Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozsprzedaży THQ ciąg dalszy. Na stole Red Faction, Homeworld, MX, Darksiders i wiele innych tytułów

25 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

W połowie kwietnia zlicytowane zostaną pozostałe aktywa THQ. Do zlicytowania będzie wiele interesujących tytułów, ale także tablet uDraw, jedna z głównych przyczyn upadku firmy.

Przeczytaj cały tekst "Rozsprzedaży THQ ciąg dalszy. Na stole Red Faction, Homeworld, MX, Darksiders i wiele innych tytułów" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mam nadzieje że znajdzie się ktoś kto dobrze zaopiekuje się Homeworld-em.

Ja bym sie jeszcze nie pogniewal jakby sie chetni znalezli (poza Homeworld) na Darksiders i Red Faction.
Mam nadzieje ze znajdzie sie ktos lepszy niz Platinum Games na marke Darksiders.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może Sega weźmie Homeworlda? To chyba najlepsza opcja.
Summoner? Dawno temu go ukończyłem, przyjemny cRPG. Może pójdzie pod skrzydła jakiegoś niemieckiego wydawcy, oni lubią takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mam nadzieje że znajdzie się ktoś kto dobrze zaopiekuje się Homeworld-em.

Jak zamiescisz na FB taki wpis to specjalnie zaloze konto aby dac Ci "lajka";p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie na RF, byle nie robili z tego jakiegos magicznego MMO :D Sandbox a''la RF3 bylby niezly, skala zniszczenia z 4 i rozleglosc fabularna z 1+3 i juz mialoby to rece i nogi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Homeworld to by była marka zdecydowanie warta wskrzeszenia. Mam nadzieję, że jakiś developer dostrzega potencjał tego uniwersum. Właściwie, uniwersum podobne do innych sci-fi, ale... ale wiadomo! To co się wydarzyło we wszystkich trzech tytułach pozwala na wiele możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Może Sega weźmie Homeworlda? To chyba najlepsza opcja.
> Summoner? Dawno temu go ukończyłem, przyjemny cRPG. Może pójdzie pod skrzydła jakiegoś
> niemieckiego wydawcy, oni lubią takie rzeczy.
SEGA? Ty tak poważnie? Wszystko zależy od tego, jaki developer by miał dla Segi tworzyć nowego Homeworlda... Po A-LIE-N Colonial Marines już nie wierzę, że coś dobrego może powstać.
Tyle już rzeczy zostało według mnie "zepsute", że w sumie mi obojętne... Obecnie gra w stylu pierwszego Homeworld byłaby pewnie zbyt trudna i nudna dla konsolowych dzieciaków, więc wolę nawet nie myśleć, co by z nim zrobili... Casualowa, przechodząca się automatycznie siekanina może? Tjaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym zobaczył trzeciego Darksidersa. Szczególnie miło byłoby gdyby Square Enix zaopiekowało się marką. Ostatnio wychodzą im niezłe tytuły, a i wersjom PCtowym nie można nic zarzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2013 o 17:10, Boguslav4 napisał:

Jak z takimi markami (SupCom, Red Faction, Homeworld itp.) mogli dopuścić do takiego
zakończenia? :(


Jak rozumiem jest to pytanie jedynie retoryczne :D
Faktem jest jednak, że te marki były popularne dość dawno temu, później nie było żadnego pomysłu na ich rozwój. A takie Red Faction było fajną grą (pamiętam jeszcze pojedynki z kumplami na informatyce w podstawówce), ale nie zrobiło oszałamiającej kariery.
Problem był taki, że THQ głównie Reliciem stało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie zobaczył nowego Full Spectrum Warrior w dzisiejszej grafice, z tymi co były możliwościami. Może więcej otwartego świata. Byłoby w co grać, oj byłoby... pamiętam jak grałem w jedynkę godzinami czy to na PC czy na PS2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2013 o 00:29, Eternal101 napisał:

Oby ktoś sensowny zakupił Darksiders i by gra nie stała się konsolowa.


Przecież jest grą konsolową O_o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że Min-Liang Tan chciałby spróbować sił w developerce:

"OMG - who thinks the Razer community should get together and buy some of the IP? Let me know! Share this!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2013 o 00:29, Eternal101 napisał:

Oby ktoś sensowny zakupił Darksiders i by gra nie stała się konsolowa.

Zdajesz sobie sprawę z tego, że Darksiders powstało na konsole i PC dostało port ponad pół roku później? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować