Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 14.07.2006 o 15:49, gozdi7 napisał:

Jak dodaje sie te portrety ?????????? prosze o odpowiedz plz


W katalogu z gra tworzysz folder o nazwie Portraits. Do katalogu wrzucasz dwa obrazki w postaci mapy bitowej 24-kolorowej. Duży obrazek ma miec rozmiar 80 na 110 pikseli (chyba - sprawdź to), a mały 38 na 60 pikseli. Nazwy obrazków mają wyglądać np. tak gozdiL (dla dużego) i gozdiS (dla małego). Po wrzuceniu tych obrazków do katalogu Portraits, odpalasz grę, wchodzisz w karte postaci, wybierasz Modyfikacja i klikasz na wyglą. Nie przeglądasz portretów z gry tylko klikasz na Inne. U góry klikasz na gozdiL a u dołu na gozdiS. Klikasz OK i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 17:39, wilk16 napisał:

siemka.mam takie pytanko. czy w bg 2 jest dostepny płasz baldurana? jesli tak to gdzie moge
go zdobyc?? z gory dzieki


W BG2 nie ma czegoś takiego jak płaszcz Baldurana. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka. mam pytanie jak nazywa się mod który sprawia że Yoshimo cię nie zdradza?? i jeszcze bym sie chciał spytać czy w bg 2 jest płaszcz baldurana?? jeśli tak to gdzie on jest?? odpowiedzi proszę przesyłać na ten email: piotrek.bogdaszewski@wp.pl z góry dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 18:08, Piciulec napisał:

Siemka. mam pytanie jak nazywa się mod który sprawia że Yoshimo cię nie zdradza?? i jeszcze
bym sie chciał spytać czy w bg 2 jest płaszcz baldurana?? jeśli tak to gdzie on jest?? odpowiedzi
proszę przesyłać na ten email: piotrek.bogdaszewski@wp.pl z góry dziekuję


Odpowiedź na Twoje drugie pytanie jest dwa posty powyżej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 18:08, Piciulec napisał:

Siemka. mam pytanie jak nazywa się mod który sprawia że Yoshimo cię nie zdradza??

Hmm... No wiesz... jak Cię zdradza to ja nie widzę przyszłości dla takiego układu ;-)
Dobra, żarty żartami, ale poważnie to zdaje się mod Tortured Souls sprawia, że Yoshiego można zatrzymać w drużynie. Chyba nawet jakiś większy quest jest z tym związany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem... nie moge spaczować gry. Kupiłem ją w NEK :) (trzeba ją paczować ?) a czy ten patch naprawia nie przetłumaczone kwestje Drizzd''a i Bohi ? (po wyczołganiu się z podmroku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 20:57, Arlik napisał:

mam problem... nie moge spaczować gry. Kupiłem ją w NEK :) (trzeba ją paczować ?) a czy ten
patch naprawia nie przetłumaczone kwestje Drizzd''a i Bohi ? (po wyczołganiu się z podmroku)


Wersja z NXK posiada wszystkie najnowsze patche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 18:08, Piciulec napisał:

Siemka. mam pytanie jak nazywa się mod który sprawia że Yoshimo cię nie zdradza?? i jeszcze
bym sie chciał spytać czy w bg 2 jest płaszcz baldurana?? jeśli tak to gdzie on jest?? odpowiedzi
proszę przesyłać na ten email: piotrek.bogdaszewski@wp.pl z góry dziekuję


mod z Yoshimo to: Tortured Souls(jednak mogę się mylić;))
płaszcz Baldurana normalnie w grze nie jest dostępny, lecz znajduje się on w modach: Tactics (też o ile się nie myle;)) oraz w Enhanced SoA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema. Zainstalowałem ten mod Enhanced SoA i wiecie może gdzie jest mnie więcej ten płaszcz Baldurana?? o ile jest wogóle w tym modzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory że drugi taki post ale myśle że tu go więcej osób zauważy mam problem znalazłem łuski (patrz obrazek) i nie moge ich przerobić są to łuski z TDD ściągnełem pacha UgradeItems i też nic help mam 100k kasy więc to nie to a wogule ich nie wykrywają jako coś do przerobienia i wogule można je wsadzić do torby na zwoje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 17:48, Sarafan_Knight napisał:

> siemka.mam takie pytanko. czy w bg 2 jest dostepny płasz baldurana? jesli tak to gdzie
moge
> go zdobyc?? z gory dzieki

W BG2 nie ma czegoś takiego jak płaszcz Baldurana. :)


Hej ho, Hali halo,

Sarafan_Knight, a to pewnie ze nie ma plaszcza, ale ten kolega szuka "płasz`a baldurana", moze to jakis ukryty przedmiot, dokladnie w tym momencie wyruszam na poszukiwania, moze to jakis przedmiot w rodzaju Grall`a, czy cos w ten desec, ;>

Pzdr,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: Item Upgrade (nie Upgrade Items) to mod, a nie patch :P
Po drugie: u kogo próbujesz zrobić z tych łusek zbroję?
Po trzecie: w jakiej kolejności instalowałeś mody?
Po czwarte: TDD jest strasznie zabugowany więc nie dziw się niczemu co tam zobaczysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 13:35, Mumin napisał:

Po pierwsze: Item Upgrade (nie Upgrade Items) to mod, a nie patch :P
Po drugie: u kogo próbujesz zrobić z tych łusek zbroję?
Po trzecie: w jakiej kolejności instalowałeś mody?
Po czwarte: TDD jest strasznie zabugowany więc nie dziw się niczemu co tam zobaczysz :D

I u Tego Krasnoluda w dokach i Impa w piekle
Najpierw wgrałem TDD a pużniej Item Upgreade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wie ktos może w których kanałach jest arażowane spotkanie z Ukrytym?
to ten quest w którym Jan Jansen pomaga swojej byłej miłości uratować córke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 12:04, Nihl napisał:

Sarafan_Knight, a to pewnie ze nie ma plaszcza, ale ten kolega szuka "płasz`a baldurana", moze
to jakis ukryty przedmiot, dokladnie w tym momencie wyruszam na poszukiwania, moze to jakis
przedmiot w rodzaju Grall`a, czy cos w ten desec, ;>


Zapewniam, że takiego czegoś też nie ma, a jemu chodziło o płaszcz. ;) Jedyne przedmioty Baldurana w grze to hełm, miecz, tarcza i zbroja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 17:58, Agrah napisał:

wie ktos może w których kanałach jest arażowane spotkanie z Ukrytym?
to ten quest w którym Jan Jansen pomaga swojej byłej miłości uratować córke


W tych, do których wchodzi się z gospody "Pod Miedzianym Diademem", które prowadzą do siedziby handlarzy niewolników i jest tam jeszcze (dla przypomnienia) Lilcacor. Jest on w tym morytarzu gdzie były koboldy, tyle że przy południowy końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem a raczej pytanie. Jak wstawić nowe portrety ?? (i mojego Hero i np. Mista) jakby ktoś wiedział to proszę łopatologicznie... z góry thx. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 20:09, Arlik napisał:

mam problem a raczej pytanie. Jak wstawić nowe portrety ?? (i mojego Hero i np. Mista) jakby
ktoś wiedział to proszę łopatologicznie... z góry thx. :)

Wsadź płyte do napędu, uruchomi się menu wyboru i wybierz "czytaj to", tam masz wszystko ładnie opisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować