Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Dnia 25.02.2007 o 21:36, hammerfall87 napisał:

zastanawiam sie co ludzie tak kochaja w tej grze dla mnie to crap.chodzi sie kwadracikiem czarow
niewidac potwory to kwadraty eh dramat


W tej grze? Nic. Po prostu człowiek zawsze chce być najlepszy, a w grach MMO najlepiej dowieść swojej "potęgi" przez wbijanie lvli, skillowanie, zbieranie eq. No a Tibia jest za darmo, szybko się ją ściąga i ma małe wymagania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem takie problemy raz zabrali mi wszystko co miałem na serwerze na którym niby nie wolno zabijać więc nie gram w to ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 21:42, Luke Shadow napisał:

> zastanawiam sie co ludzie tak kochaja w tej grze dla mnie to crap.chodzi sie kwadracikiem
czarow
> niewidac potwory to kwadraty eh dramat

W tej grze? Nic. Po prostu człowiek zawsze chce być najlepszy, a w grach MMO najlepiej
dowieść swojej "potęgi" przez wbijanie lvli, skillowanie, zbieranie eq. No a Tibia jest za
darmo, szybko się ją ściąga i ma małe wymagania...

Ta. A to, że na niektórych serwerach lagi są bardzo częste to już nikt nie powiedział? W oróle mam zatrzeżenia nie tyle co do Tibii co do graczy. Nie ma czegoś takiego, jak pomoc i honor.Większość graczy, zabiera ci potwory gdy skillujesz, kiedy masz mało życia nie dostaniesz za free żarcia, aby potem pójść do depo czy banku i zwrócić kasę za pomoc. NIE! Gracze jak te głodomory będą ci zagradzać drogę, aby cie w końcu ten potworek zabił a oni mogli w końcu zabrać ci te gp. Dobra przejdźmy do handlu. Handel dzieli się na 3 grupy. Jedna to taka, w której trafimy na prawdziwego pro, który nas nie wyroluje, jedynie uczciwie zrobi z nami udaną transakcję. Druga grupa, to bardzo bezpieczny, handel z NPC. Ci cię nie oszukają jedynie skupują towary taniej a sprzedają drożej. Trzecia grupa, to krętacze i oszuści. Jest takich pełno i lepiej przeczytać 20 razy poradnik, aby wiedzieć jak handlować, niż dać się oszukać. Generalnie jest pełno osób i sytuacji, aby inny gracz mógł krzyknąć : NOOB! w twoją stronę i zadowolony, że złapał cię na jakimś błędzie. I zadaje sobie teraz pytanie: Czy warto w to grać? Z mojego punktu widzenia: NIE. Gram w OGame i traviana oraz bite fight. Tam co najwyżej zfarmią twoją postać/ planetę osadę, a tu? Lepiej nawet nie zahaczać o temat hakowania postaci... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.02.2007 o 20:06, patrYX93 napisał:

Ta. A to, że na niektórych serwerach lagi są bardzo częste to już nikt nie powiedział?


Mając do dyspozycji Polski internet to rzeczywiście są....

Dnia 26.02.2007 o 20:06, patrYX93 napisał:

W oróle
mam zatrzeżenia nie tyle co do Tibii co do graczy. Nie ma czegoś takiego, jak pomoc i honor. (...)


Są. Sam kilku takich poznałem (graczy reprezentujących te wartości). Tyle że na jednego takiego gracza przypada 10 noobów. Na wyższym lvlu wszedłem do jednej z najlepszych gildii na serwerze, gdzie naprawdę każdy starał się pomóc innemu.

Dnia 26.02.2007 o 20:06, patrYX93 napisał:

Lepiej nawet nie zahaczać o temat hakowania postaci... :/


Dlaczego? Ostatnio zastanawiałem się nad fenomenem hackerstwa. 95% moich znajomych została shackowana (często więcej niż raz), a ja podczas mojej 3,5-4 letniej kariery ani razu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może tylko sądzą że zostali shackowani a naprawdę np. Cipsoft usunął im konto za gre na OTS-ie czy coś takiego, bo mnie też nikt nikt nie shackował, ale oszustów jest mnóstwo. Na dodatek ja tak wierzę w dobroć ludzi, że ostatnio na Galanie na rooku ukradli mi Chan armora:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 20:14, Matizk12 napisał:

Może tylko sądzą że zostali shackowani a naprawdę np. Cipsoft usunął im konto za gre na OTS-ie
czy coś takiego,


Gdyby mieli usunięte konto to bym o tym wiedział. :P Najbardziej zdziwił mnie kolega z rl''a, który został skachowany na 52lvl, hacker zabrał wszystkie itemy, zjechał postać na 48lvl. Teraz ten kolega ma 104lvl. :) A myślałem, że po hacku już nie będzie grał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 20:17, Luke Shadow napisał:

> Może tylko sądzą że zostali shackowani a naprawdę np. Cipsoft usunął im konto za gre na
OTS-ie
> czy coś takiego,

Gdyby mieli usunięte konto to bym o tym wiedział. :P Najbardziej zdziwił mnie kolega z rl''a,
który został skachowany na 52lvl, hacker zabrał wszystkie itemy, zjechał postać na 48lvl. Teraz
ten kolega ma 104lvl. :) A myślałem, że po hacku już nie będzie grał...



Czemu byś wiedział?? CZyżbyś był adminem na którymś serwerze??:) Widocznie hacker miał lepszą postać tylko itemów potrzebował:P Albo nie umiał zmienić hasła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.02.2007 o 20:20, Matizk12 napisał:

Czemu byś wiedział?? CZyżbyś był adminem na którymś serwerze??:) Widocznie hacker miał lepszą
postać tylko itemów potrzebował:P Albo nie umiał zmienić hasła:)


Lol. Wiedziałbym, bo gdyby ich postacie zostały usunięte to bym z nimi nie rozmawiał po tym wszystkim. Poza tym, można zobaczyć na tibia.com, mają się dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ktos z was na Luminerze?? ostatnio zbieraja sie tam br...ale mozna jeszcze zobaczyc tam jakiegos polaka...mam nadzieje ze sie to zmieni...bo br strasznie przeszkadzaja w grze...ostatnio mnie jakis zablokowal i zabil mnie berserker ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie się zawsze wydawało, że to właśnie Polacy są najbardziej hamscy w Tibi. Na twoim miejscu cieszyłbym sie skoro ich tam faktcznie tak mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej no ja zagrywam w tibie czasem ale przez tą grę wiele osób zginęło lub zostało rannych. Ta gra po prostu oglupia. Gosciu zabil kolege bo mu miecza nie oddal w tibi, a zabil go na realu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zalezy od czlowieka....ja sie nie przejmuje smiercia swojej postaci...inne gry tez uzalezniaja. Nie tylko Tibia...wiecej przypadkow jest zwiazanych z WoW-em niz z tibia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie myślicie że cipsoft mógłby zrobic Tibia 2???? Gdyby dodali jescze grafe 3D muzyke i wszystko co powinna miec szanująca się gra to było by na pewno więcej graczy. Nie sądzicie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 10:34, Obiwankenobi napisał:

Nie myślicie że cipsoft mógłby zrobic Tibia 2???? Gdyby dodali jescze grafe 3D muzyke i wszystko
co powinna miec szanująca się gra to było by na pewno więcej graczy. Nie sądzicie????


Według mnie nie. Teraz jest po prostu (chyba) dobrze dla graczy. Ale kazdy ma inne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 09:58, line's napisał:

Gosciu zabil kolege bo mu miecza nie oddal w tibi, a zabil go na realu ;/


Akurat w tym wypadku nie chodziło o Tibię, ale jakiegoś innego MMORPGa, EverQuest bodajże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 10:36, turpis napisał:

Na pewno nie!!! Gra straci swoj klimat i wszyscy przestana w nia grac!!

Niezupełnie. Przestaną grać ci, którzy kochaja tą Tibię, którą mamy teraz. Ale pojawi sie wielu innych, zupełnie nowych graczy na ich miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 10:34, Obiwankenobi napisał:

Nie myślicie że cipsoft mógłby zrobic Tibia 2???? Gdyby dodali jescze grafe 3D muzyke i wszystko
co powinna miec szanująca się gra to było by na pewno więcej graczy. Nie sądzicie????


No, nie mogli zrobić tego wcześniej?
Chodzi o to że ta gra ma być: prosta i bez zbędnych wymagań (sprzętowych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować