Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Dnia 05.01.2008 o 23:31, choper napisał:

Podobno TIBIA miała mieć zmienioną grafikę? Już to zrobili? Jak tak to proszę o screeny :)
W najnowszym CDA w dziale MMORPG jest screen podobny do tibi tylko z ciut lepszą grafiką, ale
od razu zauważyłem podobieństwo. Nie doczytałem się tam czy to z tej gry.

trochę poporawili grafę wraz z ostatnim update, ale nie jest to jakaś rewelacja.

jakbyś dobrze doczytał to wiedział byś że ten screen nie pochodził z Tibii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tibia tu, tibia tam, nie wiedzialem nawet cototo. Sciagnalem, zalozylem konto, zaczalem grac. Po 10 minutach wywalilem. Nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 03:34, Astmatyk napisał:

Tibia tu, tibia tam, nie wiedzialem nawet cototo. Sciagnalem, zalozylem konto, zaczalem grac.
Po 10 minutach wywalilem. Nie dla mnie.

tak to jest albo Tibia przypadnie do gustu albo nie ;)

ze mną było tak że dopiero po trzech latach od założenia konta przekonałem się do tej gry.
Obecnie gram sporadycznie 7-100minut ;), gram 4fun .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba większość graczy gier MMORPG miała styczność z tą grą :). Cóż... grafiką nie zachwyca, muzyką tym bardziej , jednak jest w niej coś, co inni ludzie widzą. Może jest to ten klimacik, grafika która przypomina stare gry... nie mam pojęcia :P Zbyt długo czasu w tym tytule nie siedziałem, mój "dorobek" to jedynie knight oraz druid koło 35lvla. Potem gra mi się znudziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm widze sporo twarzy ktorych bym sie tu nie spodziewal:) hehe. witam Nertis:D:D:D. przyznam szczerze iz rzucilem gre w tibie bez problemu w chwili gdy zakupilem titan questa. od tamtej pory nabylem sporo gier jednak gdy zobaczylem jak ostatnio kumpel gral na mym koncie w tibie to tak jakos stworzylem nowa postac:) i tak mam dziwne wrazenia... chetnie bym soobie pogral jednak skilowanie jest strasznie zmudne:( no i na 10lvlu mam te ledwo 40/40 i na servie Pythera nie dosc ze nikogo nie znam to wiekszosc to zj***** brazylijczycy. juz dostalem deda za nic podczas skilowania...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 22:31, patrYX93 napisał:

> ziomek niezle respect dla CIebie :D
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Tibia Nie dziękuj mu na wyrost, chyba że to faktycznie
on opisywał tą stronę w nonsensopedii ^^

zgadzam się.... a poza tym, nie po to napisałem na górz "z nonsensopedii..." ale Ok nic się nie stało:D ale ja jak to czytałem po raz pierwszy na informatyce to jak zobaczyliśmy z kumplem wyraz twarzy nauczycielki to aż pospadaliśmy z krzeseł:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 11:21, truptus napisał:

Mam pytanie czy broń ''knife'' jest warta mniejwięcej tyle co na rooku??


Zależy na jakim servie grasz ;] Ale jak jesteś obecnie na Rooku to proponowalbym sprzedać a potem wylootować nowego knifa z Ghula ;]


@Pare postów wyżej :P

Wiecie czemu tak przyciąga :) ?
BO po 1. Patrzcie kto w to gra, gimnazjaliści przeważnie ;] I to nie Ci zwykli ale już Ci z gorszej półki ;] (wiecie co mam na myśli?)
Po 2. Rządza bycia najlepszym w całym mieście ;] Jak u mnie kumpel z Gima zrobił Annihilatora to całe gim sie jarało ... Aż wreszcie przyszli jakieś ziomki z innego gima :D sklepali :D postraszyli przez 2 tygodnie chyba i ziomek dał im 700k po to żeby go zostawili w spokoju ...
Po 3. Wystarczy 128mb ram Windows 98 i net ... i lecimy ;]
Po 4. Radość z tego, że da sie kogoś zabić jak ma sie wyższy lvl... co dla prostego człowieka jest przeżyciem niewiarygodnym
Po 4. W tej grze nie trzeba myśleć ! Wystarczy naciskać hotki ... Gdzie w Silku jak lecimy na większego hunta to trzeba wszystko rozplanować...
Tibia jest niewiarygodnie prostą grą ;] Dlatego przesałem grać ;] Czasami tylko wbijam na 1-2h żeby nabić Red Skulla na noobkach i spadam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 13:22, Manieusz napisał:

> Mam pytanie czy broń ''knife'' jest warta mniejwięcej tyle co na rooku??

Zależy na jakim servie grasz ;] Ale jak jesteś obecnie na Rooku to proponowalbym sprzedać a
potem wylootować nowego knifa z Ghula ;]


@Pare postów wyżej :P

Wiecie czemu tak przyciąga :) ?
BO po 1. Patrzcie kto w to gra, gimnazjaliści przeważnie ;] I to nie Ci zwykli ale już Ci
z gorszej półki ;] (wiecie co mam na myśli?)
Po 2. Rządza bycia najlepszym w całym mieście ;] Jak u mnie kumpel z Gima zrobił Annihilatora
to całe gim sie jarało ... Aż wreszcie przyszli jakieś ziomki z innego gima :D sklepali :D
postraszyli przez 2 tygodnie chyba i ziomek dał im 700k po to żeby go zostawili w spokoju ...

Po 3. Wystarczy 128mb ram Windows 98 i net ... i lecimy ;]
Po 4. Radość z tego, że da sie kogoś zabić jak ma sie wyższy lvl... co dla prostego człowieka
jest przeżyciem niewiarygodnym
Po 4. W tej grze nie trzeba myśleć ! Wystarczy naciskać hotki ... Gdzie w Silku jak lecimy
na większego hunta to trzeba wszystko rozplanować...
Tibia jest niewiarygodnie prostą grą ;] Dlatego przesałem grać ;] Czasami tylko wbijam na 1-2h
żeby nabić Red Skulla na noobkach i spadam :P

Ja już jestem na maine, a ile jest warty knif na maine?? gram na serverze guardia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 13:22, Manieusz napisał:

> Mam pytanie czy broń ''knife'' jest warta mniejwięcej tyle co na rooku??

Zależy na jakim servie grasz ;] Ale jak jesteś obecnie na Rooku to proponowalbym sprzedać a
potem wylootować nowego knifa z Ghula ;]


@Pare postów wyżej :P

Wiecie czemu tak przyciąga :) ?
BO po 1. Patrzcie kto w to gra, gimnazjaliści przeważnie ;] I to nie Ci zwykli ale już Ci
z gorszej półki ;] (wiecie co mam na myśli?)
Po 2. Rządza bycia najlepszym w całym mieście ;] Jak u mnie kumpel z Gima zrobił Annihilatora
to całe gim sie jarało ... Aż wreszcie przyszli jakieś ziomki z innego gima :D sklepali :D
postraszyli przez 2 tygodnie chyba i ziomek dał im 700k po to żeby go zostawili w spokoju ...

Po 3. Wystarczy 128mb ram Windows 98 i net ... i lecimy ;]
Po 4. Radość z tego, że da sie kogoś zabić jak ma sie wyższy lvl... co dla prostego człowieka
jest przeżyciem niewiarygodnym
Po 4. W tej grze nie trzeba myśleć ! Wystarczy naciskać hotki ... Gdzie w Silku jak lecimy
na większego hunta to trzeba wszystko rozplanować...
Tibia jest niewiarygodnie prostą grą ;] Dlatego przesałem grać ;] Czasami tylko wbijam na 1-2h
żeby nabić Red Skulla na noobkach i spadam :P

Że ma małe wymagania to dobrze dla ludzi co mają słabe kompy z netem . W tej grze trzeba myśleć (jest duzo powodów) np. jak sie chodzi ludzikiem:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.01.2008 o 14:23, truptus napisał:

Ja już jestem na maine, a ile jest warty knif na maine?? gram na serverze guardia


Ach oto Ci chodzi ;] Jakbyś miał troche więcej chęci to byś poprostu sie spytał jakiegoś polaka ... W najgorszym wypadku brazyla :P ;] Ale myśle że knif jak tako nie ma ceny na Mainie ;] za słaby item żeby go wogóle sprzedawać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.01.2008 o 19:37, Manieusz napisał:

Ach oto Ci chodzi ;] Jakbyś miał troche więcej chęci to byś poprostu sie spytał jakiegoś polaka
... W najgorszym wypadku brazyla :P ;] Ale myśle że knif jak tako nie ma ceny na Mainie ;]
za słaby item żeby go wogóle sprzedawać ;]

widze troche sie tu udzielasz wiec ciebie zapytamn:)
jakie skile powinien miec knight na 11 a takze na 12lvlu? mniej wiecej of course.
i jeszcze tak w skrocie mozesz przypomniec zasady najlepszego skilowania na potworkach? z gory dziex pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.01.2008 o 19:39, Samildanach napisał:

widze troche sie tu udzielasz wiec ciebie zapytamn:)
jakie skile powinien miec knight na 11 a takze na 12lvlu? mniej wiecej of course.
i jeszcze tak w skrocie mozesz przypomniec zasady najlepszego skilowania na potworkach? z gory
dziex pozdro:)


Spoko ;] pomoge Ci tak jak bede umiał ;]

Więc 11/12 knight powinnien mieć skille około 40/45 Jednak ja preferuję tą zasadę że lepiej raz przyskilować a potem mieć spokoj przez następnych 10-15 lvli;] Ale myśle, że skille jakie napisałem wyżej powinny wystarczyć do expienia.

Zakładasz tarczę nie najlepszą ale też nie najgorszą ;] Tak żeby potwory Cie hitowały po 2-4, A w każdym razie powinnieneś założyć taką tarcze aby co 5-7 minut dostawać bloodhita ;] Tzn. "wszedł" w Ciebie hit, żeby nie włączyła się blokada. Nakładasz najsłabszą broń z rodzaju broni jakimi skillujesz przy Clubie jest to Club (poprostu) przy Sword''zie jest to Knife przy Axe - Axe (nie jestem pewien ale wiem że jest słabe) Tutaj jest ta sama zasada musisz walić co 5-7 minut bloodhita który nie będzie pozwalał włączyć się blokadzie ;] Oczywiście skillujesz na Full Defie żeby jak najdłużej bić potworka, czyli wbić jak najwięcej % na jednym stworku ;]. Podczas tego jesz i regenerujesz manę żeby się "exurować" ;] leczyć :)) Jeżeli zauważysz że potworki Cię zamocno biją to nie nakładaj lepszej tarczy tylko idź na słabsze potworki ;] Najlepiej zakładaj narazie Studded shielda ;] Od 55/55 możesz skillować na Slimach ale to już z z leszpą tarczą ;] I zasada ta co wyżej bloodhit ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 19:53, Manieusz napisał:


hmmm w takim razie powiem jak jest ui mnie w tej chwili...
mam 11lvl skille 44/42
skiluje knifem+cooper shield+boots+soldier helmet+scale armor_plate shield.
dzisiaj gdzies wyczytalem ze na monstrach lepiej miec zbroje zeby cie nie lupaly bo shielding i tak leci. generalnie skiluje na frost trollach. na full defie jednak tez szybko gina;/ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 19:57, Samildanach napisał:

>
hmmm w takim razie powiem jak jest ui mnie w tej chwili...
mam 11lvl skille 44/42
skiluje knifem+cooper shield+boots+soldier helmet+scale armor_plate shield.
dzisiaj gdzies wyczytalem ze na monstrach lepiej miec zbroje zeby cie nie lupaly bo shielding
i tak leci. generalnie skiluje na frost trollach. na full defie jednak tez szybko gina;/ ...


Skille masz dobre ;] Jednakże jak powiedziałem jak przyskillujesz troche więcej to nie zaszkodzi a pomoże ;] O ile sie orientuję to na frost trollach nie ma za dużo ludzi ;> ? Jednak jak Ci to przeszkadza że za szybko łupiesz to możesz przezucić sie na coś lepszego ;] Np. Roty pod fibulą ale dużo noobków ostrzegam ;] :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 20:05, Prince07 napisał:

Ja już bym się przeżucił na dwarfy a od 50 skilla na roty, np. w venore na polance :>


No w sumie masz racje :P Ale pamiętaj że w takich miejscach czają sie noobki :D :P Jak ja jeszcze grałem to sobie robiłem podróż i szperałem zakamarki gdzie mozna fajknie poskillować... a teraz to wszystko w poradnikach jest opisane ;] Kiedyś było lepiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 20:02, Manieusz napisał:

> >

Ja jestem w carlin i na tych frostach siedze na lodowej wyspie-folda. w kazdym badz razoe juz zaliczylem deda-ukochani brasiliano sie nudzili i podczas treningu mnie wyhaczyli;/ oby ich grom jesny strzelil krew jasna zalala:) jak znajde tego typa to moze kiedys dam mu rade;p wlasnie nabilem 43 defa a niedlugo 45 sworda.:) tylko te frosty szybko padaja:(
Prince07
ale juz teraz troche poskilowalem na rotwormach-prawie nie gina ale ciezej skil wchodzi-na trolach szybciej;/ a jak jest z dwarfami? i co dam rade zbloczyc na takim skilu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 19:57, Samildanach napisał:

>
hmmm w takim razie powiem jak jest ui mnie w tej chwili...
mam 11lvl skille 44/42
skiluje knifem+cooper shield+boots+soldier helmet+scale armor_plate shield.
dzisiaj gdzies wyczytalem ze na monstrach lepiej miec zbroje zeby cie nie lupaly bo shielding
i tak leci. generalnie skiluje na frost trollach. na full defie jednak tez szybko gina;/ ...


idź skillować na krasnoludy < dwarf''y :P > - mają więcej HP niż inne monstery " na tym poziomie " i nie zadają dużych obrażeń ... jeśli masz kasę to zakup plate armor ( ok. 300-400 gps ) i dwarven shield ( 100-150 gps )
... swoją drogą powinny być jakieś poradniki dla początkujących na tibia.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować