Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 13.07.2006 o 18:25, Kermit 13 napisał:

> Hehe, przy każdym współczynniku masz taki mały plusik i minusik. Jak wylosujesz dobry
zestaw,
> to rozdziel sobie punkty do woli. Po czym poznać dobry zestaw? Że 3 cechy masz na 18,
jedną
> na 13 a resztę na 10. To już bardzo sobry zestaw :)

Czyli jeżeli dobrze rozumiem to musze losować do momentu, aż bede miał 3 chechy na 18, jedną
13 itp ??:P
I dzieki losowaniu moge wylosować wiecej punktów niż na początku z mozliwoscia ustawiena recznie
??;]

Oczywiście że możesz wylosować wiecej, mnie najwięcej udało się wylosować w sumie 96 punktów do rozdania, ale jak czytałam to niektórym udało się nawet sporo więcej wylosować, ale poświęcali na losowanie naprawdę mnóstwo czasu /nawet 2-3 godz :) /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam jeśli źe trafiłem bądź pisze w złym wątku ... ale mam straszny problem ><". Otóż dziś przyszedł listonosz z paczką w której znajdowała się nowiuteńka wersja Baldurs Gate II z dodatkiem rzecz jasna ... rozradowany zainstalowałem grę ... ale po stworzeniu postaci gra ładuje się i ... nic. Poprostu nie chce dalej działać. Ma ktoś pomysł co może być nie tak? Może ma to związek z systemem operacyjnym. Mam Windows XP. Błagam pomóżcie mi bo tak się napaliłem a nie mogę grać. Z góry dziękuje za każdą radę i przepraszam z góry jeśli jest to post z serii "to już było".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 21:16, Haichi250 napisał:

Z góry przepraszam jeśli źe trafiłem bądź pisze w złym wątku ... ale mam straszny problem ><".

Więcej szczegółów nam podaj. Pełną konfigurację komputera.
Wina może leżeć po stronie sterowników. Być może są zbyt nowe. XP nie jest problemem, bo u mnie działa.
Zawsze możesz się też zwrócić do pomocy technicznej CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślisz że może być to wina np nie podpisanych cyfrowo sterowników do karty graficznej ? Bo tak wszystko mam ani za nowe ani za stare jak na BG2 bo kiedyś już grałem na swoim komputerze ale wtedy grałem na 98 i nie było czegoś takiego jak podpis cyfrowy sterownika. Może wina leżeć w tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jaka karta graficzna? podobno nowsze sterowniki do nvidi nie obsługują infinty enigme (a baldursy są właśnie na nim)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 21:57, Haichi250 napisał:

Przepraszam za double-post ale chce tylko powiedzieć, że zainstalowałem sterowniki podpisane cyfrowo i wszystko działa :). dzięki za pomoc ^^.

Hehehe. Cieszę się, że działa.
Miłej zabawy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 22:40, Agrah napisał:

witam
może mi ktos powiedzieć gdzie znajde kule sfer?


No cóż, trudno jej nie zauważyć, znajduje sie ona w slumsach- na północy- tak wielka noo ten.. kula :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z liczem kangaxem bo nie moge go zabić. Gram tylko magiem.Mam na sobie ochrone przed nieumarłymi i wale mu z kostura +4. Wszystko jest ok i jest już nawet "na skraju śmierci" i nic. Dostał chyba z 400 obrażeń i nic. Czy to jest bug czy może +4 to za słaba broń?. Czy ktoś sie spotkał z czymś takim? Mam wgranego patcha pl i miałem tez tactics moda ale go odinstalowałem bo myślałem że to on to powoduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 10:30, Mercurio napisał:

Witam. Mam problem z liczem kangaxem bo nie moge go zabić. Gram tylko magiem.Mam na sobie ochrone
przed nieumarłymi i wale mu z kostura +4. Wszystko jest ok i jest już nawet "na skraju śmierci"
i nic. Dostał chyba z 400 obrażeń i nic. Czy to jest bug czy może +4 to za słaba broń?. Czy
ktoś sie spotkał z czymś takim? Mam wgranego patcha pl i miałem tez tactics moda ale go odinstalowałem
bo myślałem że to on to powoduje.


Kangaxa w normalnej formie nie da się zabić. Gdy zjedizesz go do "na skraju śmierci" zamienia się w demi lisza. Ale zanim to zrobi zagada do ciebie raz, gdy jeszcze jest liszem oraz jeszcze raz gdy jest już przemieniony. Pewnie masz jakiś bug i nie może z tobą zagadać, prawdopodobnie dlatego nie możesz go zabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.07.2006 o 10:44, Latniak napisał:

Kangaxa w normalnej formie nie da się zabić. Gdy zjedizesz go do "na skraju śmierci" zamienia
się w demi lisza. Ale zanim to zrobi zagada do ciebie raz, gdy jeszcze jest liszem oraz jeszcze
raz gdy jest już przemieniony. Pewnie masz jakiś bug i nie może z tobą zagadać, prawdopodobnie
dlatego nie możesz go zabić.


Dzięki. Będe cos jeszcze kombinował albo zainstaluje girke jeszcze raz. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 10:30, Mercurio napisał:

Witam. Mam problem z liczem kangaxem bo nie moge go zabić. Gram tylko magiem.Mam na sobie ochrone
przed nieumarłymi i wale mu z kostura +4. Wszystko jest ok i jest już nawet "na skraju śmierci"
i nic. Dostał chyba z 400 obrażeń i nic. Czy to jest bug czy może +4 to za słaba broń?. Czy
ktoś sie spotkał z czymś takim? Mam wgranego patcha pl i miałem tez tactics moda ale go odinstalowałem
bo myślałem że to on to powoduje.

a czy jego nie wali si etylko z broni +5 z tego co pamietam to karsomir czy jakos tak no i jeszcze ewenrualnie mniejszy meteor melfa bo to tez dziala jak bron +5
a ja go walilem jakims slupem ognia cos na nie umarlych i od razu padl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 15:49, gozdi7 napisał:

Jak dodaje sie te portrety ?????????? prosze o odpowiedz plz

wchodzisz do folderu gdzie masz zainstalowanego baldura tam jest katalog Portraits wsadzasz tam dwa portrety musza byc o roznym rozmiarze nie pamietam jaki tam jest wymagany. jak je tam wsadzisz to wlaczasz gre i w momencie kiedy twrzysz postac wybierasz rysunki , na dole jest napisane inne obrazy , inne portrety,swoje portrety czy jaokos tak nie pamietam dokladnie ale wciskasz to i reszte sam dojdziesz intuicyjnie do tego i wsio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować