Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Znalazłem opisy części miasta z naszego Palmont City:
Downtown to miejsce, gdzie znajdują się wysokie budynki. Na wąskich ulicach, będziemy mogli spotkać samochody typu "Tuner", oraz ekipę Bushido.

Kempton to tereny na których znajdują się fabryki. Będziemy tam widywać samochody klasy "Muscle" gangu 21st Street Crew. Na drogach znajdziemy wiele przeszkód do ominięcia, lecz jeżdżenie tam, sprawi nam frajdę.

Fortuna to najbogatszy obszar w mieście. Znajdują się tutaj góry, a zakręty są ostre, co może nam przeszkodzić w drodze do zwycięstwa. Tymi terenami rządzą samochody klasy "Exotic", a teamem dominującym jest TFK

Więcej + filmiki z mista na stronie:
http://www.needforspeed.pl/news.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 16:10, Makus89 napisał:

Moje dane nie sa bledne :P wejdz sobie na oficjalna strone carbona : http://www.ea.com/nfs/carbon/us/home.jsp
w zakladke exotic i cars, i nie ma tam nic wspomnianego o Pagani a jest za to CCX

No sorry, ale mi nic nei wmuwisz. Wiem swoje, chyba zaglądam tu od dobrych kilku miesięcy i wiem co się dzieje :D Ta lista jest taka i EA nie podało, że zobaczymy je w zwykłej. Proponuję poczekac do premiery, bo EA lubi sprawiać niespodzinki. Niestety nie z demem...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 16:32, Rados-kapcrew napisał:

Wy tu sie klocicie a dema jak nie bylo tak niema :D

Jak już mówiłem, szkoda czekać na demo. Jak niedługo wychodzi pełna wersja to po co zawracać sobie głowę demówką ?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 16:36, Blade2 napisał:

Jak już mówiłem, szkoda czekać na demo. Jak niedługo wychodzi pełna wersja to po co zawracać sobie głowę demówką ?!?!?!


Święta prawda. Przypuszczam, że demko pojawi się jutro (29.10.06), bo jutro wypada tydzień do premiery Carbona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 16:45, Wojtas94 napisał:

Święta prawda. Przypuszczam, że demko pojawi się jutro (29.10.06), bo jutro wypada tydzień
do premiery Carbona.

Ale przecież niekoniecznie musi być tydzień. Ale jeśli do tej pory nie dali dema to szkoda czekać. Ja zamawiam Pełną Wersję tej 10 części super gier NFS. I demo mnie już nie obchodzi :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 16:48, Blade2 napisał:

[...]
szkoda czekać.


Fakt to fakt. Ja kupuje gierke na Ps2 , więc zainstaluje sobie demko z Cd-Action i porównam tylko grafe. Już mi sie odechciało czekać.
A ile dni przed premierą wyszło demo Most Wanted??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 16:58, Wojtas94 napisał:

> [...]
> szkoda czekać.

Fakt to fakt. Ja kupuje gierke na Ps2 , więc zainstaluje sobie demko z Cd-Action i porównam
tylko grafe. Już mi sie odechciało czekać.
A ile dni przed premierą wyszło demo Most Wanted??

A tego to Ci nie powiem bo jeszcz wtedy neta nie miałem (niestety) :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 16:36, Blade2 napisał:

> Wy tu sie klocicie a dema jak nie bylo tak niema :D
Jak już mówiłem, szkoda czekać na demo. Jak niedługo wychodzi pełna wersja to po co zawracać
sobie głowę demówką ?!?!?!



Tak moze i masz racje ale ja chce najpierw demo zey zobaczyc czy pojdzie na moim zlomie bo niema sensu kupowac pelnej wersji za 100zl jak i tak nie zadziala.
Zle mowie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 20:58, Markus89 napisał:

Nie wiem czy ktoś zapodawał...

Oto skład edycji kolekcjonerskiej NFS Carbon

A edycja kolekcjonerska Need for speeda : Carbon , na oko ile może kosztować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 20:58, Markus89 napisał:

Nie wiem czy ktoś zapodawał...

Oto skład edycji kolekcjonerskiej NFS Carbon

A co jest zawartę w lewym dolnym rogu , czy to album wszystkich aut którę zostały stworzonę w Need for speedie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować