Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 01.01.2006 o 19:22, Jakubo napisał:

Gdzie znajdę Jana Jansena i Saveroka???????????????


ale Ty masz problemy:/:/, Jan Jensen jest w dz. rządowej na poł. - wschód od głównego budynku a Sarevok jest w ToBie w sferze kieszonkowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2006 o 19:22, Jakubo napisał:

Gdzie znajdę Jana Jansena i Saveroka???????????????

Jan Jansen jest w dzielnicy rządowej.
Sarevoka spotkasz dopiero w piekle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema, mam taki dylemat, mianowicie : czy opłaca się kupić Baldurs Gate 2+dodatek w extraklasyce, bo może lepiej poczekać aż dodadzą do jakiejś gazety? jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2006 o 19:48, Marcin-91 napisał:

Siema, mam taki dylemat, mianowicie : czy opłaca się kupić Baldurs Gate 2+dodatek w extraklasyce,
bo może lepiej poczekać aż dodadzą do jakiejś gazety? jak myslicie?


A kupuj, to tylko dwie dychy, a nie wiem, czy to w jakiejś gazecie wyjdzie. Jeśli jeszcze nie grałeś to myślę że nie ma co zwlekać. Nie zawiedziesz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2006 o 19:48, Marcin-91 napisał:

Siema, mam taki dylemat, mianowicie : czy opłaca się kupić Baldurs Gate 2+dodatek w extraklasyce, bo może lepiej poczekać aż dodadzą do jakiejś gazety? jak myslicie?

Radzę go kupić już teraz. Nie masz pewności, że pojawi się jako dodatek do jakiegoś czasopisma, a gra jest świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2006 o 19:48, Marcin-91 napisał:

Siema, mam taki dylemat, mianowicie : czy opłaca się kupić Baldurs Gate 2+dodatek w extraklasyce,
bo może lepiej poczekać aż dodadzą do jakiejś gazety? jak myslicie?


Słyszałam, że to już ostatnie wydanie Baldursó więc radzę kupić póki jeszcze są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2006 o 14:39, Night Elf napisał:

Kurde... w czwartek z ranca wyslalem info o pomoc techniczna i do tej pory nie mam odpowiedzi
;\. A ja chce BG2 ;d....


A Ty wciaz o tym glosie Irenicusa w wiezieniu piszesz? :) Daj sobie spokoj i graj dalej, moze pozniej juz wszystko bedzie OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2006 o 14:39, Night Elf napisał:

Kurde... w czwartek z ranca wyslalem info o pomoc techniczna i do tej pory nie mam odpowiedzi
;\. A ja chce BG2 ;d....

i prawdopodobnie nieodpisza:( ja mialem podobny problem z BG1 plyta sie zajechala i niemogla zainstalowac gry na pelnom instalacje i zwiedzic kilku obszarów(ten z drizztem czyli jego miecze papa) i pomoc mi nieodpisala a moderator gdy zalozylem osobny watek kreskowal muj e-mail zeby nikt mi niemugl przeslac , ale jakos dalem rade po poszukiwaniach u siebie w miescie wiec "szukaj a znajdziesz" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2006 o 14:39, Night Elf napisał:

Kurde... w czwartek z ranca wyslalem info o pomoc techniczna i do tej pory nie mam odpowiedzi
;\. A ja chce BG2 ;d....


Daj im jeszcze trochę czasu. :) Na drugi dzień praktycznie nigdy nie odpisują, w sobotę był sylwester, więc zapewne personel CDP był zedukowany do minimum :) niedziela to niedziela, a jeszcze nowy rok był, więc nie pracowali. Myślę, że jeżeli dostaniesz w ogóle odpowiedź, to będzie to gdzieś w środę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2006 o 19:48, Marcin-91 napisał:

Siema, mam taki dylemat, mianowicie : czy opłaca się kupić Baldurs Gate 2+dodatek w extraklasyce,
bo może lepiej poczekać aż dodadzą do jakiejś gazety? jak myslicie?


Jeśli dobrze pamiętam na BG2+TB widziałem naklejkę, że tej gry nie znajdziesz w żadnym czasopiśmie. Jeśli CDP jest słowny to lepiej zaopatrz się teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W czasopismach takich jak CDA sa gry, ktore nie zostaly wydane przez nikogo innego, lub jakas firma stracila do nich prawa. Wiec raczej na BG sie nie nastawiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.01.2006 o 15:56, Todryk napisał:

Jeśli dobrze pamiętam na BG2+TB widziałem naklejkę, że tej gry nie znajdziesz w żadnym czasopiśmie.
Jeśli CDP jest słowny to lepiej zaopatrz się teraz.

Na ghost master tez tak pisalo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, miałem dzisaj zamówić w skelpie, a tu brak towaru. No nic, musze ruszyć w miasto poszukać... Dzięki wszystkim za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie grałem w BG2 i stało się coś dziwnego. A mianowicie gdy Aerie używała czaru (ognistej kuli) Pokazało się coś takiego: Aerie:Dziki wybuch zmiania koloru. mam screena z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2006 o 19:25, Mikelos123 napisał:

właśnie grałem w BG2 i stało się coś dziwnego. A mianowicie gdy Aerie używała czaru (ognistej
kuli) Pokazało się coś takiego: Aerie:Dziki wybuch zmiania koloru. mam screena z tego.


hmmm... moze masz jakies mody... sa mody ktore zmieniaja klasy postaci chociaz to jest bardzo dziwne bo nie slyszalem zeby aerie byla gdziekolwiek dzikim magiem... moze reinstal pomoze albo upaczowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2006 o 16:13, Night Elf napisał:

W czasopismach takich jak CDA sa gry, ktore nie zostaly wydane przez nikogo innego, lub jakas
firma stracila do nich prawa. Wiec raczej na BG sie nie nastawiaj...

w cda były już miedzy innymi falloty, warcrafta 2 a w najnowszym numerze dali settlers 3 gold (który jest aktualnie w nexie, chociaż niewiem czy sie już nakład nie wyczerpał). wiec i baldura 2 może gdzieś kiedyś dadzą (ale różnica w stosunku do nexa faktycznie zbyt duża nie będzie). ta naklejka świadczy o tym ze do tej pory sie w czasopiśmie nie ukazała, w przyszłośći może sie to zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2006 o 19:28, Mikelos123 napisał:

Ufff... Jak wyłączyłem grę to wszystko wróciło do normy, ale nie tylko z kulą ognia tak mi
się działo z czarami kapłana również.


To coś masz z kartą grafiki a konkretnie z odświeżaniem, przy czarowaniu występują różnego rodzaju efekty graficzne taki bajer ale to normalnie trwa chwilunie, może w opcjach wyłącz graficzne efekty czarów (czy jakoś tak się to nazywa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować