzie lepszy.A tak na serio, to niestety nie wygląda zbyt ciekawie ściganie się w kanionach. Ale kto wie. Ja w grze wybrałbym japońce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie jest drift za którym tak tęskniłem.Z tego co napisali na stronie głównej znowu będzie nieograniczony system opcji tuningu, czyli taki jak U2-No Carbon to z pewnością będzie najlepszy NFS jaki powstał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 12:23, Liqid napisał:

Powrócił średnio lubiany przeze nie drift, za to uciekł wspaniały, choć popsuty lekko w MW
drag.


No, ja mam dokladnie przeciwne odczucia. Drift to mistrzostwo swiata, a na dragu zawsze mnie szlag trafial, jak na 3 metry przed meta i przedkosci 300 km/h wyjezdzal mi jakis pociag z boku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 23:58, Kamiloos napisał:

No, ja mam dokladnie przeciwne odczucia. Drift to mistrzostwo swiata, a na dragu zawsze mnie
szlag trafial, jak na 3 metry przed meta i przedkosci 300 km/h wyjezdzal mi jakis pociag z
boku :P


A mi takie sytuacje najbardziej się podobały :), były wkurzające ale fajne. Jednego draga często zdażało mi się jechać z 10 razy żeby zapamiętać układ samochodów, a poza tym to była szybka kasa. Drift też świetny tryb, najlepiej żeby były oba.

Drag będzie wycofany czy może jednak zostanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drag zapewne powróci w przyszłorocznej odsłonie NfS''a. W tym roku jest wielki come back driftu, co mnie cieszy, bowiem brakowało mi tego trybu w Most Wanted. jeśli model jazdy z NfS: Underground 2 został doszlifowany, a system zbierania punktów zmienił się w niewielkim stopniu, to drift będzie cudowny :) Tak czy owak - drag musi wrócić w przyszłym roku, poniważ myślę iż sporo osób lubi/lubiło ten tryb :) Osobiście wykorzystywałem draga (w Undergroundzie 2) i najpierw nauczyłem się zmieniać biegi na Perfec Shifcie "na Słuch" a potem wrzucałem Perfecty w normalnych wyścigach co pomagało odsadzić rywali ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

\...\

Drift będzie teraz wyglądał nieco inaczej niż w Undergroundach. Na trasie będą wytyczone odcinki (najprawdopodobniej tylko na zakrętach), na których będzie można driftować, reszta trasy będzie normalna i nie będzie można sobie nabijać punktów na prostej.

Dodatkowo zapodaj wem 10 nowych screenow ... Jak widać wiem już gdzie będą zone''y w przednim zderzaku, a na feldze będzie ich aż 9 !!!

http://nfszone.org/images/photoalbum/767.jpg
http://nfszone.org/images/photoalbum/758.jpg
http://nfszone.org/images/photoalbum/761.jpg
http://nfszone.org/images/photoalbum/765.jpg
http://nfszone.org/images/photoalbum/766.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to wszystko się bardzo ładnie zapowiada :)

Przy takich możliwościach tuningu wizualnego będzie naprawdę bardzo ciężko znaleźć dwa identyczne samochody.
Widzę przed naszym konkuresm na najładniejsze auto baaardzo świetlaną przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować