Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 14.07.2006 o 17:39, wilk16 napisał:

siemka.mam takie pytanko. czy w bg 2 jest dostepny płasz baldurana? jesli tak to gdzie moge
go zdobyc?? z gory dzieki


Z tego co pamiętam to można go w BG2 znaleźć w jakimś modzie, lub za pomocą kodu:
CLUAConsole:CreateItem("clck05") - oczywiście w odpowiednim okienku
Sam płaszcz byłw BG1 - ma się ten płaszcz jeśli zdobyo się go w "jedynce" i eksportowało postać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 20:28, Vormulac napisał:

> mam problem a raczej pytanie. Jak wstawić nowe portrety ?? (i mojego Hero i np. Mista)
jakby
> ktoś wiedział to proszę łopatologicznie... z góry thx. :)
Wsadź płyte do napędu, uruchomi się menu wyboru i wybierz "czytaj to", tam masz wszystko ładnie
opisane.


thx. :) działa ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 11:04, Piciulec napisał:

Siema. Zainstalowałem ten mod Enhanced SoA i wiecie może gdzie jest mnie więcej ten płaszcz
Baldurana?? o ile jest wogóle w tym modzie:P


jest on na samym początku. Pamiętasz dżina w więzieniu Irka?? Właśnie od niego można przy odpowiedniej rozmowie go otrzymać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest tu ktos w stanie mi pomuc

mam takie pytanie gram w Baldurs Gate 2 i jestem teraz aktualnie w wierzy strazniak jestem na ostatnim poziomie moge dostac sie tylko do 4 i 5 poziomu a jak chcem opuscic wierze przez portal do wyskakuje mi informacja ze potrzebny mi jest jakis przedmiot i nie wiem gdzie on moze sie znajdywac niewiem co mam dalej robic

nawet jak cos to piszczie na gg 2332975

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie moge znalez proce Everarda +5 bo bardzo o niej glosno jaka to ona swietna a nie wiem gdzie szukac i inne bronie +5 bo mam tylko krasomira. a potrzebuje czegos silnego zeby zabic Kanagaxxa. Dzieki z gory:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten Joluv od procy everarda jest na pewno pod miedzianym diademem?? bo poszlem tam i go nie znalazlem ani w dzien ani w nocy a moze nie ma go dlatego ze zlikwidowalem niewolnictwo w slumsach i sie ulotnil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 15:35, flaku90 napisał:

Ten Joluv od procy everarda jest na pewno pod miedzianym diademem?? bo poszlem tam i go nie
znalazlem ani w dzien ani w nocy a moze nie ma go dlatego ze zlikwidowalem niewolnictwo w
slumsach i sie ulotnil?

On jest W miedzianym diademie, mniej wiecej po srodku gospody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 15:35, flaku90 napisał:

Ten Joluv od procy everarda jest na pewno pod miedzianym diademem?? bo poszlem tam i go nie
znalazlem ani w dzien ani w nocy a moze nie ma go dlatego ze zlikwidowalem niewolnictwo w
slumsach i sie ulotnil?


on jets jak wchoidzisz drzwaimi tymi po prawej stronie to przy tych drzwiach mniej wiecej jest , ale zeby n byl musisz miec dodatek taki do gry :) on jet z dodatku. tak na wszelki wyapdek mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 13:30, august45 napisał:

Jest tu ktos w stanie mi pomuc

mam takie pytanie gram w Baldurs Gate 2 i jestem teraz aktualnie w wierzy strazniak jestem
na ostatnim poziomie moge dostac sie tylko do 4 i 5 poziomu a jak chcem opuscic wierze przez
portal do wyskakuje mi informacja ze potrzebny mi jest jakis przedmiot i nie wiem gdzie on
moze sie znajdywac niewiem co mam dalej robic

nawet jak cos to piszczie na gg 2332975



o ile sie nie myle to ortal pzy machinie?? bo nie wiem dokdlanie o ktore miesjce i ktory pozio ci chodzi. to sprubuj wyjscoem pozieom wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedna prosbe napiszcie mi pare broni ktore dzialaja na tego fiuta kangaxxa bo dostaje powoli szalu z tym debilem bo czym go nie zaatakuje to nawet go nie zadrasne a magii raczej nie uzywam, tylko do leczenia moich postaci. Dzieki z gory. Aha krasomir sie nie nada bo nie mam w druzynnie paladyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 20:35, flaku90 napisał:

Mam jeszcze jedna prosbe napiszcie mi pare broni ktore dzialaja na tego fiuta kangaxxa bo dostaje
powoli szalu z tym debilem bo czym go nie zaatakuje to nawet go nie zadrasne a magii raczej
nie uzywam, tylko do leczenia moich postaci. Dzieki z gory. Aha krasomir sie nie nada bo nie
mam w druzynnie paladyna.

Jak nie masz paladyna to przygarnij Keldorna a jak nie chcesz to już w drugim rozdziale jest dostęp do kostura z Rynn +4, możliwe że pojawia się jeszcze coś, ale nie pamiętam. Wprawdzie Kr to żadna rewelacja, ale mi całkowicie na niego wystarczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 20:35, flaku90 napisał:

Mam jeszcze jedna prosbe napiszcie mi pare broni ktore dzialaja na tego fiuta kangaxxa bo dostaje
powoli szalu z tym debilem bo czym go nie zaatakuje to nawet go nie zadrasne a magii raczej
nie uzywam, tylko do leczenia moich postaci. Dzieki z gory. Aha krasomir sie nie nada bo nie
mam w druzynnie paladyna.



Najlpesza metoda na Kangaxa !!!!
Masz maga ?? Uzyj 3 poziomowego czaru "POMNIEJSZE METEORY" (chyba 3 poizom) Nalia moze zaplamietac mniej wiecej (pr4ed podmriokiem) okolo 6 czarow wiec lej w niego tym. masz maga na pewno. proca everarda dodatkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 20:35, flaku90 napisał:

Mam jeszcze jedna prosbe napiszcie mi pare broni ktore dzialaja na tego fiuta kangaxxa bo dostaje
powoli szalu z tym debilem bo czym go nie zaatakuje to nawet go nie zadrasne a magii raczej
nie uzywam, tylko do leczenia moich postaci. Dzieki z gory. Aha krasomir sie nie nada bo nie
mam w druzynnie paladyna.


Dowolna broń +4 (albo wiecej) :p Ale wystarczy tylko wekiera zniszczeń +2. Jak będziesz miłą szczęście to rozwalisz jednym ciosem kazą z form lisza :) Przy każdym ciosie nieumarły musi robić rzut obronny albo ginie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.07.2006 o 21:49, Latniak napisał:

Dowolna broń +4 (albo wiecej) :p Ale wystarczy tylko wekiera zniszczeń +2. Jak będziesz miłą
szczęście to rozwalisz jednym ciosem kazą z form lisza :) Przy każdym ciosie nieumarły musi
robić rzut obronny albo ginie.


Z tego co pamiętam Gaxx po przemianie w demi-lisza nie liczy sie już jako nieumarły, ale moge sie mylić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 21:50, Budo napisał:


> Dowolna broń +4 (albo wiecej) :p Ale wystarczy tylko wekiera zniszczeń +2. Jak będziesz
miłą
> szczęście to rozwalisz jednym ciosem kazą z form lisza :) Przy każdym ciosie nieumarły
musi
> robić rzut obronny albo ginie.

Z tego co pamiętam Gaxx po przemianie w demi-lisza nie liczy sie już jako nieumarły, ale moge
sie mylić ;]



liczy sie jako nieumarly. jak wezmiesz narzucisz zwoje na siebie "ochrona prze martiwakami "
to on nawet sie nwi ruszy a ty mozesz strzelac w niego a on zadnegi ruchu nie zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 22:17, Abi Dalzim napisał:

A tak w ogóle to ktoś wie co znaczy demi?


Nie jestem pewien, ale to chyba chodzi ze ta istotka ma cos wspolnego z demonami, pieklem itd. To juz nie tylko zwykly nieumarly, lecz nieumarly z piekla rodem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować