Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Ja naprawde nie wiem jak mozna w cos takiego grać. Ja żeby sprawdzić na czym ta euforia gry w Tibie polega zagrałam.
Nie myliłam się Tibia jest dnem. (Kiedys była taka sprawa, że dzicko swoja matke krzesłem walnęło :P)
Nie wiedziałam, że Tibia jest taka "dorosła".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy grają w Tibię, żeby potem sprzedać konto. Ja ostatnio widziałem konto na allegro 140 level, 12000zł i 2 typóc, co chcą to kupić. :/ Żal ściska. Za to możnaby sobie jakiś samochód kupić, a nie konto w grze. I nie żartuję, wystarczy poszperać chwilę na allegro żeby znaleźć takie "perełki". Ale dla mnie, to zwykła strata czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 17:43, Riverex napisał:

Niektórzy grają w Tibię, żeby potem sprzedać konto. Ja ostatnio widziałem konto na allegro
140 level, 12000zł i 2 typóc, co chcą to kupić. :/ Żal ściska. Za to możnaby sobie jakiś samochód
kupić, a nie konto w grze. I nie żartuję, wystarczy poszperać chwilę na allegro żeby znaleźć
takie "perełki". Ale dla mnie, to zwykła strata czasu.



Ale co w tym widzisz złego ;> Jedni (Ci lepsi) którzy potrafią szybko bić lvl i wiedzą gdzie chodzić itp. wzbogacają się na tych którzy tego nie wiedzą i kupują takie postacie ;]. Jeżeli grasz w WoW''a to powiem tak ;] Mogłeś sobie zobaczyć ile kosztował ten nowy dodatek(czy jak tam to sie zwie) w dniu jego wyjścia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 17:39, Yaquza napisał:

Powiem prosto:
Nie lubie Tibii za głupia grafikę.lepiej se pograc w MU.


Każdy ma swój gust, i na temat gusty przeważnie się nie dyskutuję ;] Akurat dla mnie grafika nie gra roli :)) Tylko ludzie którzy mnie otaczają w ten grze ;] A nie są to zwykli ludzie którzy "walom z aksa i ruszczki" Tylko normalni, z którymi można pogadac :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 17:33, 332 napisał:

Ja naprawde nie wiem jak mozna w cos takiego grać. Ja żeby sprawdzić na czym ta euforia gry
w Tibie polega zagrałam.
Nie myliłam się Tibia jest dnem. (Kiedys była taka sprawa, że dzicko swoja matke krzesłem walnęło
:P)
Nie wiedziałam, że Tibia jest taka "dorosła".


Za to w WoW''ie chłopak spalił kolege ;] Jak napisałem wyżej na temat gustów sie nie dyskutuję ;] Grajmy w co chcemy ;] i nie patrzmy na to, w co gra nasz kumpel ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 16:51, DreaN napisał:

Gram na Cadnii. Pieniędzy troche mam, expie i skilluje na rotach i carrion wormach. Ostatnio
nie za dużo gości gra przy Venore a tym bardziej na rotach więcej siedzi na gohst landzie,
więc ja mam spokój :)) A w takim razie jaki jest sposób walki knightem na Draga i jak ocne
może byc Wave przy k armor i medusa shield ?



To znaczy tak ;] Obrażenia magiczne, niezależnie od tego jakiego masz arma, dostaniesz hita w przedziałce 120-160 Jeżeli chodzi Ci o GFB(bo z tego też wali, a w każdym bądź razie z czegoś podobnego:P) Dostaniesz po 50-70.
Podczas walki z dragiem oczywiście ustawiasz się w taki sposób aby ten nie był do Ciebie odwrócony pyskiem żeby nie wyłapać z fali ;] tzn. Na skos musisz do niego stać, i to w sumie jest jedyna taktyka, reszte to poprostu walisz ;], Aha no i jeszcze jedno ;] Gdy ucieka tak samo, jesteś do niego na skos, a przynajmiej sie staraj bo wali z fali do tyłu(dziwne :D), w tej końcowej fazie gdy drag już ucieka, radziłbym Ci uważać ;]

@Edit
Sorki za ten spam na górze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 17:39, Yaquza napisał:

Powiem prosto:
Nie lubie Tibii za głupia grafikę.lepiej se pograc w MU.



Zgadazam się MU jest lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tibia o największy syf jaki w życiu grałem i z wielką ulga wywaliłem go z kompa. Ostatnio nawet dużo mordestw z powodu tej gry (World of Warcraft również).
Kiepska grafa, zero fabuły i debile co chcą ci ciągle okraśc plecak wpakowując cię w głupie zabawy ("I''ll show u something").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 18:00, Manieusz napisał:

Ale co w tym widzisz złego ;> Jedni (Ci lepsi) którzy potrafią szybko bić lvl i wiedzą gdzie
chodzić itp. wzbogacają się na tych którzy tego nie wiedzą i kupują takie postacie ;].

Po prostu żal mi kupujących. ;]
>Jeżeli grasz w WoW''a to powiem tak ;] Mogłeś sobie zobaczyć ile kosztował ten nowy dodatek(czy jak

Dnia 07.01.2008 o 18:00, Manieusz napisał:

tam to sie zwie) w dniu jego wyjścia ;]

Nie gram w WoWa, ale w GW. A kupienie dodatku, góra trezaz chyba 5 duch, czy w dniu premiery ok. 100 PLN to nie to samo co konto do tibii za 12k. xD Gry różnią się jakością, to musisz przyznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 18:27, 332 napisał:

Zgadazam się MU jest lepsze.

A co nie jest. ;] Ja już wolę pograć w sapera. :D Lepsza grafika i radość z gry. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 18:31, Paralax16 napisał:

Tibia o największy syf jaki w życiu grałem i z wielką ulga wywaliłem go z kompa. Ostatnio nawet
dużo mordestw z powodu tej gry (World of Warcraft również).
Kiepska grafa, zero fabuły i debile co chcą ci ciągle okraśc plecak wpakowując cię w głupie
zabawy ("I''ll show u something").


heheheh Dużo morderstw powiedziałeś. Masz rację, ale w Wow''a gra iwęcej osób więc to nie uniknione w naszych powariowanych czasach ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.01.2008 o 18:32, Riverex napisał:

> tam to sie zwie) w dniu jego wyjścia ;]
Nie gram w WoWa, ale w GW. A kupienie dodatku, góra trezaz chyba 5 duch, czy w dniu premiery
ok. 100 PLN to nie to samo co konto do tibii za 12k. xD Gry różnią się jakością, to musisz
przyznać.


Przyznam, żal mi takich ludzi co kupują, ale to już ich sprawa ;]

Ale jak mamy tak gadać to słuchaj, a co w GW nie kupują kont ?

Tak różnią się jakością, co nie znaczy, że jest lepsza ... Boże mówiłem przecież wyżej... niech każdy sobie gra w co chce ;] Bądź dumny z tego że grasz w GW i już ;]


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 18:31, Paralax16 napisał:

Tibia o największy syf jaki w życiu grałem i z wielką ulga wywaliłem go z kompa. Ostatnio nawet
dużo mordestw z powodu tej gry (World of Warcraft również).
Kiepska grafa, zero fabuły i debile co chcą ci ciągle okraśc plecak wpakowując cię w głupie
zabawy ("I''ll show u something").



Powiedz mi przynajmiej 4 moderstwa związane z Tibią ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 18:31, Paralax16 napisał:

Tibia o największy syf jaki w życiu grałem i z wielką ulga wywaliłem go z kompa. Ostatnio nawet
dużo mordestw z powodu tej gry (World of Warcraft również).
Kiepska grafa, zero fabuły i debile co chcą ci ciągle okraśc plecak wpakowując cię w głupie
zabawy ("I''ll show u something").


co z tego ze grafa slaba?? zobacz ilu ludzi w to gra i jakos im to nie przeszkadza. pewnie wbiles 5 lvl i stwierdziles ze ta gra jest do dupy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 20:29, Manieusz napisał:

> >
@FurryThales

Lubię sobie czasami właśnie wbić na jakiegoś innego serva, wbić 20lvl, poszukać brazyla z ~20lvl
i łupiemy ;] Tym bardziej, że ku mojemu zdziwieniu grcze (których ubijam) zazwyczaj są słabsi
w pvp niż kiedyś np. na 7.6 ... tam żeby kogoś zabić trzeba było mieć naprawde wyższy lvl o
pare poziomów albo ekipe ... A teraz z tymi wszystkimi udogodnieniami grają coraz gorzej :P
Dziwne jak dla mnie ;]


Haha niestety, większość gra dla lvla i całkiem prawdopodobne że nie poczują prawdziwego pvp, i nie wiedzą jak się zachować :D. Kiedyś oglądałem dosyć ciekawy filmik, jak 17 i 19lvl (magowie obydwoje) ubili 40~45 (nie pamiętam dokładnie) knighta. Poszczęściło im się trochę, gdyż trafili właśnie na Brazylijczyka który nie potrafił grać na pvp... Co z tego wyszło, można się domyśleć :D Nie planowali czegoś takiego, ogólnie byli przygotowani na porażkę, jednak chcieli się trochę zabawić, zarobili coś koło 30k na nim. A czy wydali całość na runy żeby pobawić się jeszcze trochę, czy postanowili coś sensowniejszego z tym zrobić... nie mam pojęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i kupują, ale nie za tyle. I GW jest o wiele lepsze od Tibii, takie jest moje zdanie. Wiem, że nikomu nie mogę zabronić grać w cokolwiek, ale mogę się wypowiedzieć na temat danej gry. ^^ A czasami mam wrażenie, że nie wszyscy wiedzą co robią. Niby każdy ma za mało kasy, ale konto do Tibii za duże pieniądze to już może kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem,dodajmy grałem długo,podobało mi się,poznałem wielu wspaniałych ludzi,nit tylko polaków.
Obecnie gram w Lineage''a 2,po części przez ostatni update,który po prostu był/jest najidiotyczniejszym pomysłem jaki mógł wpaść Cip Softowi do głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 15:18, Manieusz napisał:



> hmm moze ghoula przy średnim eq, slima na pewno no ale z nich nie wypada nic ciekawego
;)
>


Stary ! Ty chyba nie wiesz co mówisz, po 1. Na ghoulach się nie skilluję a to dlatego że walą
z magii ;] Drain czy wyssysanie HP kto jak woli ;]
Po 2. On nie idzie expić tylko skillować, a więc Slimy są doskonałym rozwiązaniem od 55/55
skilli, może niższych troche, i jeszcze do tego slim się rozmnaża a więc jest to chyba najlepsze
rozwiązanie ;] Nie wprowadzaj chłopaka w błąd :))

my mówiliśmy o blokowaniu...
czytaj uważnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej... Nie zgadzam się z tobą:) Jeśli chodzi o mnie to był to wspaniały ruch do przodu! Ja mam obecnie 16 lvl skille 63/61 i serpent sworda jako broń główną. Jak chce mi się trochę poexic to ta broń po prostu po update wymiata! Zadaje dodatkowe obrażenia od trucizny które są 3/4 obrażeń fizycznych ( ja gram na rotach więc wolge super biorę w większości czasu je na hita :p ) A pozatym pojawiły się nowe outfity dla PaCC ... Dla mnie to może nie za dobrze bo mam Facc ale dla premium to bardzo dobre :) Cipsoft wie jak zbijac kase;/ mam do niego jednak zastrzeżenia powinni wprowadzić outfity dla FaCC ( jeszcze jakieś 2 ale za to fajne! ) Nie stety szkoda im kasy i wprowadzają nie dla nas biednych ludzi którzy nie mają kasy na takie "głupoty" xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować