Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Ja tę grę kiedyś włączyłem i pograłem chwilkę. Szczerze mówiąc ta gra dla mnie jest baaardzo ,ale to bardzo nuuudna. Skoro lubicie w TO grać to podziwiam ,naprawdę :D mnie to odrzuciło. Oczywiście jak nie ma co się robić ,można uruchomić ,ale na dłuższą metę :D to wolę poczytać Wiedźmina (swoją drogą zaczynam czytać pierwszy tom,kupiłem sobie na wyjazd, by się nie nudzić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 18:55, Kogut666 napisał:

Ja tę grę kiedyś włączyłem i pograłem chwilkę. Szczerze mówiąc ta gra dla mnie jest baaardzo
,ale to bardzo nuuudna. Skoro lubicie w TO grać to podziwiam ,naprawdę :D mnie to odrzuciło.
Oczywiście jak nie ma co się robić ,można uruchomić ,ale na dłuższą metę :D to wolę poczytać
Wiedźmina (swoją drogą zaczynam czytać pierwszy tom,kupiłem sobie na wyjazd, by się nie nudzić).

Masz rację
ps. ja 4 raz eragona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z 3-4 razy próbowałem "uzależnić" sie od tibii, ale nigdy mi sie nie udało wyjść z noob landii. Zawsze wcześniej sie znudziłem i przestawałem grac na parę miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 18:55, Kogut666 napisał:

Ja tę grę kiedyś włączyłem i pograłem chwilkę. Szczerze mówiąc ta gra dla mnie jest baaardzo
,ale to bardzo nuuudna. Skoro lubicie w TO grać to podziwiam ,naprawdę :D mnie to odrzuciło.
Oczywiście jak nie ma co się robić ,można uruchomić ,ale na dłuższą metę :D to wolę poczytać
Wiedźmina (swoją drogą zaczynam czytać pierwszy tom,kupiłem sobie na wyjazd, by się nie nudzić).


Popieram. Mam takie same odczucia dotyczące tibii.Tibia to nie książka Sapkowskiego dlatego tak szybko się nudzi.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nienawidze tibi!!!!!!!! Nie rozumiem ludzi którzy patrzą w te prostokąty! Nie ma słów które by opisały jakie to g..no!
Chyba założe temat przeciwników tego czegoś !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 21:30, dolono napisał:

JA NIENAWIDZE TIBII!!!! Czy ktoś z Was mógłby mi polecić jakąś fajną grę MMORPG????????

Dobra polecam ci Tibie ;PP nie ale na serio to jest jeszcze Wow , Lineage , Lineaage 2 itp.
A tak poza tym czy skille 42/32 na 8 lvl są dobre ?? Dokładniej 42 Distance i 32 Shieldinga ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.07.2007 o 22:11, Kichu93 napisał:

A tak poza tym czy skille 42/32 na 8 lvl są dobre ?? Dokładniej 42 Distance i 32 Shieldinga
;]

No nie sa najgorsze dobij sobie 50 dst i wtedy poexp tak do 20lvl a potem dobij 60 dist i do 30lvl exp a potem 70dist i powinien ci starczyć większe skille się przydają ale z 70 też przezyjesz. Ja swoim knightem 32lvl mam 67/65 i jakoś ciągnę i nie narzekam a powinienem mieć juz powyżej 70 więc widzisz że ze skilami jest rózżnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 21:30, dolono napisał:

Czy ktoś z Was mógłby mi polecić jakąś fajną grę MMORPG????????

World of Warcraft Guild Wars + dodatki (to polecam szczególnie jest darmowa i naprawdę fajna) Lineage i Lineage 2 i ewentualnie MU online tez ujdzie a jest jeszcze LoTR Online :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś postanowiłem sobie włączyć Tibię - zobaczyć czym tak się podniecają moi niektórzy znajomi co w to grają, czemu postacie z tej gry krążą za tak duże pieniądze, bo w końcu osoba, która ma jakiś fajny dorobek w tej grze, może nieźle wpaść mu kasa. Mój kolega niedawno sprzedał postać na allegro za 90 zł. A nie miał nawet 30 lvl... :D Jak wcześniej napisałem włączyłem grę, by zobaczyć co to za ,,cudo". Włączam a tu rozczarowanie: grafika prosto z lat 90... :( No, nie należę do osób, które oceniają gry w dużej mierze od grafiki, ja najbardziej cenię sobie grywalność. Zajęło mi trochę czasu opanowanie wszystkich podstawowych zasad: trade, ataki, zapoznanie się z rookiem (początkowa faza gry), zwiedzanie podziemi itd. Ledwo się obejrzałem a już dobrnąłem do 7 lvl i powoli wbijałem na 8. W depo miałem 600 gd, już miałem wychodzić z miasta noobów, kiedy jakiś kolo zhakował mi konto. Ubolewałem jak cholera... Ale później zrozumiałem, jak ta gra bardzo uzależnia, że jest to jak alkochol i narkotyki. Przestrzegam wszystkich w tym temacie: przestańcie grać póki jeszcze możecie! Ja nie byłem w zaawansowanym stopniu uzależnienia (i całe szczęście!), a i tak siedziałem na kompie dwa razy więcej niż wcześniej. Wstawałem bardzo rano, a kładłem się późną nocą... I wszystko przez grę z marną grafiką, która nie posiada nawet efektów dźwiękowych... :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 09:40, przemas94 napisał:

Ja kiedyś postanowiłem sobie włączyć Tibię - zobaczyć czym tak się podniecają moi niektórzy
znajomi co w to grają, czemu postacie z tej gry krążą za tak duże pieniądze, bo w końcu osoba,
która ma jakiś fajny dorobek w tej grze, może nieźle wpaść mu kasa. Mój kolega niedawno sprzedał
postać na allegro za 90 zł. A nie miał nawet 30 lvl... :D Jak wcześniej napisałem włączyłem
grę, by zobaczyć co to za ,,cudo". Włączam a tu rozczarowanie: grafika prosto z lat 90... :(
No, nie należę do osób, które oceniają gry w dużej mierze od grafiki, ja najbardziej cenię
sobie grywalność. Zajęło mi trochę czasu opanowanie wszystkich podstawowych zasad: trade, ataki,
zapoznanie się z rookiem (początkowa faza gry), zwiedzanie podziemi itd. Ledwo się obejrzałem
a już dobrnąłem do 7 lvl i powoli wbijałem na 8. W depo miałem 600 gd, już miałem wychodzić
z miasta noobów, kiedy jakiś kolo zhakował mi konto. Ubolewałem jak cholera... Ale później
zrozumiałem, jak ta gra bardzo uzależnia, że jest to jak alkochol i narkotyki. Przestrzegam
wszystkich w tym temacie: przestańcie grać póki jeszcze możecie! Ja nie byłem w zaawansowanym
stopniu uzależnienia (i całe szczęście!), a i tak siedziałem na kompie dwa razy więcej niż
wcześniej. Wstawałem bardzo rano, a kładłem się późną nocą... I wszystko przez grę z marną
grafiką, która nie posiada nawet efektów dźwiękowych... :-/


Jejq.Jak ci sie nie podoba grafika to graj w inne gry MMORPG z lepszą grafą.
Gra posiada taką grafike i te twoje "efekty dźwiękowe",ponieważ twórcy tej gry tworzyli ją w myśli że będzie ona działała nawet na najsłabszym sprzęcie.
Czego ty oczekujesz od darmowej gry MMORPG ?
Grafiki jak w WoW czy GW ?
A to,że tak długo biłeś level to bardzo słabo o tobie znaczy (a raczej o twoich zdolnościach grania w MMORPG).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 12:34, cybekziom napisał:

Czego ty oczekujesz od darmowej gry MMORPG ? Grafiki jak w WoW czy GW ?


Nie napisałem, że oczekiwałem lepszej. Nie czytasz uważnie postów. Napisałem tak: ,,No, nie należę do osób, które oceniają gry w dużej mierze od grafiki, ja najbardziej cenię sobie grywalność." Więc chyba się mylisz.

Dnia 31.07.2007 o 12:34, cybekziom napisał:

A to,że tak długo biłeś level to bardzo słabo o tobie znaczy (a raczej o twoich zdolnościach
grania w MMORPG).


A gdzie pisze, że długo biłem lvl??? Nigdzie nie napisałem, że zrobienie następnego lvla zajęło mi jakiś czas, więc nie wyciągaj wniosków o ludziach, których nie znasz. To, że mam słabszą rangę, nie znaczy że we wszystkim jestem gorszy ;) A tak w ogóle to napisałem ,,Ledwo się obejrzałem a już dobrnąłem do 7 lvl i powoli wbijałem na 8" powoli, to jest takie, no wiesz... Że już kończyłem wbijać. Nie miałem na myśli, że wbijałem już ileś tam czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 12:34, cybekziom napisał:

Czego ty oczekujesz od darmowej gry MMORPG ?
Grafiki jak w WoW czy GW ?


hmmm trochę grałem w MMORPGi i wiem ze jest dużo darmowych gier posiadających niskie wymagania i ladna grafe 3D która nie odpycha tak jak w przypadku Tibi pająk - 6 kresek i elo O_o często jak wchodzę do jakiejś kafejki internetowej widzę dzieci siedzące przy tibi i wydające cala kasę na granie ehh dla mnie to bezsens nie wiem co wy w tych pixelach widzicie hah

Jak chcecie grac w "ładniejsze" gry to polecam SilkRoad, MuOnline, Tales of Pirates ( oczywiscie f2p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 18:04, Nertis napisał:

Tibia to ostry SHIT.Ja nie wiem co dzieci w wieku 9-13 lat widzą w tej grze.

No wiesz. Może są masochistami. Nie wiem jak w to można grać. Przecież to ma beznadziejną grafikę, brak dźwięków, itp. Znajdzcie mi jakiegoś plusa tej gry. Przecież można grać w np. MU Online. Też darmowe a lepsza grafika i wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 18:09, KrzychoCJ napisał:

> Tibia to ostry SHIT.Ja nie wiem co dzieci w wieku 9-13 lat widzą w tej grze.
No wiesz. Może są masochistami. Nie wiem jak w to można grać. Przecież to ma beznadziejną grafikę,
brak dźwięków, itp. Znajdzcie mi jakiegoś plusa tej gry. Przecież można grać w np. MU Online.
Też darmowe a lepsza grafika i wogóle.

MU Online przyznam bardzo fajne jeśli chodzi o klimat gry-gra się bardzo przyjemnie. Ale za to gra jest okropnie zabugowana i idiotyczna. Podam minusy:

--po 60 lvl tylko 1 server do gry, no chyba, że się PACC-a kupi
--laggi, freezy, zacięcia, wywalanie z servera i gry
--bardzo mały świat
--pełno ludzi wszędzie
--ciężka dla początkujących
--strona internetowa gry działa tylko pod Explorerem
--dźwięk się ciągle powtarza, do tego bardzo wkurzający dźwięk przy biciu potworków
--utrudniona komunikacja między playerami
etcetera, etcetera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie grajcie w darmowe MMO!!! no chyba ze Maple Story :D albo takiego cos od japoncow chinczykow tajwanczykow i tym podobnym :-) a Tibie zrobili NIEMCY i to widac! lol:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 18:19, RedSqll napisał:

Ludzie nie grajcie w darmowe MMO!!! no chyba ze Maple Story :D albo takiego cos od japoncow
chinczykow tajwanczykow i tym podobnym :-) a Tibie zrobili NIEMCY i to widac! lol:-p

Dobrze że przypomniałeś, że Niemcy. Kolejny powód aby nie lubić tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować