Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dead Space 4 już nie powstanie?

38 postów w tym temacie

Ciekawe czy ludzi zraziły zmiany w formule gry, czy mikrotransakcje w singlu ? Czy jeszcze coś innego ? Całe EA - fanów serii zrazili, nowych graczy nie przyciągnęli, odwrotność Midasa, czego się nie dotkną to zamienią w gówno ;-)

^^ Niemniej, seria do kasacji, czyli jednak głosowanie portfelem czasem odnosi skutek. Co teraz - Myszasty, Bambusku, Lucasie przybywajcie ! Trzeba napluć na "szare masy", co to kupują wszystko bez pomyślunku.... oh, wait - tym razem nie kupili, alarm odwołany ;-)

ps. Nie oceniam samej gry, nie wiem jaka jest, nie grałem, więc nie wiem czy opinie hejterów tym razem są coś warte, czy jak zawsze łajno warte ;-) Przygodę z serią skończyłem na pierwszej częsci - była kapitalna i jak dla mnie kompletna, z fajnym zakończeniem - może dlatego do sequela mnie nie ciągnęło, bo gdzieś tam czułem, że jest robiony na siłę ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś pewnie powstanie,jak tym pasożytom zabraknie kasy to zrobią kolejną część na odwal się i będą liczyli,że ktoś to kupi.W końcu to EA ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupują kupują (CoD, inne shootery z fatalną mechaniką i generalnie inne gry z 5h singleplayera, coraz gorsze i durniejsze ścigałki od Codies), ale, chwała Bogu, MOŻE jeszcze nie zawsze. Jeśli ten news jest prawdziwy, to miód na moje serce. Może dobry single i nowe ciekawe gry nie umrą, jak wieszczy jeden Turek marzący o f2p w każdej grze...

Swoja drogą - mnie powstanie, chyba ze jest tak silną marką jak NFS - poza krotką przerwą na dwa Shifty wydaja fatalne gry od lat i biznes nadal się kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewystarczające wyniki ? No przecież, to jest najlepszy wydawca gier ? :) No co jest EA ? Więcej gier bez lokalizacji i z ceną 150 zł i zaraz będą lepsze wyniki. Dalej, dalej nie przestawaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie nie gralem, ale kilku moich znajomych pykalo we wszystkie czesci i trojeczka im sie jak najbardziej podobala. Wiec nie bardzo wiem o co caly ten szum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Codziennie dziękuję TEMU, co czuwa nad nami, że EA nie zabrała się za Xcoma, Dungeon Keepera,Cywilizację i inne produkcje które cenię (głównie RPG i strategie, RTS itp), oraz nie kupiła Relic Entertainment :D

Nowy pomysł dla tych panów - może mikropłatności w demach, trailerach i zapowiedziach warto by wprowadzić hmm? Zawsze to dodatkowa kasa jest!
Za frajer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gówna od czego? DS3 jest świetną grą.

Nie jest, jest grą gównianą z debilną fabułą i grafiką gorszą niż w poprzednich częściach. Jest grą z beznadziejnym systemem klecenia tak samo wyglądających broni niczym Adam Słodowy na stoliku w kuchnii. Jest przy tym grą uproszczoną do granic możliwości, grą która zatraciła miano survival. Surwiwalu tam jest tyle co kot napłakał, biegając z pękającym w szwach od medykamentów i amunicji plecakiem. Jest grą pozbawioną jakiegokolwiek klimatu i atmosfery, grą nudną, płytką i bezpłciową. Jeśli tak ma wyglądać przyszłość Dead Space to niech ta marka zdycha. Ja wolę wrócić do Jedynki i Dwójki. Jest to jedna z niewielu gier którą wyje**łem z dysku zanim skończyłem. Wycięli z tej gry wszystkie elementy które świadczyły o świetności tej serii. Gdzie się podziała atmosfera zaszczucia, gdzie się podziały elementy surwiwal? Gdzie się podziała amunicja specyficzna dla każdej broni (w ilościach śladowych podobnie jak medykamenty)? Gdzie się podziały stare obrzydliwe nekromorfy a nie wyowijane w szmaty i łachmany mumie? Gdzie się do cholery podział klimat?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 14:50, vegost napisał:

Niewystarczające wyniki ? No przecież, to jest najlepszy wydawca gier ? :) No co jest
EA ? Więcej gier bez lokalizacji i z ceną 150 zł i zaraz będą lepsze wyniki. Dalej, dalej
nie przestawaj :-)


Niewystarczające wyniki sprzedaży na świecie, nie w Polsce. Think McGyver, think.

A co do samego newsa, to nawet i dobrze.
W DS1 i DS2 grało mi się bardzo miło. Ale do DS3 nawet nie podszedłem. Horror to horror a nie bieganie ze spluwami w co-opie.
No i do tego ten chory pomysł na kupowanie gratów w singlu. Niech się EA puknie w głowę.
Oby tak dalej a zabiją więcej swoich dobrych tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>> grafiką gorszą niż w poprzednich częściach
Grałeś chyba na tosterze. Na PC na maxymalnych ustawieniach graficznych bardzo ładnie się prezentuje, może nie tak jak FC 3 czy Crysis 3, ale jest dobrze,a już na pewno lepiej niż w dwójce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Gówna od czego? DS3 jest świetną grą.
>
> Nie jest, jest grą gównianą z debilną fabułą i grafiką gorszą niż w poprzednich częściach.
> Jest grą z beznadziejnym systemem klecenia tak samo wyglądających broni niczym Adam Słodowy
> na stoliku w kuchnii. Jest przy tym grą uproszczoną do granic możliwości, grą która zatraciła
> miano survival. Surwiwalu tam jest tyle co kot napłakał, biegając z pękającym w szwach
> od medykamentów i amunicji plecakiem. Jest grą pozbawioną jakiegokolwiek klimatu i atmosfery,
> grą nudną, płytką i bezpłciową. Jeśli tak ma wyglądać przyszłość Dead Space to niech
> ta marka zdycha. Ja wolę wrócić do Jedynki i Dwójki. Jest to jedna z niewielu gier którą
> wyje**łem z dysku zanim skończyłem. Wycięli z tej gry wszystkie elementy które świadczyły
> o świetności tej serii. Gdzie się podziała atmosfera zaszczucia, gdzie się podziały elementy
> surwiwal? Gdzie się podziała amunicja specyficzna dla każdej broni (w ilościach śladowych
> podobnie jak medykamenty)? Gdzie się podziały stare obrzydliwe nekromorfy a nie wyowijane
> w szmaty i łachmany mumie? Gdzie się do cholery podział klimat?!

No jak się gra na normal albo casual to nie ma klimatu. Impossible i Hardcore daje klimat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 15:34, Phobos_s napisał:

Niewystarczające wyniki sprzedaży na świecie, nie w Polsce. Think McGyver, think.


Tak, zapomniałem, że Polska nie istnieje na mapie świata. Myśli Einsteinie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 15:46, vegost napisał:

Tak, zapomniałem, że Polska nie istnieje na mapie świata. Myśli Einsteinie ;p


Chyba nie zrozumiałeś.... Nie zrobią DS4 bo DS3 nie sprzedało się dobrze na całym świecie.
W Polsce mogłoby się sprzedawać doskonale bo np. za Twoim pomysłem EA Polska zrobiłoby suby i dubbing i może dodawać jeszcze ciastko z kremem a i tak przy sprzedaży światowej to byłby pryszcz, i decyzja byłaby taka sama.
Kiedy to w końcu pojmiesz Einsteinie? Polski rynek w skali świata jest nieznaczący.
I Twoje myślenie życzeniowe nic tu nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim, ktorzy nie kupili tego szrota. Wiara w ludzi powraca, przynajmniej na chwile, bo zaraz wyjdzie kolejny odgrzany Cod albo AC i znow sprzeda miliard egzemplarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 16:05, Harunia napisał:

Dziekuje wszystkim, ktorzy nie kupili tego szrota. Wiara w ludzi powraca,
przynajmniej na chwile, bo zaraz wyjdzie kolejny odgrzany Cod albo AC i znow sprzeda miliard egzemplarzy.

Nowy "Tomb Raider" też Ci się nie podoba, a otrzymuje same 9-tki... ;) Hipokryzja? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować