Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Dnia 07.01.2008 o 11:26, Samildanach napisał:

> > >
no ja juz mam skills 46/45 na 11 i skiluje dalej. a berka na jakim mozna solowac? pewwnie z
60?

Orca Berserkera?
ja solowałem, na 36lvl ze skilami około 70/68 i bez problemu pokonałem go ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 11:36, Samildanach napisał:

> > > > >
ale chodzi mi na jakim skilu mozna go tak juz blokowac. na ktorym mozna zaczac... ja zawsze
mialem pecha do niego:)

hmmm no nie wiem nikt normlany zerka nie bloka ;]
ponieważ potrafi on ładniiutkie hity walić ;] nawet po 200!
myśłe że 70 shielda wystarczy ;]
można isć z 60 na próbe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takich potworów nie opłaca się blokować. Z blokowaniem to jest tak, że trzeba się liczyć na stratę medykamentów ale z nastawieniem na loota, więc blokowanie radzę zacząć od Dragonów, ale to też nie za bardzo opłacalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 13:18, Prince07 napisał:

Takich potworów nie opłaca się blokować. Z blokowaniem to jest tak, że trzeba się liczyć na
stratę medykamentów ale z nastawieniem na loota, więc blokowanie radzę zacząć od Dragonów,
ale to też nie za bardzo opłacalne.

teraz po update dragi chyba combo nie orbią ponieważ coś tam w zapowiedziach pisali że między kolejnym atakiem magicznym musi minąć jakiś czas, nie wiem czy to wprowadzili ale raczej tak . więc blokowanie draga teraz chyba jest bardziej opłacalne chociaż i tak stało się na ukos od niego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 13:24, Pediator napisał:

>

a co najmocniejszego moglbym zbloczyc na skilach 47/46? wlasnie odkrylem jak mi sie najlepiej skiluje:) na 2 frost trollach jest slabo bo i jeden i drugi szybko zginie. na dwoch rotach ciezko bo wolno skill wchodzi. ale optymalna kombinacja to rotworm + frost troll gdzie na full defie knifem leje oczywiscie frosta. ale jeszcze mam zamiar sprobowac na dwarfach jednak nigdzie blisko carlin chyba nie ma... dopiero w kazo;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 13:30, Samildanach napisał:

> >
a co najmocniejszego moglbym zbloczyc na skilach 47/46? wlasnie odkrylem jak mi sie najlepiej
skiluje:) na 2 frost trollach jest slabo bo i jeden i drugi szybko zginie. na dwoch rotach
ciezko bo wolno skill wchodzi. ale optymalna kombinacja to rotworm + frost troll gdzie na full
defie knifem leje oczywiscie frosta. ale jeszcze mam zamiar sprobowac na dwarfach jednak nigdzie
blisko carlin chyba nie ma... dopiero w kazo;/

hmm moze ghoula przy średnim eq, slima na pewno no ale z nich nie wypada nic ciekawego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 13:35, Pediator napisał:

> > >

moj eq to serpent sword scale armor tortoise shield boots plate legs soldier helmet i bronze amulet ktory nie wiem co ma dawac:) chroni przed wyssaniem many? tak to rozumiem ale nie jestem pewien...
a ktos moze mi powiedziec czemu czasem wraz z normalnymi obrazeniami co zadaje potworom (czerwonymi) leca vczasem zielone? takie dodatkowe... pierwsze widze cos takiego;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopie za blokowanie to się zabiera dopiero od skila 70+ i levela 40+, knight przed tym levelem i skillem skupia się tylko na skilowaniu, expieniu i staraniu zrobienia odpowiedniego loota aby zakupić dobre eq bez którego knight obyć się nie może.

Pediator
Tak to prawda jednak teraz każda profesja soluje sobie dragi od około 30 lvl bez blokera ;]
Blokereów teraz bierze się tylko na hydry, dragon lordy, behemothy, demony... więc tylko na te potwóry z górnej półki, a co za tym idzie bloker musi mieć level 70+. Po krótce mówiąc czas niskolevelowych blokerów przeminął ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 13:38, Samildanach napisał:

> > > >
moj eq to serpent sword scale armor tortoise shield boots plate legs soldier helmet i bronze
amulet ktory nie wiem co ma dawac:) chroni przed wyssaniem many? tak to rozumiem ale nie jestem
pewien...
a ktos moze mi powiedziec czemu czasem wraz z normalnymi obrazeniami co zadaje potworom (czerwonymi)
leca vczasem zielone? takie dodatkowe... pierwsze widze cos takiego;/

serpent sword zadaje obrażenia fizyczne + obrażenia magiczne, to po tym grudniowym update ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 13:48, Pediator napisał:

> > > > >

ostro;p ale teraz rozumiem czemu nie wiedzialem;p mialem roczna przerwe;p ale nie ma tego w statystykach;/ ok dzieki za pomoc zabieram sie za skilowanie dalej by zrobic dzis 50/50:)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 07.01.2008 o 13:35, Pediator napisał:

hmm moze ghoula przy średnim eq, slima na pewno no ale z nich nie wypada nic ciekawego ;)



Stary ! Ty chyba nie wiesz co mówisz, po 1. Na ghoulach się nie skilluję a to dlatego że walą z magii ;] Drain czy wyssysanie HP kto jak woli ;]
Po 2. On nie idzie expić tylko skillować, a więc Slimy są doskonałym rozwiązaniem od 55/55 skilli, może niższych troche, i jeszcze do tego slim się rozmnaża a więc jest to chyba najlepsze rozwiązanie ;] Nie wprowadzaj chłopaka w błąd :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 13:38, Samildanach napisał:

> > > >
moj eq to serpent sword scale armor tortoise shield boots plate legs soldier helmet i bronze
amulet ktory nie wiem co ma dawac:) chroni przed wyssaniem many? tak to rozumiem ale nie jestem
pewien...
a ktos moze mi powiedziec czemu czasem wraz z normalnymi obrazeniami co zadaje potworom (czerwonymi)
leca vczasem zielone? takie dodatkowe... pierwsze widze cos takiego;/

Powinieneś poprawić zbroje:) ja mam obecnie serpent sword Knight armor dwarven shield zwykle buty dark helmet i skille nie za dobre bo expiłem cały czas ( 43/42) obecnie 15 lvl knight właśnie z tym skilkami :) a i mam pytanie od jakiego lvl''a moge chodzic z kumplem knightem ( 33 lvl) i palem około 14 lvla ale on szybko bije lvlki ;p Prosze o szybką odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 15:29, DreaN napisał:

a i mam pytanie od jakiego lvl''a moge chodzic z kumplem knightem
( 33 lvl) i palem około 14 lvla ale on szybko bije lvlki ;p Prosze o szybką odpowiedz


Ale nie napisałeś na co chcecie chodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 15:39, Prince07 napisał:

> a i mam pytanie od jakiego lvl''a moge chodzic z kumplem knightem
> ( 33 lvl) i palem około 14 lvla ale on szybko bije lvlki ;p Prosze o szybką odpowiedz


Ale nie napisałeś na co chcecie chodzić...

aaa Sry ;] Chodzimy na dragi ;p W sumie to dodam że wychodzimy z Venore. I można mi też doradzić na jaki eq teraz zbierać oprócz na warrior czy crusader helmet''a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 15:41, DreaN napisał:

aaa Sry ;] Chodzimy na dragi ;p W sumie to dodam że wychodzimy z Venore.

Myślę, że możesz iść bić draga od okolo 25 lvl (bić ale nie blokować), blokowanie zostaw temu knightowi z lepszym levelem.

Dnia 07.01.2008 o 15:41, DreaN napisał:

I można mi też doradzić na jaki eq teraz zbierać oprócz na warrior czy crusader helmet''a...

Ja bym radził przedwszystkim kupić knight legsy i meduza shield bądż tower shield.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 15:47, Prince07 napisał:

> aaa Sry ;] Chodzimy na dragi ;p W sumie to dodam że wychodzimy z Venore.
Myślę, że możesz iść bić draga od okolo 25 lvl (bić ale nie blokować), blokowanie zostaw temu
knightowi z lepszym levelem.
> I można mi też doradzić na jaki eq teraz zbierać oprócz na warrior czy crusader helmet''a...

Ja bym radził przedwszystkim kupić knight legsy i meduza shield bądż tower shield.

a ile mniejwięcej może kosztować ten cały ekwipunek i jeszcze od którego lvla można bvlokować draga... a pozatym to wydaje mi się że draga nie trzeba blokować tylko przed nim uciekać a na początku wchodzi paladyn z BoHami :) przynajmniej tak ja to widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 15:49, DreaN napisał:

a ile mniejwięcej może kosztować ten cały ekwipunek

Ceny są różne zależne od servera, podaj server a podam Ci cenę.

Dnia 07.01.2008 o 15:49, DreaN napisał:

i jeszcze od którego lvla można bvlokować draga...

Ja blokowałem od 25 ale szło kilka uhów na jednego (2-3) przy skilu 72.
Teraz nie opłaca się blokować dragów chyba, że znajomemu nie zwracając uwagi na straszne waste...

Dnia 07.01.2008 o 15:49, DreaN napisał:

a pozatym to wydaje mi się że draga nie trzeba blokować tylko przed nim uciekać a na początku
wchodzi paladyn z BoHami :) przynajmniej tak ja to widze

To jest sposób na solowe bicie dragów przez paladynów... knight nic w ten sposób nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram na Cadnii. Pieniędzy troche mam, expie i skilluje na rotach i carrion wormach. Ostatnio nie za dużo gości gra przy Venore a tym bardziej na rotach więcej siedzi na gohst landzie, więc ja mam spokój :)) A w takim razie jaki jest sposób walki knightem na Draga i jak ocne może byc Wave przy k armor i medusa shield ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować