Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 02.01.2006 o 20:40, Pluszak napisał:

To coś masz z kartą grafiki a konkretnie z odświeżaniem, przy czarowaniu występują różnego
rodzaju efekty graficzne taki bajer ale to normalnie trwa chwilunie, może w opcjach wyłącz
graficzne efekty czarów (czy jakoś tak się to nazywa)


Podejrzewam, że Mikelosowi chodziło o to, że podczas rzucania czaru przez Aerie wystąpił taki efekt jak by była ona Dzikim Magiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2006 o 20:48, Sarafan_Knight napisał:

Podejrzewam, że Mikelosowi chodziło o to, że podczas rzucania czaru przez Aerie wystąpił taki
efekt jak by była ona Dzikim Magiem. :)


Ja to zrozumiałem w ten sposób że po rzuceniu czaru nie zniknęły efekty mu towarzyszące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2006 o 22:12, Carmon napisał:

Jak slodko, wlasnie znalazlem filmik jak przesc cienie amn w 1h i 11 min....o.0


daj linka albo rzuć na rapida:P:D
z góry thx:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2006 o 23:02, shinian napisał:

To jeszcze nie jest wyczyn równy przejściu Morrowinda w 7 min;)

Moze i nie, ale i tak jest to duuuzy wyczyn :)

Swoja droga mam nastepujacy problem, jak odtwarzam filmiki w allplayerze/windows media playerze lub innych tegoo typu to film zawsze sie wylacza po paru minutach i wywala blad..ktos ma pomysly dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2006 o 23:18, siwymaster napisał:

> Jak slodko, wlasnie znalazlem filmik jak przesc cienie amn w 1h i 11 min....o.0

daj linka albo rzuć na rapida:P:D
z góry thx:)

http://speeddemosarchive.com/demo.pl?BaldursGate2_11137 gdyby to nie byl link bezposredni to nalezy klilknac w czas przejscia gry, wybrac rozdzielczosc i sciagac czesci :) aczkolwiek uprzedzam ze transfery sa takie ze mozesz dostac ciezkiej cholery(morrowind osiagal 9 kb...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2006 o 08:39, Alex1245 napisał:

niewiecie czasem czy istnieje jakis film typu Baldurs Gate wiczialem tapety D&D


nie:P:D, teraz wyszedł D&D2: Elemntal Might czy coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2005 o 13:13, Adham napisał:

a przypomniało misię:
patch nie mógł zostać zainstalowany z powodu złej wersji pliku "Jaheira.bcs"

Musisz zainstalować BG 2 SoA, potem pacha do SoA, a dopiero potem Tron Bhaala i pacha do Tronu. Taki napis jak napisałeś pojawia się tylko wtedy, gdy nie zachowuje się kolejności instalek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2006 o 15:32, Paladynka napisał:

> a przypomniało misię:
> patch nie mógł zostać zainstalowany z powodu złej wersji pliku "Jaheira.bcs"
Musisz zainstalować BG 2 SoA, potem pacha do SoA, a dopiero potem Tron Bhaala i pacha do Tronu.


a konieczny jest ten patch po BG2 SoA? ja instalowałem grę bez niego wychodząc z założenia że sam ToB patchuje SoDa...a na to dałem patch do tronu i...udało się ukończyć grę bez zaciachów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2006 o 15:32, Paladynka napisał:

Musisz zainstalować BG 2 SoA, potem pacha do SoA, a dopiero potem Tron Bhaala i pacha do Tronu.
Taki napis jak napisałeś pojawia się tylko wtedy, gdy nie zachowuje się kolejności instalek.


Jacko ma rację. :) TB patchuje automatycznie SoA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2006 o 15:35, jacko napisał:

> > a przypomniało misię:
> > patch nie mógł zostać zainstalowany z powodu złej wersji pliku "Jaheira.bcs"
> Musisz zainstalować BG 2 SoA, potem pacha do SoA, a dopiero potem Tron Bhaala i pacha
do Tronu.

a konieczny jest ten patch po BG2 SoA? ja instalowałem grę bez niego wychodząc z założenia
że sam ToB patchuje SoDa...a na to dałem patch do tronu i...udało się ukończyć grę bez zaciachów
;-)

A ja zawsze miałam taki napis, choć sama gra chodziła bez problemu, ale chciałam wyjaśnić istotę problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2006 o 15:43, Paladynka napisał:

A ja zawsze miałam taki napis, choć sama gra chodziła bez problemu, ale chciałam wyjaśnić istotę
problemu :)

napis?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2006 o 19:25, Mikelos123 napisał:

właśnie grałem w BG2 i stało się coś dziwnego. A mianowicie gdy Aerie używała czaru (ognistej
kuli) Pokazało się coś takiego: Aerie:Dziki wybuch zmiania koloru. mam screena z tego.

Wczoraj miałem podobne objawy występowania "dzikiej magii". Lecz u mnie było to w Twierdzy Straznika, gdzie gra to "przewiduje". W niektórych komnatach w ogóle nie można rzucić czaru. A tu zdaje sie, że lochy pod gospodą? Hmmm, dziwny objaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować