Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tak wygląda Unreal Engine 4 na PlayStation 4

26 postów w tym temacie

Epic wy zdrajcy ,wraz z Bungie sprzedaliście się Sony jak jakieś dz...i.
Już wiem w takim razie dlaczego GoW Judgment stało się porażką ,woleliście podlizywać się Sony i ich playstation

Przepraszam moderatorów że tak ostro ,ale nie znoszę zdrajcow ,szczególnie takich .

No to Microsoft poległ wszystkie największe i najlepsze firmy są przy Sony .A Microsoftowi zostaje jakieś tam Tusk Enterteiment i 343 Industries ,tragedia.
Ba nawet Diablo III czy Wiedźmin 3 będą exami Sony tragedia.

A to wszystko przez tego buca Steva Balmera ,ten typ nie dość że prowadzi Microsoft do bankructwa to jeszcze się z tego śmieje.
Kiedy nadal by rządził Gates wszystko by potoczyło się inaczej.A tak nowy xbox będzie "kinectową popjerdułką" dla dzieci.Można już zapomieć o poważnych kontynuacjach Halo czy Gears ,niestety.MS rozłożony na atomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że już ten filmik widziałem, i to dość dawno. Póki nie pokażą jakiejś gry na tym silniku w akcji to nie ma się nad czym zachwycać.

@Triderus

"nie znoszę zdrajcow ,szczególnie takich "

<3

Kup PlayStation i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam pierwsze prezentacje Unreal Engine 3.0 i to było coś bo pokazali masę nowych technologi jakie będzie się dało używać w grach. Ten natomiast ma jak na razie beznadziejna zapowiedź. Ani trochę nie robi to na mnie wrażenia. Krajobraz wygląda strasznie ale to strasznie sztucznie, efekty cząsteczkowe już mamy od lat. Liczyłem że w czwórce skupią się na tym aby ludzie wyglądali jak najlepiej mimika, włosy a nie takie popierdułki. Tak wiem że jest jeszcze demo Samaritan ale naprawdę liczyłem na większy skok. Na razie to dla mnie Playstation 3.5 i Unreal 3.5 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 13:34, Triderus napisał:

Ba nawet Diablo III czy Wiedźmin 3 będą exami Sony tragedia.


Jak Diablo 3 może być ekskluzywny, skoro wersja na PS4 będzie konwersją, hm? W3 nie będzie exclusivem PS4. Redzi musieliby się na łby pozamieniać, żeby pójść na taki układ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 13:34, Triderus napisał:

Epic wy zdrajcy ,wraz z Bungie sprzedaliście się Sony jak jakieś dz...i.
Już wiem w takim razie dlaczego GoW Judgment stało się porażką ,woleliście podlizywać
się Sony i ich playstation

Rozumiem ze jak ktos Ci zapewni lepsze warunki pracy i wieksze zarobki i zmienisz pracodawce to bedziesz takim samym zdrajca? Chociaz to moze troche za wczesnie bo po tonie wypowiedzi wnioskuje ze tutaj kolega jeszcze po gimnazjum sie buja.

A co do zapowiedzi to coz, slabo, mocno slabo to poki co wyglada.

To wiesiek nie wychodzi na PC? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Epic wy zdrajcy ,wraz z Bungie sprzedaliście się Sony jak jakieś dz...i.
> Już wiem w takim razie dlaczego GoW Judgment stało się porażką ,woleliście podlizywać
> się Sony i ich playstation
Nie rozumiem czemu ten bulwers. Od kiedy to UNREAL ENGINE jest na wyłączność M$? Oni zaprezentowali SILNIK, a nie nową GRĘ. Przecież gry z UE3 wychodziły na PS3 w sporej ilości tak jak na 360-tce. Tutaj parę przykładów gier na UE3, które wyszły na obie konsole:
Asura''s Wrath, Army of Two, Batman: Arkham Asylum, Batman: Arkham City, Dishonored, wszystkie Mass Effect''y. Lista jest o wiele dłuższa, a ty uważasz, że ten silnik to tylko Epic i ich Gearsy pod X-boxa.
Ochłoń troszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lód jest przepiękny, ale niestety tylko on. Z tego co wiem Epic skupił się na optymalizacji i łatwości produkcji. Chociaż biorąc pod uwagę to jak wygląda kilka produkcji na trójce to i z czwórki będzie można wycisnąć sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Epic wy zdrajcy ,wraz z Bungie sprzedaliście się Sony jak jakieś dz...i.
> Już wiem w takim razie dlaczego GoW Judgment stało się porażką ,woleliście podlizywać
> się Sony i ich playstation
>
> Przepraszam moderatorów że tak ostro ,ale nie znoszę zdrajcow ,szczególnie takich .
>
> No to Microsoft poległ wszystkie największe i najlepsze firmy są przy Sony .A Microsoftowi
> zostaje jakieś tam Tusk Enterteiment i 343 Industries ,tragedia.
> Ba nawet Diablo III czy Wiedźmin 3 będą exami Sony tragedia.
>
> A to wszystko przez tego buca Steva Balmera ,ten typ nie dość że prowadzi Microsoft do
> bankructwa to jeszcze się z tego śmieje.
> Kiedy nadal by rządził Gates wszystko by potoczyło się inaczej.A tak nowy xbox będzie
> "kinectową popjerdułką" dla dzieci.Można już zapomieć o poważnych kontynuacjach Halo
> czy Gears ,niestety.MS rozłożony na atomy.

Czy Ty myślisz, że Sony ma wyłącznośc na Epic czy Bungie? LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pamiętam pierwsze prezentacje Unreal Engine 3.0 i to było coś bo pokazali masę nowych
> technologi jakie będzie się dało używać w grach. Ten natomiast ma jak na razie beznadziejna
> zapowiedź. Ani trochę nie robi to na mnie wrażenia. Krajobraz wygląda strasznie ale to
> strasznie sztucznie, efekty cząsteczkowe już mamy od lat. Liczyłem że w czwórce skupią
> się na tym aby ludzie wyglądali jak najlepiej mimika, włosy a nie takie popierdułki.
> Tak wiem że jest jeszcze demo Samaritan ale naprawdę liczyłem na większy skok. Na razie
> to dla mnie Playstation 3.5 i Unreal 3.5 :(

To tylko ps4. Cudów się nie spodziewaj :P.

Triderus ... facepalm. Od kiedy to MS ma wyłączność na ich silnik ? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Epic wy zdrajcy ,wraz z Bungie sprzedaliście się Sony jak jakieś dz...i.
> Już wiem w takim razie dlaczego GoW Judgment stało się porażką ,woleliście podlizywać
> się Sony i ich playstation
>
> Przepraszam moderatorów że tak ostro ,ale nie znoszę zdrajcow ,szczególnie takich .

Człowieku, czy Ty się dobrze czujesz? Po pierwsze pierwsza wersja UE4 była już pokazana na PC. Po drugie, niby na jakiej konsoli mieli pokazać UE4 jak nie na PS4 skoro Sony pierwsze przedstawiło swoją konsolę? Gdyby to Microsoft pierwszy zaprezentował konsolę, na pewno pokaz odbyłby się na tej konsoli.
Zresztą ja jestem wielkim fanem :P silnika UE, ale po tym, co zobaczyłem w Crysis 3, to EPIC będzie musiał się ostro napracować. Na chwilę obecną ten drugi nadgania edytorem, bo tez z Cryengine 3 jednak pozostawia trochę do życzenia, ale akurat ten aspekt nie za bardzo obchodzi przeciętnego gracza prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śliczne efekty cząsteczkowe i model oświetlenia, ale poza tym... szału nie ma. Wszystko wygląda poniekąd..."plastikowo", sprawia wrażenie podrasowanego UE3 z nakładką wszelakiej maści efektów.
Zdecydowanie większe wrażenie zrobiła na mnie prezentacja nowego silnika firmy Capcom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować