Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Dnia 18.08.2006 o 12:23, Liqid napisał:

Powrócił średnio lubiany przeze nie drift, za to uciekł wspaniały, choć popsuty lekko w MW
drag. Mam nadzieję, że nowy drag będzie lepszy.A tak na serio, to niestety nie wygląda zbyt
ciekawie ściganie się w kanionach. Ale kto wie. Ja w grze wybrałbym japońce.



Ogladales tokyo drift? Jak nie to obejrzyj i zrozumiesz o co chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 15:52, ProChaoS napisał:

> Powrócił średnio lubiany przeze nie drift, za to uciekł wspaniały, choć popsuty lekko
w MW
> drag. Mam nadzieję, że nowy drag będzie lepszy.A tak na serio, to niestety nie wygląda
zbyt
> ciekawie ściganie się w kanionach. Ale kto wie. Ja w grze wybrałbym japońce.


Ogladales tokyo drift? Jak nie to obejrzyj i zrozumiesz o co chodzi :)

Fajny film?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 16:20, Wojtas7 napisał:

> > Powrócił średnio lubiany przeze nie drift, za to uciekł wspaniały, choć popsuty lekko

> w MW
> > drag. Mam nadzieję, że nowy drag będzie lepszy.A tak na serio, to niestety nie wygląda

> zbyt
> > ciekawie ściganie się w kanionach. Ale kto wie. Ja w grze wybrałbym japońce.
>
>
> Ogladales tokyo drift? Jak nie to obejrzyj i zrozumiesz o co chodzi :)
Fajny film?


Mi sie podobal :) fajne bryki i laski. No i jazda bokiem ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na gameplay movie dużo jakby żywcem zerżnięte z TD... Czerwony lancer, wyścigi na tych drogach wydrążonych w górze, drift... Kolejna część wzorowana na f&f ale bez licencji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Film widziałem, ale ponieważ nie przepadam za driftem nie zrobił na mnie wrażenia, gierke kupie na 100%, aby miec komplet NFS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że będzie to ostatnia część Need for Speed traktująca o nielegalnych nocnych wyścigach. Owszem, tuningowanie samochodów jest bardzo fajne, ale po co wydawać to samo po raz czwarty? Najpierw Underground, potem Underground 2, Most Wanted i teraz Carbon. Według mnie kolejne części nie różnią niczym oprócz grafiki i większej liczby tras, samochodów i części do tuningu. Być może to co napisałem nie spodoba się jakiemuś maniakowi N4S, ale takie jest moje zdanie. Uważam, że najlepszą częścią serii był Need for Speed V: Porsche i chciałbym, żeby kolejna część Need for Speed''a była podobna właśnie do piątej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, problem polega na tym, że z roku na rok tuning co raz bardziej się rozwija. EA jak na razie wkroczyła w nurt Tuningu i wygląda na to, że jeszcze z 2-3 może nawet i 4 lata z niego nie wyjdzie. Zgadzam się, NFS: Porsche był fenomenalny, szczególnie chętnie się do niego wracało po kaszanie zwanej "NfS VI: Hot Pursuit II". Jednak pojawienie się Undergrounda I spowodowało bardzo pozytywną reakcję środowiska konsumenckiego które było zainteresowane serią Need for Speed. EA games, będzie czerpać z tuningu ile się da, a jak napisałem - tuning prężnie się roziwja, co powoduje bezpośrednie zapotrzebowanie na gry typu NfS:U/U2/MW. Dodatkowym czynnikiem, który zwiększył popularność ostatniej części serii, jest obecność policji, za którą gracze pamiętający NFS III tak bardzo tęsknili (W HP II znaczną przesadą były beczki zrzucane z helikoptera). Carbon może okazać sie kolejnym hitem (i nie wątpię że tak nastąpi) ze względu na mnogość rozwiązań w tuningu wizualnym i performacyjnym. Każdy będzie mógł stworzyć samochód jego marzeń, bez narzucania sobie części stworzonych przez programistów. Od technicznej strony, masz rację. W kolejnych odsłonach pojawia się coraz lepsza grafika, oprawa audio itp. jednak to jest wymuszone poprzez ewolucję gatunku. Przez pierwsze 6 części grafika również bardzo się zmieniła, a samochodów przybywało. schemat rozwoju jest ten sam (nieco inny był w NfS IV: High Stakes/Road Challange, w którym można było do pewnego stopnia przerabiać samochody) Może teraz czas na 6-8 części z tuningiem, a potem EA wróci do starych, przetartych szlaków z SuperSamochodami. Może w 14 części pojawi się ponownie El Nino z jego zabójczymi parametrami. Kto wie, tymczasem radujmy się Carbonem, którego premiera zbliża się wielkimi krokami ;]

[Brzmi trochę jak korporacyjna gadka... :P ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 21:16, WorldWar3PL napisał:

Na gameplay movie dużo jakby żywcem zerżnięte z TD... Czerwony lancer, wyścigi na tych drogach
wydrążonych w górze, drift... Kolejna część wzorowana na f&f ale bez licencji ?


Mozliwe, ale czy to zle? Teraz jest moda na drift wiec i w nfs bedzie duzo driftu. Panowie z Ea ida za moda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to prawda, drift to bardzo popularny sport tuningowanych samochodów. Coraz więcej słyszę o takich konkursach (zresztą słyszę też o północy jak driftują po ulicy :> )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiają one Mazdy jakie pojawią się w grze (Mazda RX-7, Mazda RX-8 i Mazda 3) Screeny pochodzą z wersji konsolowej - X-Box’a 360 :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 16:51, ProChaoS napisał:

> > > Powrócił średnio lubiany przeze nie drift, za to uciekł wspaniały, choć popsuty
lekko
>
> > w MW
> > > drag. Mam nadzieję, że nowy drag będzie lepszy.A tak na serio, to niestety nie
wygląda
>
> > zbyt
> > > ciekawie ściganie się w kanionach. Ale kto wie. Ja w grze wybrałbym japońce.

> >
> >
> > Ogladales tokyo drift? Jak nie to obejrzyj i zrozumiesz o co chodzi :)
> Fajny film?

Mi sie podobal :) fajne bryki i laski. No i jazda bokiem ; D

Pewnie że fajne bryki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno NFS Carbon ma być połączeniem NFS U1 i U2 oraz NFS Most Wanted. Wszystkie screeny pokazują samochody, trasy i tuning. A gdzie policja ???? Na rzadnym screenie nie ma policji ani ich wozów. Czyżby wycofano policję ???? Czy może EA chce nam zrobić zaskakującą niespodziankę ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 21:32, Blade2 napisał:

Podobno NFS Carbon ma być połączeniem NFS U1 i U2 oraz NFS Most Wanted. Wszystkie screeny pokazują
samochody, trasy i tuning. A gdzie policja ???? Na rzadnym screenie nie ma policji ani ich
wozów. Czyżby wycofano policję ???? Czy może EA chce nam zrobić zaskakującą niespodziankę ????


Policja będzie ale jej udział zostanie ograniczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 21:33, Markus89 napisał:

> Podobno NFS Carbon ma być połączeniem NFS U1 i U2 oraz NFS Most Wanted. Wszystkie screeny
pokazują
> samochody, trasy i tuning. A gdzie policja ???? Na rzadnym screenie nie ma policji ani
ich
> wozów. Czyżby wycofano policję ???? Czy może EA chce nam zrobić zaskakującą niespodziankę
Policja będzie ale jej udział zostanie ograniczony.

Ale nigdzie nie widziałem policyjnych samochodów. Chyba, że to będą samochody z MW...????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Policja będzie na pewno, nawet w CDA o tym pisali. W naszym teamie będzie nawet jeden gość który będzie miał znajmości w policji, co nie raz napewno nam pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować