Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Dnia 23.12.2007 o 21:30, lukase napisał:

czemu tibia nie dziala i tibia. com ?

Były problemy techniczne, teraz już wszystko gra. Jeżeli Tibia się nie włącza albo tibia.com nie działa to zazwyczaj save serwerów zajmuje więcej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne pytanie. To zależy na jaki masz level, skile i eq. Jeżeli na dwarfy chcesz isc skilować to śmiało od 9 lvl jak już masz exurkę, bierzesz wtedy rotworma i dwarfa i skilujesz. Jeżeli natomiast expić to od 9 lvl i skili przynajmniej 50/50 (prędzej nie ma co expić). Ja jak grałem knightem to siedziałem w kazz od 9 lvl do lvl 10 i skilli 60/60, potem expiłem do 20 i wbiłem 70/70 a wtedy to już śmiało można expić na beholderach i dc :D

IPI-Tiiba-Kyra
I co z tego, że jest freeware skoro ten program zmienia porty gry? W świetle Tibii wszystkie, podkreślam wszystkie OTS oprócz tego wypuszczonego dla tutorów są NIELEGALNE!!! Jak tego nie rozumiesz to odsyłam do regulaminu Tibii... -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 10:28, Prince07 napisał:

Dziwne pytanie. To zależy na jaki masz level, skile i eq. Jeżeli na dwarfy chcesz isc skilować
to śmiało od 9 lvl jak już masz exurkę, bierzesz wtedy rotworma i dwarfa i skilujesz. Jeżeli
natomiast expić to od 9 lvl i skili przynajmniej 50/50 (prędzej nie ma co expić). Ja jak grałem
knightem to siedziałem w kazz od 9 lvl do lvl 10 i skilli 60/60, potem expiłem do 20 i wbiłem
70/70 a wtedy to już śmiało można expić na beholderach i dc :D

IPI-Tiiba-Kyra
I co z tego, że jest freeware skoro ten program zmienia porty gry? W świetle Tibii wszystkie,
podkreślam wszystkie OTS oprócz tego wypuszczonego dla tutorów są NIELEGALNE!!! Jak tego nie
rozumiesz to odsyłam do regulaminu Tibii... -.-

ok thx ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 10:04, IPI-Tiiba-Kyra napisał:

Gdzie tu piractwo


Sam programik nie, ale tak naprawdę do czego służy? Każda ingerencja w klienta za jego pomocą jest nielegalna. Czy ja naprawdę muszę to tłumaczyć jak idiota? Nie mój interes jest w tym czy to jest czy nie jest nielegalne. Jak jest prawem autorskim opatrzone to po co my się tu dalej szczypiemy? A to, że klient jest darmowy to nie znaczy, że jest bezpański i można z nim robić co się żywnie nie podoba wliczając w to ingerencje za pomocą np. IPChangera...
A jedynymi, którzy mają legalne prawo ingerować w klienta to posiadacze praw autorskich ergo twórcy gry.
Poza tym, to zawsze reklama, też zakazana przez regulamin, nie?

----> Prince07
Błąd. OTSy nie są nielegalne. Jedynie używanie do nich klienta Tibii jest złamaniem prawa autorskiego. A w rzeczywistości właśnie się do tego sprowadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 15:55, truptus napisał:

mam pytnie jak ide do gildi magów to co mam napisać żeby mi dali różczkę i czary?? z góry dzięki

Truptusie, wprost urzekła mnie twoja pisownia słowa różdżka :D Trzymaj tak dalej, a daleko zajdziesz. Może warto by było czasem zjawić się w szkole, nauczyć się czegoś, przyswoić sobie podstawowe zasady ortografii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 17:49, Fenthick92 napisał:

Truptusie, wprost urzekła mnie twoja pisownia słowa różdżka :D Trzymaj tak dalej, a
daleko zajdziesz. Może warto by było czasem zjawić się w szkole, nauczyć się czegoś, przyswoić
sobie podstawowe zasady ortografii...


Moim zdaniem to ten twój post jest wogóle nie potrzebny :P.Zadał pytanie i oczkuje na konkretną wypowiedź...a ty tutaj katujesz chłopaka za złą pisownie...a odpowiedź jest nie na temat :/.

@truptus

Nie pamiętam jak do było dokładnie...idziesz do kolesia mówisz "hi" ,potem "wand" (chyba :P...pisowni nie jestem pewien xD) i "yes"...oczywiście mogę sie mylić :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 19:47, truptus napisał:

Czy wie ktoś ile kosztuje premium +pacc??


To chyba to samo ;), teraz chyba przeliczając Euro na PLN to cos około 80 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 miesiące ---> 19.95 euro
6 miesięcy ---> 34.95 euro
12 miesięcy ---> 59.95 euro

A promocję wykupujesz u króla w Thais, imperatora w Kazordoon, królowej w Carlin (i w kilku innych miejscach) za 20,000 gold pieces. Oczywiście musisz mieć powyżej 20 poziomu postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zepsuło mi się konto i nie weim jak teraz zrobić nowe bo jest po angielsku niech ktoś mi powie jak zrobić nowe konto w tibi z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 17:53, Nertis napisał:

> Truptusie, wprost urzekła mnie twoja pisownia słowa różdżka :D Trzymaj tak dalej,
a
> daleko zajdziesz. Może warto by było czasem zjawić się w szkole, nauczyć się czegoś, przyswoić

> sobie podstawowe zasady ortografii...

Moim zdaniem to ten twój post jest wogóle nie potrzebny :P.Zadał pytanie i oczkuje na konkretną
wypowiedź...a ty tutaj katujesz chłopaka za złą pisownie...a odpowiedź jest nie na temat :/.

@truptus

Nie pamiętam jak do było dokładnie...idziesz do kolesia mówisz "hi" ,potem "wand" (chyba :P...pisowni
nie jestem pewien xD) i "yes"...oczywiście mogę sie mylić :P.

ee nie działa może wie ktoś co trzeba mówić by dostać ródżkę i czary??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 12:29, truptus napisał:

eeee...( widze że nikt nie odpisuje) wie ktoś czy można zmienic nazwe swojej postaci??


Jeżeli nazwa postaci jest niezgodna z regulaminem Tibii to postać może dostać namelocka, po którym trzeba zmienić nick postaci i czekać ładne kilka godzin, aż Cipsoft zatwierdzi nowy nick. Innej możliwości zmiany nicku nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 12:55, Prince07 napisał:

> eeee...( widze że nikt nie odpisuje) wie ktoś czy można zmienic nazwe swojej postaci??


Jeżeli nazwa postaci jest niezgodna z regulaminem Tibii to postać może dostać namelocka, po
którym trzeba zmienić nick postaci i czekać ładne kilka godzin, aż Cipsoft zatwierdzi nowy
nick. Innej możliwości zmiany nicku nie ma :)

A jeśli mam nazwę postaci grzybek paladynek to będe musiał czekać ''ładne kilka godzin''??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc o ile dobrze pamiętam to, żeby dostać expo za zabitą osobę musi ona mieć o conajmniej 1 lvl większy od nas a expa dostaniemy tyle i zabity przez nas gracz straci :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować