Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Dnia 08.01.2008 o 17:30, DreaN napisał:

Sporo mi pomaga i teraz będę chodził na Dragi od
18 lvl''a i skilli 68 shield :p sword tutaj nie ma znaczenia bo on nie mnie będzie atakował.


No to jakoś źle Ci podpowiada.
Po pierwsze: jakby Ciebie nie atakował to shielding nie miałby znaczenia a nie sword
Po drugie: Jak chcesz bić te dragi skoro mają ciebie nie atakować?
Po trzecie: 18 lvl to IMO trochę za szybko chyba, że z jakimś blokerem z exetą res bo inaczej szybko zobaczysz czarne tło i napis YOU ARE DEAD.

THG304
O.o to gratuluję, 40 lvl na rooku to naprawdę imponujące ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 19:56, qrczak90 napisał:

> Spam w kilku tematach + bogata kartoteka = degrad -2
Mm, ssij hipokryto ;)


Było mówić odrazu, że Ci się forum znudziło, szybciej bym skończył tą żenadę...
Ban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy jeśli mam PaCCi załóżmy zrobiłem sobie 2 addony do citzena : kapelusz z piórkiem i plecak. To czy po minięciu czasu na Premium Acc wciąż będę miał ten outfit z addonami? Pozatym chciałbym aby na mój pos odpowiedział ktoś kto kiedyś mial/teraz ma Pacc''a. Czy się to opłaca, ewentualnie gdzie można expic z PaCC''em :)
Pozdrawiam.
PS- śmiesznie sie patrzy na rozmowy Moderatora i jakiegoś spamera nie wychowangeo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 17:05, DreaN napisał:

Mam pytanie. Czy jeśli mam PaCCi załóżmy zrobiłem sobie 2 addony do citzena : kapelusz z piórkiem
i plecak. To czy po minięciu czasu na Premium Acc wciąż będę miał ten outfit z addonami?


Znikną. Pojawią się po ponownym wykupieniu płatnego konta.

Dnia 09.01.2008 o 17:05, DreaN napisał:

Pozatym
chciałbym aby na mój pos odpowiedział ktoś kto kiedyś mial/teraz ma Pacc''a. Czy się to opłaca,
ewentualnie gdzie można expic z PaCC''em :)


Zależy jaka profesja i jaki poziom. Jak ma się PACC to zawsze jest lepiej i szybciej się expi, to jasne. Bo ja wiem... Banuta?

Dnia 09.01.2008 o 17:05, DreaN napisał:

Pozdrawiam.
PS- śmiesznie sie patrzy na rozmowy Moderatora i jakiegoś spamera nie wychowangeo :))


Normalna sprawa. Ile by się banów za same wulgaryzmy posypało w tym temacie gdybym był moderatorem. Ale nie jestem, a raportowanie tego wciąż tego samego już mi się kiedyś znudziło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem ciekawy dzień jeśli chodzi o tibie:) Wbiłem lvl z 17 --> 18 i kolega zaprosił mnie na expienie na dragach :] Przyjołem zaproszenie. Byliśmy razem w 3. Potem w dp stał koleś który sprzedawał wszytsko po 30 % ceny! ( Candia) i zdobyłem min:
1)21:55 You see a crusader helmet (Arm:8).It weighs 52.00 oz
2)21:57 You see knight legs (Arm:8).It weighs 70.00 oz.
Kupiłem też sobie knight armor''a. Niestety go już po normalnej cenie :/ :))) A od goscia z którym grałem w fast hand dostałem lighting shovel i chwali mu się to bo nie mam już miejsca na zbieranie lootów. Ogólnie bardzo udany dziien jesli chodzi o nauka ( nie wnikajmy :p ) i Tibie :)
Pozdrawiam. i życzę podobnych akcji :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 21:58, DreaN napisał:

Dzisiaj miałem ciekawy dzień jeśli chodzi o tibie:) Wbiłem lvl z 17 --> 18 i kolega zaprosił
mnie na expienie na dragach :] Przyjołem zaproszenie. Byliśmy razem w 3. Potem w dp stał koleś
który sprzedawał wszytsko po 30 % ceny! ( Candia) i zdobyłem min:
1)21:55 You see a crusader helmet (Arm:8).It weighs 52.00 oz
2)21:57 You see knight legs (Arm:8).It weighs 70.00 oz.
Kupiłem też sobie knight armor''a. Niestety go już po normalnej cenie :/ :))) A od goscia z
którym grałem w fast hand dostałem lighting shovel i chwali mu się to bo nie mam już miejsca
na zbieranie lootów. Ogólnie bardzo udany dziien jesli chodzi o nauka ( nie wnikajmy :p ) i
Tibie :)
Pozdrawiam. i życzę podobnych akcji :]


No to gratulację :)) Ja kiedyś kupiłem B robe za połowe ceny ;] To w tamtych czasach było chyba 15k-50% czyli 100% ceny to było około 30k ;] Teraz nie wiem jak B robe stoi :)) Wbijam tylko na chwile, żeby poexpić troszke na tych nowych cyckach :D Bardzo przyjemnie mi sie na nich expi :D, Ech te stare czasy... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znowu byłem na Dragach. Tym razem już sam:) Koledzy pokazali mi sposób jak bez PaCC''a można się na nie dostać koło Venore :] ( jakby ktoś chciał wiedzieć to pisac do mnie) Pokonałem 1 draga na 18 lvlu! Było ciężko zuzyłem kilka Potionów ... Zdobyłem prawie 2k expa! To mi sie podoba niedugo bede mugl siedziec na dragach caly dzien :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 13:34, DreaN napisał:

Dzisiaj znowu byłem na Dragach. Tym razem już sam:) Koledzy pokazali mi sposób jak bez PaCC''a
można się na nie dostać koło Venore :] ( jakby ktoś chciał wiedzieć to pisac do mnie) Pokonałem
1 draga na 18 lvlu! Było ciężko zuzyłem kilka Potionów ... Zdobyłem prawie 2k expa! To mi sie
podoba niedugo bede mugl siedziec na dragach caly dzien :PP


No dobra dobra gratulacje ... Tylko jakim cudem dostałeś 2k expa ;> ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie o to chodziło -.- Może nie jasno sie wyraziłem:
1) Dostałem 750 expa za smoka ( bo tyle sie dostaje)
2) ogólnie zdobyłem 2k expa bo reszte zabiłem nie sam. Pomagały mi niechciane nooby ;/
Może jakoś to mi omineło się...
Pozdrawiam.
PS - Nie łapcie za słowka... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 14:53, DreaN napisał:

Nie o to chodziło -.- Może nie jasno sie wyraziłem:
1) Dostałem 750 expa za smoka ( bo tyle sie dostaje)
2) ogólnie zdobyłem 2k expa bo reszte zabiłem nie sam. Pomagały mi niechciane nooby
;/
Może jakoś to mi omineło się...
Pozdrawiam.
PS - Nie łapcie za słowka... :))


A no to chyba że ;], Noobki są zawsze i wszędzie ;] :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o podesłanie na maila bądź uploading na jakiegoś hosta gry tibia, ale nie instalki, tylko już zainstalowanej gry. Na kompie na którym siedzę nie mam uprawnień admina i nie mogę uruchomić instalki... :/

Nawet jak ktoś nie gra w tibię prosze, żeby zainstalował grę i mi wysłał :D
mój mail - maurycy69@gmail.com

Z góry dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 23:57, Deejay napisał:

Ktoś mi napisał, żebym wszedł na stronę http://www.banishedlistibia.com/ i się zalogował, bo
jestem tam na liście zbanowanych. Wszedłem i mnie z tibii wywaliło. Teraz moje hasło jest nieprawidłowe
:(
Co robić...?


Mówisz poważnie czy się zgrywasz..?

Zalogowałeś się na fake-stronie i tym samym przekazałeś swoje dane konta. A piszę Ci że hasło nieprawidłowe, bo je zmienili. Chyba nie muszę mówić o konsekwencjach...

Spróbuj odzyskać konto.
ed: Z tego co patrzyłem to spróbuj: tibia.com --> account --> lost account?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 19:56, qrczak90 napisał:

> Spam w kilku tematach + bogata kartoteka = degrad -2
Mm, ssij hipokryto ;)

Jeśli takie osoby grają w tego pseudo MMORPG''a to rzeczywiście gra ma ciekawy przekrój graczy -.-
Małolaty które nie maja pojęcia o prawdziwym życiu, dla których liczy się tylko gra i do tego (heh) przebogate słownictwo oraz ignoranckie podejście do wszystkiego (oprócz Tibi). To z tego co wiem większość społeczności piszczela. Oj tak i do tego ta nazwa... To tylko utwierdza mnie w przekonaniu że to co nazywacie MMORPG''iem jest dziełem przypadku a nie zaplanowanego projektu. Studenciny skleciły to coś, dzięki temu ta niewymagająca gra przyciąga takich (sorki za określenie|zaznaczam też że nie mam tu na myśli wszystkich) bez mózgów. Powinni w konstytucji RP zabronić grania w Tibię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 01:23, Aryam napisał:

Spróbuj odzyskać konto.
ed: Z tego co patrzyłem to spróbuj: tibia.com --> account --> lost account?

Odzyskałem. Oczywiście całe eq poszło się... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 02:02, Marko Pele napisał:

Jeśli takie osoby grają w tego pseudo MMORPG''a to rzeczywiście gra ma ciekawy przekrój graczy
-.-


Pocieszy Cię fakt, że tak zazwyczaj zachowują się antyfani tego pseudo MMO?

Dnia 16.01.2008 o 02:02, Marko Pele napisał:

Małolaty które nie maja pojęcia o prawdziwym życiu, dla których liczy się tylko gra i do tego
(heh) przebogate słownictwo oraz ignoranckie podejście do wszystkiego (oprócz Tibi).


W moim przekonaniu koleś dostał degrad i miał dość forum. Spamował gdzie popadnie i dostał kolejnego -2. Prześledź jego historię.

Dnia 16.01.2008 o 02:02, Marko Pele napisał:

To z tego
co wiem większość społeczności piszczela. Oj tak i do tego ta nazwa...


Większość posiadających FACC i niskie poziomy dawały się we znaki. Poza tym znajomość angielskiego to już kompletne dno.

Dnia 16.01.2008 o 02:02, Marko Pele napisał:

To tylko utwierdza mnie
w przekonaniu że to co nazywacie MMORPG''iem jest dziełem przypadku a nie zaplanowanego projektu.
Studenciny skleciły to coś, dzięki temu ta niewymagająca gra przyciąga takich (sorki za określenie|zaznaczam
też że nie mam tu na myśli wszystkich) bez mózgów.


Jest prosta i ma coś co przyciąga. O to chyba chodzi.

Dnia 16.01.2008 o 02:02, Marko Pele napisał:

Powinni w konstytucji RP zabronić grania
w Tibię...


Jaja sobie robisz? IMO niech grają sobie w co chcą, nawet w Tibię, Simsy, Mortyra czy Quake 3 : ). Mnie to lotto.
Osobiście uważam, że gra nie jest wcale taka tragiczna (trochę poniżej przeciętnej, ale co mogę wybaczyć w końcu powstała w 1996 r. a nie w 2007 ^^), wyjąwszy spod oceny społeczność noobów. Na nich najwięcej traci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 02:02, Marko Pele napisał:

> > Spam w kilku tematach + bogata kartoteka = degrad -2
> Mm, ssij hipokryto ;)
>
Jeśli takie osoby grają w tego pseudo MMORPG''a to rzeczywiście gra ma ciekawy przekrój graczy
-.-
Małolaty które nie maja pojęcia o prawdziwym życiu, dla których liczy się tylko gra i do tego
(heh) przebogate słownictwo oraz ignoranckie podejście do wszystkiego (oprócz Tibi). To z tego
co wiem większość społeczności piszczela. Oj tak i do tego ta nazwa... To tylko utwierdza mnie
w przekonaniu że to co nazywacie MMORPG''iem jest dziełem przypadku a nie zaplanowanego projektu.
Studenciny skleciły to coś, dzięki temu ta niewymagająca gra przyciąga takich (sorki za określenie|zaznaczam
też że nie mam tu na myśli wszystkich) bez mózgów. Powinni w konstytucji RP zabronić grania
w Tibię...

ja też nie przepadam za Tibią, kiedyś grałem ale mi się znudziło... gdyby dodali tam 3D i dźwięk to by była całkiem całkiem... ale przecież nie jesteś sam na świecie, poza tym grasz na pewno w coś co mnie odrzuca:P ot choćby w Medievala II :D dobra zrozumiałem twój joke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować