Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Dnia 14.11.2013 o 19:44, Stfforex napisał:

Isildur od kiedy masz taki piękny niebieski kolorek? Bo na jego widok aż mi się pewne
stare czasy przypominają :]


Od dnia dzisiejszego ;)

A tak w temacie, warto nabywać PS 4 teraz czy lepiej się wstrzymać z zakupem? :) Razem z dziewczyną się zastanawiamy nad kupnem 3 ale zaraz będzie 4 i chyba lepiej iść w nowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupuj trojke. Czworka moze cierpiec na problemy wieku dzieciecego, do tego ma mniejsza baze tytulow. Jesli NIGDY nie miales PS3 to teraz bedzie najlepsza do tego okazja bo zobaczyc z czym to sie je. Nie mowiac o ogromnej bibliotece gier do ogrania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony wsparcie dla ps3 jest zapowiedziane na najblizsze 3 lata? poprawcie jesli sie myle. Ale
ja bym jednak skierowal sie w strone 4. W exy z 3 za jakis czas tez bedzie dalo sie grac na 4. Idzie nowe, bierz nowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lineup startowy skromny, dostepnosc konsoli slaba, choroby wieku dzieciecego, uslugi ktore wystartuja dopiero w 2014... Dla mnie wystarczy zeby sie wstrzymac na pare miesiecy;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2013 o 19:46, Isildur napisał:

A tak w temacie, warto nabywać PS 4 teraz czy lepiej się wstrzymać z zakupem? :) Razem
z dziewczyną się zastanawiamy nad kupnem 3 ale zaraz będzie 4 i chyba lepiej iść w nowe?

Bierz trójeczkę, masa świetnych gier do nadrobienia Was czeka :) aż szkoda by było przeskoczyć na nową generację bez zapoznania się z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2013 o 16:59, czareckyy napisał:

Uwielbiam takie podejście. Jak nie dostanę konsoli to jakbym umarł. Zrozumiałe jest to
że zapłaciłeś (lub też nie) więc oczekujesz na premierę sprzętu pod swoim TV. Ale bez
przesady. Tak Cie zbawi 29 listopada że termin po 14 grudnia jest dla Ciebie nie do zaakceptowania
?

Nie chodzi o to że będe umierał jak nie dostane konsoli. Tylko po prostu chciałbym już wiedzieć czy konsola do mnie dotrze czy nie. Jeżeli dostane na premiere to super, ale jeżeli nie, to problemu nie będe robił z tego powodu. Chodzi mi tu tylko o ten czas oczekiwania w niewiedzy na jakąś konkretną informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.11.2013 o 20:44, mario2000 napisał:

Nie chodzi o to że będe umierał jak nie dostane konsoli...


To trochę jak ze świętami:) bez względu na wiek prezenty cieszą i pewnie wielu czeka na tego 29.11 jak na choinkę :D Sam pozbyłem się Xklocka już miesiąc temu tak więc zagram w cokolwiek dopiero na PS4.

Martwi mnie brak informacji z MM, z jednej strony zapłaciłem za ten preorder 100 pln a obsługa klienta nie odpowiada na żadne pytania. W sklepie gram.pl nie płaciłem a tu znowu gwarantują mi wysyłkę.
Koniec końców może skończę z 2 konsolami i będę musiał jedną zwrócić:D

PS. Dlaczego w gram.pl jest przy konsoli cena 1979, nie widzę informacji że to jakis bundle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2013 o 20:00, Magwisienka napisał:

Bierz trójeczkę, masa świetnych gier do nadrobienia Was czeka :) aż szkoda by było przeskoczyć
na nową generację bez zapoznania się z nimi


Dzięki za pomoc pozostanę przy trójeczce, zresztą czytam te newsy i komentarze i niech lepiej czwóreczkę dopracują. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2013 o 20:44, mario2000 napisał:

Nie chodzi o to że będe umierał jak nie dostane konsoli. Tylko po prostu chciałbym już
wiedzieć czy konsola do mnie dotrze czy nie. Jeżeli dostane na premiere to super, ale
jeżeli nie, to problemu nie będe robił z tego powodu. Chodzi mi tu tylko o ten czas oczekiwania
w niewiedzy na jakąś konkretną informację.



Wszystko jasne. Żeby nie wyszło że jakiś strasznie czepliwy jestem ... tylko trochę ;) . Jak ktoś już wcześniej wspomniał, byle by konsolki dotarły całe i zdrowe wolne od wad jak np uszkodzony port HDMI, i żeby się nie okazało że po day one patchu trzeba będzie szaleć i kombinować jak tu wskrzesić PS4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.11.2013 o 21:03, Polo1981 napisał:


To trochę jak ze świętami:) bez względu na wiek prezenty cieszą i pewnie wielu czeka
na tego 29.11 jak na choinkę :D Sam pozbyłem się Xklocka już miesiąc temu tak więc zagram
w cokolwiek dopiero na PS4.


Ale ja to doskonale rozumiem i już to wyjaśniłem w co najmniej trzech postach. Xklocka pozbyłem się przeszło 3 lata temu . Grałem do tej pory na PC bo mam dość dobrą konfigurację. W co chcę to pogram. Tylko coraz mniej mam ochoty na grę na PC. Również zacznę grać w cokolwiek na PS4 tak jak Ty ;) Acz wiedźmina 1 i 2 chętnie przejdę na blaszaku przed premierą 3 na konsolę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2013 o 22:38, kodi24 napisał:

Update w kwestii wadliwych egzemplarzy:
http://m.neogaf.com/showthread.php?t=715460

Za malo na shitstorm, ale wiedziec nie zaszkodzi. Milo, ze jest jakis odzew;



Z tym HDMI dziwna sprawa, ale kwestia aktualizacji pozostawia otwartą furtkę dla SONY. Da się z tego wyjść, nawet i z twarzą, jeśli dobrze to rozegrają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ziooom bierz 3 jak nie masz.. multum exclusivów wartych wszystkiego. W takim przypadku dla Ciebie ps4 bedzie atrakcyjne za 1-2 lata. (inaczej jak bys juz od roku mial ps3 i ograł wazne tytuły)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować