Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

No coś w tym stylu, ale jednak nie. :P

PvP enfroced - Rodzaj servera, gdzie za zabijanie graczy nie ma kary, a dodatkowo jest Experience. Dostajemy 10% expa którego straciła ofiara, która musi mieć level wyższy lub niższy o 10% od ciebie. Obecnie istnieją dwa światy PvP-Enforced, Dolera i Inferna.
Na PvP enforced nie można zdobyć niektórych przedmiotów/czarów "zabezpieczających" np. amulet of loss albo błogosławieństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 19:54, Qrski napisał:

A co sadzicie o tym rodzaju srvera ? dal mnie to głupota grac na nim ja gram na aldorze normalny
srverek pvp


Czemu od razu głupota ? Jeśli ktoś się lubuje w walce z innymi graczami to taki typ serwera jest idealny.
I na takim serwerze rzadko się spotyka ludzi utrudniających i uprzykrzających grę (noobów), a sporo "profesjonalnych" graczy ;] - choć ciężko na nim zaistnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up
Kolega ma racje ;] sam sie tam dużo nauczyłem ... dobrze jest tam pograć przynajmniej 1 miesiąc żeby nauczyć sie podstaw pkowania ;] ja sie nauczyłem ... :)) I teraz na świecie pvp ;] jest mi o wiele łatwiej 10lvl większego czasami mi sie udaje rozwalić bo albo noob albo mam farta :PP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 01:41, Deejay napisał:

A ja po ponad rocznej przerwie wróciłem do mojej 22lvl czarodziejki ;)
Kurcze dużo zapomniałem, ale dwa dni i będę wymiatał :D


Ehh...powodzenia w dążeniu do celu ;).Ja tam nie zamierzam wracać do Tibii z kilku powodów ,ale już nie będę ich roztrząsał :P.
Tibia jest grą...taką troszkę dziwną ;D.Grafa jest bardzo (nie umiem bardziej wyrazić tego xD) słaba ,ale jednak coś ciągnie do tej gry ;D.Jednak coś ona w sobie ma ,że ludzie do niej wracają ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 02:20, Nertis napisał:

Ehh...powodzenia w dążeniu do celu ;).Ja tam nie zamierzam wracać do Tibii z kilku powodów
,ale już nie będę ich roztrząsał :P.
Tibia jest grą...taką troszkę dziwną ;D.Grafa jest bardzo (nie umiem bardziej wyrazić tego
xD) słaba ,ale jednak coś ciągnie do tej gry ;D.Jednak coś ona w sobie ma ,że ludzie do niej
wracają ;).

Jak grałem wtedy to z trudem przestałem.. Ale sie udało ;) Zobaczymy czy teraz też mi sie wkręci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 04:45, Deejay napisał:

Jak grałem wtedy to z trudem przestałem.. Ale sie udało ;) Zobaczymy czy teraz też mi sie wkręci
;)


Wkręci Ci się oj uwierz mi xD Ja też grałem przez pół roku wbiłem 78 lvl, sprzedałem chara i myślałem, że to definitywnie koniec z Tibią, ale po jakiś 3 miesiącach powróciłem do tego utrapienia xD Ale szybko mi się znudziła bo dostałem GW i teraz wiem, że jeżeli jeszcze raz zacznę grać to będzie oznaczało, że mam bardzo słabą silną wolę (o ile wogóle ją mam xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 11:08, Prince07 napisał:

Wkręci Ci się oj uwierz mi xD

No i wkręciło... Do szóstej dzisiaj grałem... ;)

Dnia 30.12.2007 o 11:08, Prince07 napisał:

teraz wiem, że jeżeli jeszcze raz
zacznę grać to będzie oznaczało, że mam bardzo słabą silną wolę (o ile wogóle ją mam xD).

To słabą czy silną w końcu...? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 14:56, Deejay napisał:

To słabą czy silną w końcu...? ;)


Słabą silną xD
A tak żeby nie uciekając od tematu to masz PACC czy grasz na FACC ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 15:22, Prince07 napisał:

Słabą silną xD
A tak żeby nie uciekając od tematu to masz PACC czy grasz na FACC ?

No nie grałem przez rok to premium raczej nie mam.. ;)
A na którym serwerze grasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 16:38, Prince07 napisał:

Grałem na Neranie ale na całe szczęście już skończyłem swoją przygodę z Tibią :>

Ja mam sowją postać na Candii

JEST TU KTOś Z CANDII?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 16:48, Deejay napisał:

> Grałem na Neranie ale na całe szczęście już skończyłem swoją przygodę z Tibią :>
Ja mam sowją postać na Candii

JEST TU KTOś Z CANDII?? ;)


Heh Ty grasz w taki szajs? Powiem szczerze że się zdziwiłem. Ja GRAŁEM (i to krótko) na Furorze , dużo tam Polaków i n00bów..eh , może gdyby nie te noby i chociaż trochę dziwięków Tibia mogła by być lepsza.

PS: Pozatym jest wiele lepszych mmorpg pod każdym względem (oczywiście darmowym) np: ArchLord , Silkroad online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 20:39, Budep napisał:

Heh Ty grasz w taki szajs? Powiem szczerze że się zdziwiłem. Ja GRAŁEM (i to krótko) na Furorze
, dużo tam Polaków i n00bów..eh , może gdyby nie te noby i chociaż trochę dziwięków Tibia mogła
by być lepsza.

Kiedyś grałem i postanowiłem sobie przypomnieć jak to było ;) Może będę grał, może nie...
BTW Dla mnie grafika ma bardzo mały wpływ na grywalność..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 20:44, Deejay napisał:

> Heh Ty grasz w taki szajs? Powiem szczerze że się zdziwiłem. Ja GRAŁEM (i to krótko) na
Furorze
> , dużo tam Polaków i n00bów..eh , może gdyby nie te noby i chociaż trochę dziwięków Tibia
mogła
> by być lepsza.
Kiedyś grałem i postanowiłem sobie przypomnieć jak to było ;) Może będę grał, może nie...
BTW Dla mnie grafika ma bardzo mały wpływ na grywalność..


aha...jak Cię tak gra ciągnie to spox , ale odradzam ,bo może naprawdę wciągnąć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 20:37, Deejay napisał:

Opłaca się kupować Energy Beam (Exevo Vis Lux) dla sorca?

Nie zbyt opłacalny czar.

Dnia 30.12.2007 o 20:37, Deejay napisał:

Czy czekać na Great EB?

Ten już lepszy i polecam poczekać na niego :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Budep
Czemu tak bardzo odradzasz grę w Tibię ?. Ja gram, rzadko ale gram, i muszę powiedzieć, że troszke na niej zarobiłem :)). Kaske "zainwestowałem" w dziewczynę :P. A niech sobie chłopak gra ;] przecież jeżeli ma silną wolę i potrafi się opanować to nie będzie grał więcej niż siedzi normalnie :). Ja tam nie uznaje takiego słowa jak "wciągająca", bo jak napisałem wyżej, jeżeli ktoś ma silną wolę i potrafi się powstrzymać przed tym żeby nie siedzieć caly dzień przed kompem to bedzie gral tyle ile grał ;]. A jeżeli ktoś nie ma takiej to niestety ale jest skazany na długie granie :P. A więc wszystko zależy od naszej woli :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować