Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2006 o 21:02, RX-8 napisał:

Eeee, zaczynam POWAŻNIE się zastanawiać nad zamówieniem jej.... Koszulka NfS:C... Ale byłby
szpaan :D


eeee tam ... kup specjalny papier do drukarki i mozesz drukowac sobie naprasowywanki do woli .. i wszystkie z Carbona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 20:58, Markus89 napisał:

Nie wiem czy ktoś zapodawał...

Oto skład edycji kolekcjonerskiej NFS Carbon


No muszę powiedzieć że wygląda bardzo syto :) Niestety trzeba się zadowolić tym co osiągalne :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też mi się spodobała, ale są pozytywy za kupnem normal edition:

1. Cena
2. Ładniejsza Okładka
3. Koszulke można zrobić samemu
4. Jak są tam jakieś zdjęcia to napewno będą na necie
5. Jak jest film making of to prędzej czy później i tak będzie na necie...

więc ja juz wiem co wybieram a wy ??

STOP EK CARBON nie dajcie się zwieść towarzysze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[xiach]


Jak zobaczyłem,co bedzie w kolekcjonerskiej,to mnie zatkało:)Dużo tego!Oczywiście kupie taką wersję,jak cena nie przekroczy 170 złotych lub nie zostanie prędzej kupiona:)Tak czy siak,kasę na Carbona ze sklepu gram.pl już mam.90 złotych moje + 30 złotych tata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 20:58, Markus89 napisał:

Oto skład edycji kolekcjonerskiej NFS Carbon

Lol, zatkało mnie. Kurcze, już nie wiem, ale jak się nie załapie na Collection Edition to nie będę miał wPLN w sklepie gram.pl i w ogóle ''''dumę'''' z tej gry na moim koncie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 21:25, NyGgA MiLy napisał:

[xiach]


Jak zobaczyłem,co bedzie w kolekcjonerskiej,to mnie zatkało:)Dużo tego!Oczywiście kupie taką
wersję,jak cena nie przekroczy 170 złotych lub nie zostanie prędzej kupiona:)Tak czy siak,kasę
na Carbona ze sklepu gram.pl już mam.90 złotych moje + 30 złotych tata:)


NIe nie nie nie daj sie otumanic EA .... nie ty... a ta smycz na gram.pl nie pragniesz jej ? te typy z EA daly tylko 500 sztuk EK i teraz sepy zdzieraja kase !! nie poddawajcie sie towarzysze !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 21:19, syriusz.b napisał:

też mi się spodobała, ale są pozytywy za kupnem normal edition:

Dnia 26.10.2006 o 21:19, syriusz.b napisał:

2. Ładniejsza Okładka


ladniejsza okladka ????

wow nie wiesz co tracisz. moim zdaniem na standardowej okladce jest za duzo pierdolow.
ale kazdy ma inny gust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 21:39, Rados-kapcrew napisał:

Ja juz chce grac !!! :D juz normalnie jakichs atakow dostaje :P musze miec ta gre jestem uzalezniiony
od nowosci a zwlaszcza jezeli to ma byc NFS :))))) Dajcie mi juz tego Carbona :D

na otarcie lez sobie pograj MW, albo inna czesc. pomaga, wierz mi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2006 o 21:40, Mr.Boom napisał:

na otarcie lez sobie pograj MW, albo inna czesc. pomaga, wierz mi :D


A zebys wiedzial ze gram. hehe wlasnie pomykam w NFS Underground ale to nie to co Carbon.
Gralem w demko carbona u ziomka na PS2 i nie moge juz wytrzymac!!! ile to mozna czekac nawet na te glupie demo :/ ale jak juz dostane gre to nie wychodze z domu przez jakis tydzine :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 21:41, syriusz.b napisał:

dobra przeciagneliscie mnie na strone zla... TEZ CHCE EK !! to teraz fakty prosze... cena ?
i jutro lece do empiku w rz-szowie sie pytac czy bedzie na 100% ...

Beee..mnie też przekonali. Jutro lecę po FlatOuta 2 to wtargnę do Empiku. Ludzie, czemu tacy jesteście. Tak pzekonujecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 21:47, speedraid napisał:

> dobra przeciagneliscie mnie na strone zla... TEZ CHCE EK !! to teraz fakty prosze... cena
?
> i jutro lece do empiku w rz-szowie sie pytac czy bedzie na 100% ...
>
Beee..mnie też przekonali. Jutro lecę po FlatOuta 2 to wtargnę do Empiku. Ludzie, czemu tacy
jesteście. Tak pzekonujecie :P

ehh ale mi szkoda tej smyczy ... ehh nie wiem nie wiem ... pomysle... musze miec 100% pewnosci ze bedzie w Rzeszowie bo jak mi powie ze bedzie, a pozniej nie bedzie to mu dom spale ... nie wiem jak ale spale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówię jasno: nie zrezygnuję z wPLN i reszty rzeczy (prestiż posiadania Carbona na koncie ;]) dla EK. Dlatego też, (trudno, strace...) zmówiłem obydwie. Raz kozie śmierć, Zwykła oraz EK. Za EK zapłaci starszy, a zwykłe ja ze swoich. Teraz możecie mnie powyzywac od maniaków i idiotów, go on :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 22:00, RX-8 napisał:

Mówię jasno: nie zrezygnuję z wPLN i reszty rzeczy (prestiż posiadania Carbona na koncie ;])
dla EK. Dlatego też, (trudno, strace...) zmówiłem obydwie. Raz kozie śmierć, Zwykła oraz EK.
Za EK zapłaci starszy, a zwykłe ja ze swoich. Teraz możecie mnie powyzywac od maniaków i idiotów,
go on :P


ej ale cos mi sie zdaje ze ktos z CDP mowil ze jednak nie bedzie wPLn ... bylo chyba kilka stron wczesniej...
poszukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[xiach]


Oh man,to ja siebie uważam za maniaka,a ten mi tu takie numery odwala:)Nie no chłopie szacunek,jak masz kaskę to szalejesz:)Nieźle..wydasz około 400 zeta na Carbona:)Ale jakbym miał kasę to postapiłbym identyko..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować