Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

U mnie narazie z funduszami krucho więc nie załapie sie na EK. Ale takiej strasznej różnicy nie ma, pare samochodów którymi i tak nie będe grał, a jak już to sobie wezme EK od kumpla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja juz sobie zamówiłem nowego nfs-a ale nie EK moim skromnym zdaniem sie nie opłaca chyba że ktoś kolekcjonuje koszulki róznych gier i chce mieć o kilka autek więcej, już nie umie sie doczekać aż mi przyślą tą gierke.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 09:58, syriusz.b napisał:

aaaa ... proszę żeby ktoś z gram.pl sie wypowiedział, czy będą te wPLN ... bo ja juz nie wiem
... wszyscy na tym forum mi zamet w glowie robia...


Samo podawałeś linka: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=8060&pid=1918 z którego można wywnioskować, że wPLNów nie znajdzie się w pudełku NFS Carbon ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 09:59, Markus89 napisał:

> aaaa ... proszę żeby ktoś z gram.pl sie wypowiedział, czy będą te wPLN ... bo ja juz nie
wiem
> ... wszyscy na tym forum mi zamet w glowie robia...

Samo podawałeś linka: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=8060&pid=1918 z którego można
wywnioskować, że wPLNów nie znajdzie się w pudełku NFS Carbon ;]


tak ale napisalem tam tez ze pozniej blade2 dostal odpowiedz od CDP ze beda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 10:29, NyGgA MiLy napisał:

Ech,wy tu kłócicie się,co do wPLN''ów,jakby one były najważniejsze.Co to tam te 30 czy ile
tych pieniędzy.Ważne,żeby Carbon był na dysku i gotowy do odpalenia:)


no ja chce to wiedziec.. bo jak beda to zostaje przy zamowieniu zwyklej a jak nie bedzie to ide do Empiku po EK ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[xiach]


Hehe,a ja bez względu na wPLN''y kupuję zwykłą:)Ale chętnie kupiłbym EK,tylko nie wiem gdzie i po ile:)


A co do Carbona-Na www.NeedForSpeed.pl pojawił się filmik ukazujący ''''Race Wars''''.oto link do newsa i filmu(właśnie ściągam,ale mozna też obejrzeć)--> http://www.needforspeed.pl/news.php?readmore=590

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 11:22, NyGgA MiLy napisał:

[xiach]


Hmmm,129 w wirtusie...ciekawie.Ale EK?

A co do tego filmu-Jest niesamowity.20 fur w wyścigu,ogromna prędkość..ech,szkoda gadać,to
trzeba zobaczyć!


tak 129 ale jest to EK sprowadzane z USA ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 12:49, Zaix... napisał:

Czyżby demo miało się dziś ukazać? http://www.nfs.com.pl/news.php - 1 news od góry...

No, no..wygląda obiecująco tak jak to było 1.5 miesiąca temu, kiedy miało wyjść. Lecz premiera za tydzień, więc wydaje się to oczywiste :p Dzisiaj wieczorem wszyscy na serwery :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie to że mam kase, bo mój budżet na tym ucierpi... Ale działając radykalnie, nie muszę się zastanawiać. Może to mieć jakieś konsekwencje w przyszłości, aczkolewiek - raz się żyje! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[xiach]


Hehe,zwroty godne profesora..anyway,ja nie jupuje kolekcjonerskiej z prostego powodu-brak kasy:)
Oczywiście nie muszę zamawiać pre-ordera,moge kupić ją po premierze,ale jest jedno ale:
-Nie wiem,czy zostanie jeszcze chociaż 1 sztuka
-Nie wiem,czy będę miał kaskę(to spróbuję uzgodnić z tatą:)

Więc na razie za cel obrałem sobie normalną,a jak będę mógł,to biorę EK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 15:20, StyczeK napisał:

Chłopie..najpierw sprawdź czy ktoś tego nie napisał. Bo wpadasz jak stado bawołów i piszesz, a mu to już omówiliśmy :P Sorka za stwiedzenie, ale to tylk otakei porównanie / powiedzenie. Bez obrazy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować