Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon - jak poprawić TES V: Skyrim?

53 postów w tym temacie

Dnia 18.02.2013 o 15:08, NemoTheEight napisał:

Tak naprawdę dopóki nie podasz przynajmniej jednego argumentu, to twój post jest zwykłą
prowokacją.


Jaką znowu prowokacją? xD Kolega przedstawił swoją opinię i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2013 o 15:32, TigerXP napisał:

Da sie zrobic otwarty swiat i swietna fabule, ciekawe questy, bohaterow ktorzy zapadaja
w pamiec, wystarczy spojrzec na gry pirani. Tworcy wieska powinni sie bardziej wzorowac
na gothicach, a nie na serii TeS ktora co prawda swietnie wyglada i ma wielki otwarty
swiatm, ale jak juz zauwazylo sporo ludzi ten swiat jest pusty i po prostu nudny.

Kwestia gustu: jedni by chcieli żeby wzorowali się na gothicach, inni żeby na skyrimie. Mnie akurat Gothic w ogóle się nie podobał. Risen trochę bardziej, ale to też nie to. Ja akurat w serii Gothic widze nie wiele zalet, a lubię rpgi różnego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.02.2013 o 15:19, polskiniko napisał:


Piszesz, ze muzyka Wieśka była dobra, ale powiedzmy sobie szczerze - muzyka w Skyrim-ie
była na lepszym poziomie (klimatyczna, dobrze skomponowana) :)


Tu się zgodzę, muzyka w Skyrim też jest dobra, zapomniałem o niej ;)
ale mimo wszystko, nadal bazuje ona na temacie, który znam już z Morrowinda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech chłopy z CD zagrają jeszcze raz w gothca 2 ,a nie sie ciągle porównują do skyrima. Przecież każdy pamięta takie postacie jak Diego, Gorn , Xardas itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdza się to, o czym pisałem w poprzednim newsie. Oparli się o kampanię porównawczą. Zawsze się też znajdą osoby krytykujące wszelkie porównania do Skyrim (po części mają rację, bo przecież wzorowanie się na skandynawskich klimatach i mitologii nie jest niczym odkrywczym), ale z drugiej strony sam CDPR tak kieruje swoją kampanią marketingową, że podsyca takie porównania. Widać, że bardziej jest to kierowane do zachodnich graczy niż polskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skyrim się nasprzedawał to teraz wszyscy po trupach próbują się podpiąć. Nawet Bioware przy okazji Dragon Age 3 ma się ''inspirować''. Trochę żenujący ten skok na kasę.

Mnie w ogóle ta wieść nie cieszy, ostatni TES w jakiego się zagrywałem z jako takim zaangażowaniem to Morrowind. Oblivion to była droga przez mękę, Fallout 3 totalna kicha (odpadłem po 10h) a za Skyrim nawet nie planuję się zabierać. A tu jeszcze Wiedźmin 3 zmierza w podobnym kierunku.

Tzn. nie uważam by część 1 i 2 były jakimiś arcydziełami ale tak ze dwa razy można było spokojnie zagrać. W tytule pretendującym do miana cRPG brak możliwości stworzenia własnej postaci to jednak cholernie duży minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest najlepszy pomysł. Gothici zawsze miały mnóstwo błędów, a wtedy internetu nie było (nie każdy miał dostęp), więc nie można było wszystkiego zrobić na wesoło, tak jak w przypadku Skyrima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się dalej w to wierzyć. Jak Wiedźmina 2 łatali szmat czasu, to nawet nie chce mi się myśleć. Co trzeba będzie zrobić z ich "Skyrimem" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2013 o 15:48, lis_23 napisał:

Tu się zgodzę, muzyka w Skyrim też jest dobra, zapomniałem o niej ;)
ale mimo wszystko, nadal bazuje ona na temacie, który znam już z Morrowinda.


Taa, a od kiedy to cały OST bazował na TESIII?
Ja tam tylko poznałem "The Jerall Mountains" i "Dragonborn".
Poza tym po co robić nowy motyw muzyczny, skoro stary cieszy się takim powodzeniem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam tak te kolejne zapowiedzi i majac w pamieci milion postow broniacych cdp po pierwszej zapowiedzi rzeczywiscie musze stwierdzic, ze oni wcale a wcale nie kopiuja Skyrima, wcale sie na nim nie wzoruja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skyrim był słaby Wiedźmin 3 będzie super ale Wiedźmin 3 będzie
> taki jak Skyrim bo Skyrim był super. WTF. Słabo, bardzo słabo. Naprawde jedyny pomysł
> na jakim CDPR chce budować hype W3 to Skyrim?

W3 nie jest budowany na Skyrim, a przedewszystkim na książce i tu jest największa przewaga, bo ten świat już jest wystarczy go przeniesć do gry. Po drugie W3 jest budowane na dwóch poprzednich częściach , a ze Skyrim czerpią tylko dobre pomysły i rozwiązania żeby stworzyć historię jak z sagi A.Sapkowskiego. Gdybyście czytalo książki to byście wiedzieli że W3 bardzie upodabnia sie do ksiazki niz do Skyrim, ba nawet Skyrim jest podobne do ksiązki ( i dla idiotow któzy powiedzą ze ksiązka wzoruje sie na Skyrim cz Wiedzmin - saga była napisana jakies 20 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2013 o 16:52, Arraqnz napisał:

W3 nie jest budowany na Skyrim, a przedewszystkim na książce (...)


To ciekawe, ponieważ w zasadzie każdy komunikat prasowy z Wiedźminem 3 odnosi się do Skyrim. Książki? Jakie książki? Skyrim. Założę się, że każda kolejna informacja o Wiedźminie 3 również będzie odnosiła się do gry Bethesdy. A znając życie i napompowany bullshitem marketing tej firmy, koniec końców wyjdzie mega-bullshit, będzie odkręcanie wszystkiego i "skrót myślowy". Sposób w jaki CDPR nakręca hype na W3 jest ABSURDALNY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2013 o 15:48, lis_23 napisał:


>
> Piszesz, ze muzyka Wieśka była dobra, ale powiedzmy sobie szczerze - muzyka w Skyrim-ie

> była na lepszym poziomie (klimatyczna, dobrze skomponowana) :)

Tu się zgodzę, muzyka w Skyrim też jest dobra, zapomniałem o niej ;)
ale mimo wszystko, nadal bazuje ona na temacie, który znam już z Morrowinda.

Ja muzyka z Wiedźmina jaka była?Ta z Wiedźmina była przede wszystkim słowiańsko-celtycka o zabarwieniu metalowym, do dzis mam wszystkie kawalki z wiedzminow i z zwiastunów, a ze sSkyrim pamiętam tylko motyw przewodni czyli Dragonborn i coś tam z karczmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skyrim byl fajny przez pierwsze 5godz pozniej flaki z olejem, i te postacie takie jakies dupne tylko moge wymienic jedna Lidia/Lydia.
Ja w Wiedzminie 2 pokochalem trzy postacie i fajnie jak by byly w trzeciej czesci (Sheala/Saskia/Iroweth).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2013 o 14:43, 1t4chi napisał:

Jak poprawić skyrim?
Ciekawsze questy. Przynajmiej dobra główna fabuła. [Ciekawe misje w podstawce moge wyliczyć
na palcach jednej ręki]. Mniej podziemi. bo niestety w 95% przypadkach wystarczyło iść
na przód siekając wszystkie potworki na prawo i lewo co mi sie szybko znudziło.


Jak poprawić Skyrim? Do Wiedźmina 2 dodać otwarty świat. Dobra fabuła? Zawsze śmieszą mnie.ludzie któzy wpowiadają sie o grach nic o nich ne wiedząc, grałes w W2? Wiesz jaka tam była fabuła? Grałes w W1? Tego nie idze zepsuć nawet przez otwarty świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2013 o 16:54, aope napisał:

> W3 nie jest budowany na Skyrim, a przedewszystkim na książce (...)

To ciekawe, ponieważ w zasadzie każdy komunikat prasowy z Wiedźminem 3 odnosi się do
Skyrim. Książki? Jakie książki? Skyrim. Założę się, że każda kolejna informacja o Wiedźminie
3 również będzie odnosiła się do gry Bethesdy. A znając życie i napompowany bullshitem
marketing tej firmy, koniec końców wyjdzie mega-bullshit, będzie odkręcanie wszystkiego
i "skrót myślowy". Sposób w jaki CDPR nakręca hype na W3 jest ABSURDALNY.

oj tam, niech pompują, będzie potem kupa śmiechu jak się okaże że nikt nie kupił, bo wszyscy myśleli że ''wild hunt'' to DLC do skyrim a nie jakiś wiedzmin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.02.2013 o 17:00, Arraqnz napisał:

Jak poprawić Skyrim? Do Wiedźmina 2 dodać otwarty świat. Dobra fabuła? Zawsze śmieszą
mnie.ludzie któzy wpowiadają sie o grach nic o nich ne wiedząc, grałes w W2? Wiesz jaka
tam była fabuła? Grałes w W1? Tego nie idze zepsuć nawet przez otwarty świat.

w mysl zasady ''nie idzie zapsuć zepsutego''? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2013 o 16:58, jammy666 napisał:

Skyrim byl fajny przez pierwsze 5godz pozniej flaki z olejem, i te postacie takie jakies
dupne tylko moge wymienic jedna Lidia/Lydia.
Ja w Wiedzminie 2 pokochalem trzy postacie i fajnie jak by byly w trzeciej czesci (Sheala/Saskia/Iroweth).

Ja tak samo Skyrim zaczynalem caly czas od początku bo podobalo mi sie pierwsze 10 h gry, a we Wiedzminie była fabuła która pchała wszysrko na przód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.02.2013 o 16:56, Arraqnz napisał:

Ja muzyka z Wiedźmina jaka była?Ta z Wiedźmina była przede wszystkim słowiańsko-celtycka
o zabarwieniu metalowym, do dzis mam wszystkie kawalki z wiedzminow i z zwiastunów, a
ze sSkyrim pamiętam tylko motyw przewodni czyli Dragonborn i coś tam z karczmy


Ja też przede wszystkim z gry pamiętam tylko odpowiednio zaaranżowany motyw przewodni znany jeszcze z Morrowinda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować