Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

League of Legends Season 3 - recenzja

202 postów w tym temacie

Chyba zakończę czytanie recenzji na tym portalu bo często odstają od rzeczywistości... Za żadne skarby nie dałbym tej grze oceny powyżej ósemki, już nie mówiąc o prawie maksymalnej nocie. Takie jest moje zdanie xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że na gramie nie poświęca się innym grom MOBA tyle uwagi co League of Legends... News o każdym nowym herku, patchu itp. A np. o świątecznym evencie w D2 ani słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie Twoje zdanie - subiektywne (zresztą tak samo jak autora tekstu). Ja od siebie mogę powiedzieć (pomimo tego, że nie gram w LoL-a dużo), że gra naprawdę wciąga. Pod tym względem całkowicie zgadzam się z autorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki sezon 3? Wtf? Jeszcze sie przeciez nie zaczal...

Co do minusow nigga please, od reki mozna wymienic znacznie wiecej, chociazby balans postaci, denny klient adobe, wciaz rosnace ceny postaci i skorek, niski poziom skomplikowania (mechanicznego), malo dobrych pomyslow na ciekawe postacie (wiekszosc ma skille ktore sa wariacjami skilli innych wczesniejszych postaci) itd.

No i co najmniej kilka newsow w tygodniu nt. Lola (typu nowa postac, nowy patch) troche ssie, bo inne gry tak nie maja, a co to duzo mowic jak sie troche pogra to widac, ze Lol jest jedna z najslabszych i najprostszych dostepnych gier tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Chyba zakończę czytanie recenzji na tym portalu bo często odstają od rzeczywistości... Za żadne skarby nie dałbym tej grze oceny powyżej ósemki, już nie mówiąc o prawie maksymalnej nocie. Takie jest moje zdanie xd

I słusznie! Czytaj tylko takie teksty, które podzielają twoje zdanie, żadnych innych. Co prawda będziesz miał problem, bo skąd masz wiedzieć, jaką opinię ma autor zanim przeczytasz, więc możesz nieopatrznie znów trafić na coś, z czym się nie zgadzasz. A drugi raz możesz tego nie przetrzymać. Więc, w świątecznym, pozytywnym nastroju, w trosce o twoje zdrowie oraz nienaruszalne, jednolite poglądy, podpowiem ci jedyne słuszne, gwarantowane rozwiązanie twojego problemu - czytaj tylko to, co sam napisałeś a na pewno się z tym zgodzisz! Jakie proste, nie? :P

> Sezonu trzeciego nawet jeszcze nie ma...

Myślisz, że będą jeszcze jakieś większe zmiany w grze? Nie, nie będzie w najbliższej przyszłości, przez najbliższe miesiące tylko zwykłe patche i tweaki polecą.

> A np. o świątecznym evencie w D2 ani słowa.

Ta gra jest ciągle w zamkniętej becie. Po co mamy dużo pisać o czymś, w co nie każdy może grać? Tekst o DOTA 2 był, jakieś dwa miesiące temu i ole mnie pamięć nie myli, podobny do tego o LoLu - ale po co sprawdzać, skoro można od razu zacząć jęczeć, jak to DOTA jest źle traktowana a przecież jest o tyle lepsza :) Typowe dla jej fanów :P

> gram spada z serwisów rzetelnych

A wysoko były ułożone? Bo nie wiem, czy się potłukliśmy czy nie...

> Wut? Recenzja S3?

Recenzja League of Legends S3, czyli aktualnej wersji LoLa - do tej pory nie mieliśmy recenzji, lepiej późno niż wcale. Coś nie tak? Nie wolno recenzować gry w obecnym jej stanie? Oj, przepraszamy, nie wiedzieliśmy, zaraz wycofamy tekst...

NOT

> wciaz rosnace ceny postaci i skorek

Eeeeee? Dawno się nie grało, co? Skórki nie drożeją, wręcz przeciwnie, ciągle są przeceniane. Postacie też nie drożeją, wszystkie nowe od wieków kosztują 6300 IP - a teraz wręcz będą je przeceniać automatycznie. Przeczysz rzeczywistości.

> niski poziom skomplikowania (mechanicznego)

Szachy też mają niski poziom skomplikowania mechanicznego - podnosisz pionki i stawiasz, zero wysiłku. Czy przez to są słabą grą?

> No i co najmniej kilka newsow w tygodniu nt. Lola (typu nowa postac, nowy patch) troche ssie

Kilka w tygodniu? Sprawdźmy:

http://www.gram.pl/tag/league_of_legends

Ostatnii news - 10 grudnia. Poprzedni - 20 listopada. Wcześniejszy - 14 listopada. Przedtem - 12 października. Faktycznie, kilka tygodniowo, tak dużo, że aż maksymalnie dwa w miesiącu. Niech żyją podstawy matematyki, które prawie wszyscy znają!

i

Wesołych Świąt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja jednak wolę zostać w tej części społeczeństwa, która nie rozumie rozmów drugiej strony o jakichś Westach i innych Warwickach, i co najważniejsze - czuje się z tym komfortowo.

Głębia w grze to płaszczyzna fabularna, nie decyzje czy iść górą bądź dołem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.12.2012 o 15:21, Liqid napisał:

Głębia w grze to płaszczyzna fabularna, nie decyzje czy iść górą bądź dołem.


Nie, głębia w grze to tylko jezioro minimum 30 metrów do dna - i nie daj sobie nigdy wmówić, że jedno słowo może mieć więcej znaczeń, bo co by to było, gdyby nagle trzeba było interpretować i analizować co ludzie mówią! Koniec świata! A... nie, już był... a to pech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już chcecie uchodzić za znawców tematu, to nazywajcie rzeczy po imieniu. LoL znajduje się obecnie w fazie preseason, data rozpoczęcia sezonu 3 nie jest nawet na dobrą sprawę znana. Co innego jakby tekst nazywał się "Oceniamy zmiany przed sezonem 3 League of Legends" czy coś. Wy zatytułowaliście newsa "League of Legends Season 3 - recenzja" i chcecie uchodzić za ludzi poważnych?!

Do sezonu trzeciego jeszcze daleko, wiele rzeczy może się zmienić (zwłaszcza, że cały czas nie wiadomo czym będzie "League of Legends: Supremacy"), ale co tam, jesteśmy bandą głupich narzekaczy, która powinna się cieszyć, że o ich grze w ogóle wspomina się na portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie lol to świetna gra i pochłania sporo mojego czasu :)
Nie zgodzę się jedynie z opisem zmian trzeciego sezonu, niestety jako osoba mainująca supporty i dżunglę powiem, że przedmioty zmieniły się na gorsze. Przede wszystkim zabrano hoga nie dając wiele w zamiana, nowe przedmioty ssą i się ich nie kupuje. Coś tam się ruszyło, ale tak naprawdę wybór pozostał ten sam, jak nie mniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2012 o 15:26, Budo napisał:

Dla mnie lol to świetna gra i pochłania sporo mojego czasu :)
Nie zgodzę się jedynie z opisem zmian trzeciego sezonu, niestety jako osoba mainująca
supporty i dżunglę powiem, że przedmioty zmieniły się na gorsze. Przede wszystkim zabrano
hoga nie dając wiele w zamiana, nowe przedmioty ssą i się ich nie kupuje. Coś tam się
ruszyło, ale tak naprawdę wybór pozostał ten sam, jak nie mniejszy.


eeee budo własnie supporty dużo zyskały no przecież ten przedmiot co niweluje stuny itp rzeczy jest uber git :)

i ten item co daje dodatkowe wardy jest prawie jak hog tylko bez golda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, Pan Serfain i jego wychwalanie LoLa ponad wszystko - o tak, tego mi brakowało na święta <3

Mam nadzieję, że w końcu gram się ogarnie i zacznie albo traktować wszystkie gry równo albo daruje sobie newsami o lolu, bo jest to po prostu denne i obniża poziom portalu (który i tak od pewnego czasu zaczął IMO spadać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować