Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Założyłem konto w Tibi. Powinno wysłać meila z hasłem. Lecz go nie przysłano! Pisali, że dostanę go za godzinę, a tymczasem czekam już 4 godziny! Sprawdzałem. Podałem dobry adres e-mail. Co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 17:33, KBM napisał:

Założyłem konto w Tibi. Powinno wysłać meila z hasłem. Lecz go nie przysłano! Pisali, że dostanę
go za godzinę, a tymczasem czekam już 4 godziny! Sprawdzałem. Podałem dobry adres e-mail. Co
się stało?

Jesteś pewien że dobrze podałes adres e-mail ? jeżeli nie, to sproboj na jakis innym e-mail. Albo sprawdź w SPAM''ie :))


@Mystix
Ja się niedawnomocno wkurzyłem na tibie. Jesli mam kiedys jeszcze grac w tibia to tylko na
rooku.

Hehehehehe zapewne złapałeś hunta ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nie gra w to po.... grę!
Zostałem zhakowaniu i cały dobytek mojego grania w Tibie został porostu rozwalony nie gram już w to!
A miałem lvl 100+!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 17:36, truptus napisał:

Mam pytanie gdzie można kupić kamienie i co trzeba pisać (do skilli) i gdzie można kupić łuk
i co trzeba pisać z góry dzięki



Niestety ale kamieni w sklepie sie nie kupuje ;] Musisz pojsc na gobliny (Na prawo od Carlin), albo poprostu odkupić od graczy(trade). Łuk można kupić w każdym mieście w Carlin musisz iść w lewo cał czas aż do mostku(na wyskości depo) i tam w budynku mieszczą sie sklepy, w tym dla Ciebie czyli paladyna ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też grałem, bo kumpel (nawiasem mówiąc dziecko neo) mnie wciągnął i to tylko dlatego, że mi po prostu ktoś oddał swoją postać na bodajże 20lvl, więc jakoś pograłem ale po kilku miechach skończyło się na tym, że wszystko co miałem porozdawałem... czytaliście to?
Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Jesteś kwadratem, bijesz prostokąty – witamy w Tibii!

Napis nad bramą Tibii

Tibia – gra online, w której gracz wciela się w postać wesołkowatego piksela, wędrującego po świecie pełnym innych pikseli. Najczęściej w grze spotykane są piksele polskie, brazylijskie i angielskie. W Tibię najczęściej grają dzieci, które chcą uderzyć matkę, jednak nie mają pretekstu, żeby to zrobić. Tibia uczy nas, jak być wojownikiem i żyć w zgodzie z naturą oraz kolorowym otoczeniem pikseli.

Czuj się uzależniony, gdy:

* Płaczesz po utracie cennych studded legsów.
* Widząc nowe buty kolegi mówisz: Ale zajebisty addon.
* Rzucasz monetą na plecak kolegi gdy ten położy go na ziemi.
* Chcąc wrócić do domu ze szkoły stawiasz ławki pod ścianą i prosisz o TP.
* Wstajesz o piątej rano aby expić na dogach i sheepach.
* Zastanawiasz się jak schować 20 łopat do plecaka.
* Zawsze nosisz przy sobie niebieskie kamienie.
* Widząc nauczycielkę wchodzącą do klasy, wołasz: Uwaga, GM!
* Bierzesz wodę z pobliskiej fontanny i wylewasz na buty przechodniów.
* Kupujesz postać na Allegro za 220 zł i masz „deda” po godzinie gry.
* Rzucasz na lekcji WF''u utani gran hur.
* Bez problemu zjadasz 16 surowych jajek naraz.
* Możesz patrzeć tylko w czterech kierunkach.
* Kupujesz pacca na 360 dni ale nie wiesz jak „dojść” do Ankrahmun.
* W osiedlowym sklepie używasz słów: „hi”, „buy”, „bye”.
* Rzucasz liną w swoją starą.
* Jedząc drugie śniadanie wydajesz charakterystyczne dźwięki: munch munch.
* Stoisz na krześle, a nie siedzisz.
* Łowisz ryby całą noc.
* Nikomu się nie przedstawiasz.
* Nigdy nie robisz tego samego dwa razy.
* Kupujesz książkę na Allegro 100 leveli w 100 dni, ale to na nic, bo w książce jest napisane: Kup se pacca, noobie.
* Masz name zaczynający się na: Odważny, Wojowniczy, Niepokonany, Lojalny, Szlachetny, Przekonany o twojej Wyższości.
* Gdy brak ci kasy w szkole na czipsy, krzyczysz free items plz!!!
* Do kolegów w szkole mówisz po nicku, zamiast po imieniu, i używasz tibijskich słówek, np. tutaj_nick come albo give or hunted.
* Chodzisz stawiając kroki w równych odstępach, tylko w cztery strony świata.
* Ktoś na ciebie patrzy. Masz zieloną koszulkę. Ktoś mrugnie oczami. Masz niebieską koszulkę i wyrosła ci broda.
* Masz dziwną obsesję na punkcie krzeseł, stołków i taboretów.
* Zamiast dać koledze długopis do ręki, rzucasz mu go na ziemie i mówisz take.
* Używasz botów na lekcjach w szkole.
* Potrafisz się bić, stojąc odwróconym tyłem do rywala.
* Gdy nudzi ci się na lekcji, grasz książkami w fast hand z kolegą z ławki.
* Kiedy nauczyciel w szkole pyta cię o zadanie domowe, którego nie masz, mówisz, że zabrakło ci capa.
* Treść twojego zadania domowego z j. angielskiego brzmi: my best friend is chair and table.
* Grasz w otoczeniu krzeseł; na wszelki wypadek jedno leży obok myszki.

Tibijczycy bez urazy... trochę samokrytyki... i autoironii... i poczucia humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 17:39, Manieusz napisał:

> Mam pytanie gdzie można kupić kamienie i co trzeba pisać (do skilli) i gdzie można kupić
łuk
> i co trzeba pisać z góry dzięki


Niestety ale kamieni w sklepie sie nie kupuje ;] Musisz pojsc na gobliny (Na prawo od Carlin),
albo poprostu odkupić od graczy(trade). Łuk można kupić w każdym mieście w Carlin musisz iść
w lewo cał czas aż do mostku(na wyskości depo) i tam w budynku mieszczą sie sklepy, w tym dla
Ciebie czyli paladyna ;]

Może masz kamyki na sell A i co trzeba pisać by kupić łuk??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 17:36, truptus napisał:

Mam pytanie gdzie można kupić kamienie i co trzeba pisać i gdzie można kupić łuk i co trzeba
pisać z góry dzięki


OMG..jak nie znasz angielskiego , to jak chcesz grac w Tibie? ;/

To leci tak..:
Hi
Buy Bow
yes
Bye
(oczywiście tak piszesz , jak gadasz z kupcem) Takie trudne? To prosty angielski ;/

Tak napisz i masz łuk :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 17:40, przemcio256 napisał:

też grałem, bo kumpel (nawiasem mówiąc dziecko neo) mnie wciągnął i to tylko dlatego, że mi
po prostu ktoś oddał swoją postać na bodajże 20lvl, więc jakoś pograłem ale po kilku miechach
skończyło się na tym, że wszystko co miałem porozdawałem... czytaliście to?
Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Jesteś kwadratem, bijesz prostokąty – witamy w Tibii!

Napis nad bramą Tibii

Tibia – gra online, w której gracz wciela się w postać wesołkowatego piksela, wędrującego
po świecie pełnym innych pikseli. Najczęściej w grze spotykane są piksele polskie, brazylijskie
i angielskie. W Tibię najczęściej grają dzieci, które chcą uderzyć matkę, jednak nie mają pretekstu,
żeby to zrobić. Tibia uczy nas, jak być wojownikiem i żyć w zgodzie z naturą oraz kolorowym
otoczeniem pikseli.

Czuj się uzależniony, gdy:

* Płaczesz po utracie cennych studded legsów.
* Widząc nowe buty kolegi mówisz: Ale zajebisty addon.
* Rzucasz monetą na plecak kolegi gdy ten położy go na ziemi.
* Chcąc wrócić do domu ze szkoły stawiasz ławki pod ścianą i prosisz o TP.
* Wstajesz o piątej rano aby expić na dogach i sheepach.
* Zastanawiasz się jak schować 20 łopat do plecaka.
* Zawsze nosisz przy sobie niebieskie kamienie.
* Widząc nauczycielkę wchodzącą do klasy, wołasz: Uwaga, GM!
* Bierzesz wodę z pobliskiej fontanny i wylewasz na buty przechodniów.
* Kupujesz postać na Allegro za 220 zł i masz „deda” po godzinie gry.
* Rzucasz na lekcji WF''u utani gran hur.
* Bez problemu zjadasz 16 surowych jajek naraz.
* Możesz patrzeć tylko w czterech kierunkach.
* Kupujesz pacca na 360 dni ale nie wiesz jak „dojść” do Ankrahmun.
* W osiedlowym sklepie używasz słów: „hi”, „buy”, „bye”.
* Rzucasz liną w swoją starą.
* Jedząc drugie śniadanie wydajesz charakterystyczne dźwięki: munch munch.
* Stoisz na krześle, a nie siedzisz.
* Łowisz ryby całą noc.
* Nikomu się nie przedstawiasz.
* Nigdy nie robisz tego samego dwa razy.
* Kupujesz książkę na Allegro 100 leveli w 100 dni, ale to na nic, bo w książce jest napisane:
Kup se pacca, noobie.
* Masz name zaczynający się na: Odważny, Wojowniczy, Niepokonany, Lojalny, Szlachetny,
Przekonany o twojej Wyższości.
* Gdy brak ci kasy w szkole na czipsy, krzyczysz free items plz!!!
* Do kolegów w szkole mówisz po nicku, zamiast po imieniu, i używasz tibijskich słówek,
np. tutaj_nick come albo give or hunted.
* Chodzisz stawiając kroki w równych odstępach, tylko w cztery strony świata.
* Ktoś na ciebie patrzy. Masz zieloną koszulkę. Ktoś mrugnie oczami. Masz niebieską koszulkę
i wyrosła ci broda.
* Masz dziwną obsesję na punkcie krzeseł, stołków i taboretów.
* Zamiast dać koledze długopis do ręki, rzucasz mu go na ziemie i mówisz take.
* Używasz botów na lekcjach w szkole.
* Potrafisz się bić, stojąc odwróconym tyłem do rywala.
* Gdy nudzi ci się na lekcji, grasz książkami w fast hand z kolegą z ławki.
* Kiedy nauczyciel w szkole pyta cię o zadanie domowe, którego nie masz, mówisz, że zabrakło
ci capa.
* Treść twojego zadania domowego z j. angielskiego brzmi: my best friend is chair and table.
* Grasz w otoczeniu krzeseł; na wszelki wypadek jedno leży obok myszki.

Tibijczycy bez urazy... trochę samokrytyki... i autoironii... i poczucia humoru



O ja stary! To jest zajebiste :D troche sie z tego pośmiałem ;], gram jak już naprawde w co innego nie ma grać ... albo nie ma żadnego kumpla żeby pogadać... A to co tutaj napisałeś to jakbym normalnie widział moje gimnazjum :D Śmiejemy sie wlasnie z tych maniakow w taki sposob jak Ty to opisałeś :D Tylko że jak ktoś nie ma zadania domowego to mówi No have :D Ale niezłe ziomek niezle respect dla CIebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam do was takie pytanie...
Co was przyciąga do tej gry?
nie chcę teraz zbluzgać Tibi ani waszego upodobania ale chcę wiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno TIBIA miała mieć zmienioną grafikę? Już to zrobili? Jak tak to proszę o screeny :) W najnowszym CDA w dziale MMORPG jest screen podobny do tibi tylko z ciut lepszą grafiką, ale od razu zauważyłem podobieństwo. Nie doczytałem się tam czy to z tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 22:31, patrYX93 napisał:

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Tibia Nie dziękuj mu na wyrost, chyba że to faktycznie
on opisywał tą stronę w nonsensopedii ^^


Lol...nie powiem xD.Już tak dawno się nie uśmiałem xD.Jakby nie patrzeć to wszystko co tam piszą to pasuje xD.A najbardziej to o graczach (mówię tutaj o większości ,ale nie o wszystkich graczach ,bo są też normalni ludzie ,którzy w tibie grają :P): "Typowy tibijczyk to analfabeta...".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 23:23, Bingolo napisał:

mam do was takie pytanie...
Co was przyciąga do tej gry?
nie chcę teraz zbluzgać Tibi ani waszego upodobania ale chcę wiedzieć...

Ja już nie gram w tibie znudziło mi sie ale jak grałem to widziałem w niej klasycznego łatwego sieciowego RPGa z dużą grupą społeczną niestety bardziej wulgarną niż nie jeden film z panem Lindą w roli głównej :/
Co do grafiki to jestem fanem nowych technologi i bardzo cenie gry z świetną graficzką jednak jeżeli gram w RPG to grafika nie jest już tak ważna do tibii ciągnie również chęć bycia najlepszym na danym serwie.
Jak już napisałem wcześniej nie gram już w Tibie jednak nie uważam ją za grę bardzo słabą tylko za archaiczną a jej największą wadą są dzieci neo ,fotki czy epulsa jak tak zwał ważne że wiadomo o co chodzi. xD

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja was gracze Tibii nie pojmuję. Nie rozumiem co wy widzicie w tej grze ? Grywalność trochę lipna, grafika denna (ale grafika to nie wszystko). Mnie by ta gra osobiście nie wciągnęła. Gram w GW po 10 h dziennie, ale nie mam takiej schizzy żeby zabić matkę krzesłem jak złapie mnie DC w 90% Vanq O_o. Mógłby ktoś mi to wyjaśnić ? Bo nadal uważam. TIBIA - ZŁO !.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tibia którą widzimy teraz, to kompletne dno. Ta gra została zniszczona przez rzesze boterów, cheaterów, "hackerów", i innych dziwaków. Klimatu 0, a jedyne co zostało z dawnej Tibii to... hm... no, właściwie to nic. Kiedyś gierka miała klimat. Można bło się zebrać z kumplami, i powymiatać jakieś potworki, potem zebrać z nich przyzwoity sprzęcik, była jakaś tam namiastka rpg. Teraz Tibią rządzą polscy gimnazjaliści, którzy chwalą się:"jak to matkę krzesłem obili, bo nie dała pieniędzy na pacca". Do tego wciąż nakładane są jakieś ograniczenia w związku z używaniem makr i innych botów(soul pointy, stamina) Naprawdę, jest multum innych, lepszych gier od Tibii. W czym tkwi jej popularność? W tym, że pójdzie na każdym kompie z netem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 00:20, Harvenar napisał:

Tibia którą widzimy teraz, to kompletne dno. Ta gra została zniszczona przez rzesze boterów,
cheaterów, "hackerów", i innych dziwaków. Klimatu 0, a jedyne co zostało z dawnej Tibii to...
hm... no, właściwie to nic. Kiedyś gierka miała klimat. Można bło się zebrać z kumplami, i
powymiatać jakieś potworki, potem zebrać z nich przyzwoity sprzęcik, była jakaś tam namiastka
rpg. Teraz Tibią rządzą polscy gimnazjaliści, którzy chwalą się:"jak to matkę krzesłem obili,
bo nie dała pieniędzy na pacca". Do tego wciąż nakładane są jakieś ograniczenia w związku z
używaniem makr i innych botów(soul pointy, stamina) Naprawdę, jest multum innych, lepszych
gier od Tibii. W czym tkwi jej popularność? W tym, że pójdzie na każdym kompie z netem.


Niestety to prawda. Tak przeglądam ten temat i to jeden z niewielu sensownych postów tutaj. Tę grę zniszczyli sami gracze, osobiście pamiętam ja sprzed paru lat, a Polaków tam można było liczyć na palcach jednej ręki. Później już było tylko gorzej, a teraz to nastała moda na mieszaniu tej gry z błotem. No cóż...żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 00:20, Harvenar napisał:

Tibia którą widzimy teraz, to kompletne dno. Ta gra została zniszczona przez rzesze boterów,
cheaterów, "hackerów", i innych dziwaków. Klimatu 0, a jedyne co zostało z dawnej Tibii to...
hm... no, właściwie to nic. Kiedyś gierka miała klimat. Można bło się zebrać z kumplami, i
powymiatać jakieś potworki, potem zebrać z nich przyzwoity sprzęcik, była jakaś tam namiastka
rpg. Teraz Tibią rządzą polscy gimnazjaliści, którzy chwalą się:"jak to matkę krzesłem obili,
bo nie dała pieniędzy na pacca". Do tego wciąż nakładane są jakieś ograniczenia w związku z
używaniem makr i innych botów(soul pointy, stamina) Naprawdę, jest multum innych, lepszych
gier od Tibii. W czym tkwi jej popularność? W tym, że pójdzie na każdym kompie z netem.


święta prawda, dodatkowo pvp teraz polega na jak najszybszym klikaniu klawiszy od F1-F12.

dużym minusem tibii jest też to że co update zmieniana jest bardzo mechanika klas postaci.

Wszystkie te wady tibii dało by się jakoś przeżyć gdyby nie fala botterów i dzieci które potrafią się bić nawet o 10gp czy wędke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować