Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

Mnie raczej interesuje dziadunio, w końcu pokazał ledwo shikai, a co dopiero bankai. Tak samo Aizen. Sądzę, że przeszedł pełną Hollofikację, a manga będzie miała o wiele więcej odcinków :D Tak do 600 mogliby dociągnąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2009 o 17:51, necron1501 napisał:

Mnie raczej interesuje dziadunio, w końcu pokazał ledwo shikai, a co dopiero bankai.
Tak samo Aizen. Sądzę, że przeszedł pełną Hollofikację, a manga będzie miała o wiele
więcej odcinków :D Tak do 600 mogliby dociągnąć :D

600... mhm możliwe możliwe, dużo nie brakuje, a szczerze wątpię by Aizen był Ostatecznym Wrogiem, a jeśli jest to pokonanie go tak szybko nie przyjdzie. Cóż Yamamoto Genryuusai So-taichou to badass nad badassy, gdziesik czytałem że ma za sobą jakieś 2000 lat "nieżycia" więc na pewno jest diablo potężny, mnie jedna dużo bardziej Unohana ciekawi, wiń moją płeć, wyżej stawiam piękne kobiety nad pakarnych dziadków XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2009 o 23:42, ziptofaf napisał:

Spoiler

Tja, tylko jego bankai też nie widzieliśmy. Wiadomo tylko, że daje to 5-10x różnicę
w stosunku do shikai. A równie dobrze może sprawiać, że jego iluzje stają się prawdziwe
(co w sumie by pasowało do jego postaci :)) ^^ I wtedy Vizardowie są bez szans. Zresztą
podejrzewam, że ma na nich jakiegoś haka :)


Spoiler


A może wszystko to co widzimy to właśnie bankai Aizena?

Dnia 09.10.2009 o 23:42, ziptofaf napisał:

Spoiler

Coś tak czuję, że ta walka zakończy się zwycięstwem Aizena. Ichigo jest silny, ale
nawet w formie Hollow jest narażony na Kyouka Suigetsu. Z całą pewnością ma jeszcze niejednego
asa w rękawie - jakoś nie chce mi się wierzyć, że zbierał Espadę, żeby po prostu mu umarła
na polu walki. Kogo jak kogo, ale Aizena bym nie podejrzewał o czynienie tak bezsensownych
działań. Chyba, że mieli tylko odciągnąć uwagę. Równie dobrze jakiś poplecznik Aizena
w tej chwili kradnie z Soul Society King''s Key (w sumie to w tej chwili całe SS jest
w ogóle niebronione). Ale kto to wie, na razie można tylko spekulować ^^


Spoiler

Już wcześniej mówiłem, że czas musi działać na korzyść Aizena, gdyby nie to już dawno stanąłby do walki.
Ichigo jeszcze nie jest podatny na Kyouka Suigetsu, bo nie widział jego uwolnienia. Dopóki go nie zobaczy, Aizen musi z nim naprawdę walczyć (co i tak nie jest wielkim problemem =.=). Co do tego, że SS jest niechronione też jestem sceptyczny - Yama-jii jest niemal takim geniuszem jak Aizen. Wszyscy kapitanowie są w walce, ale dziadzio zostawił tam na pewno badassów większych niż taicho (może królewskich, może Uraharę i Yoruichi). Chyba, że nikt od Aizena nie pójdzie do SS. Wtedy pewnie okaże się, że SS jest niechronione, bo Yama wiedział, że Aizen tam nie pójdzie =_=


Dnia 09.10.2009 o 23:42, ziptofaf napisał:

Spoiler

Swoją drogą, zastanawiam się, czy Gin, Tousen i sam Aizen mogą już używać vizardowych
masek?


Wątpię. Za duże ryzyko, Aizen ma pewnie lepsze sposoby na zdobycie siły :)

Dnia 09.10.2009 o 23:42, ziptofaf napisał:

Spoiler

No i ostatnia kwestia - Aizen w swoim czasie stwierdził, że jedynym sposobem na przekroczenie
limitów jako Shinigami jest Hougyoku. W tym czasie był już właśnie po swoich eksperymentach,
wniosek jest oczywisty - Vizardowie pokroju Kenseia, Shinjiego nie przekraczają tego
poziomu. Daje niezły ładunek siły, ale najwidoczniej to nie to, o co mu chodziło. Więc
jaką moc musi dawać prawdziwa Hollowfikacja? Zbliżamy się do poziomu Dragon Balla Z :D


Spoiler

Wydaje mi się, że to nie jest jedyny sposób. Gdyby to był jedyny sposób, to Aizen już dawno latałby w masce, a seria zmierzałaby ku końcowi. Nie mówię, że tak nie będzie, może się okazać że Wielka Trójca ma już swoje maski, ale byłoby to dla mnie bardzo naciągane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze robię, ale SPOILER BLEACH #378

Spoiler

Chapter zaczyna się w miejscu gdzie Yammy się zressował.
Chad i Renji leżą wycieńczeni na ziemi.
Yammy ma walnąć Rukię, kiedy...
Ichigo przylatuje na ratunek.
"Niedługo zakończę tą absurdalną walkę."
Rukia: "Jego oczy nie są kogoś kto wygrał walkę tego na górze?" (bezsens, może błąd tłumaczenia, a może chodzi o to, że walkę wygrał hollow)
Rukia, Renji i Chad odsuwają się, bo Ichigo nie chce żeby walczyli.
Ichigo: "Pokonam cię szybko i wrócę do Karakury"
Chapter kończy się kiedy Ichigo zakłada maskę.



Spoiler

Nareszcie HM!!! Jestem pod wrażeniem tego że Ichigo po takiej walce może założyć maskę. Ogólnie w spoilerach było coś jeszcze o masce, ale na razie nie będę nic pisał, żeby była niespodzianka.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 18:17, ibisz napisał:

Nie wiem czy dobrze robię, ale

SPOILER BLEACH #378

Dnia 13.10.2009 o 18:17, ibisz napisał:

Spoiler

Rukia: "Jego oczy nie są kogoś kto wygrał walkę tego na górze?" (bezsens, może błąd tłumaczenia,
a może chodzi o to, że walkę wygrał hollow)



Spoiler

To chyba mamy inne źródła - ja znalazłem słowa Rukii "Jego [Yammiego] poziom nie jest taki sam jak poziom tego, którego pokonałeś" - i to by pasowało, bo Ichigo może nie wiedzieć, że Yammy jest Espada 0.


Dnia 13.10.2009 o 18:17, ibisz napisał:

Spoiler

Ogólnie w spoilerach było coś jeszcze o masce, ale na razie nie będę nic pisał, żeby
była niespodzianka.



Spoiler

Faktycznie, może lepiej. ;) Jeśli to prawda, to ciekawie to wygląda, ale o przemyśleniach z tym związanych napisze dopiero po wyjściu chapterka. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 18:52, Adjatha napisał:

Spoiler

To chyba mamy inne źródła - ja znalazłem słowa Rukii "Jego [Yammiego] poziom nie jest
taki sam jak poziom tego, którego pokonałeś" - i to by pasowało, bo Ichigo może nie wiedzieć,
że Yammy jest Espada 0.


Chyba logiczniejsze i bardziej trafne tłumaczenie. W każdym bądź razie nic istotnego :) Chapter ma 19 stron więc musi być troszkę więcej, może monolog Rukii będzie bardziej rozbudowany.

Dnia 13.10.2009 o 18:52, Adjatha napisał:

Spoiler

Faktycznie, może lepiej. ;) Jeśli to prawda, to ciekawie to wygląda, ale o przemyśleniach
z tym związanych napisze dopiero po wyjściu chapterka. :]


Mam nadzieję, że to prawda, w sumie najciekawsza rzecz w chapterze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

No to bedzie ciekawie. Myślałem że już do Karakury się bliża no ale fakt. Swoją drogą, Ichi ostro idzie. Wpierw 4 Espadę a teraz poszedł już na hardcore i Espada #0. To taicho z Vaizard''ami się nawet męczyli trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 20:37, Infes napisał:

Spoiler

No to bedzie ciekawie. Myślałem że już do Karakury się bliża no ale fakt. Swoją drogą,
Ichi ostro idzie. Wpierw 4 Espadę a teraz poszedł już na hardcore i Espada #0. To taicho
z Vaizard''ami się nawet męczyli trochę.



Spoiler

aa tam... Ichigo odpali hollowa v3.1 i pokona Yammiego wyrywając mu wszystkie ~16 nóg ;)




Spoiler

Dla niekumatych: to była ironia


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

A ja bym się nie zdziwił gdyby znów nad sobą nie panował i teraz kolejni by zobaczyli co Ichi potrafi jak się go dopiero zdenerwuje. Co prawda nie panuje nad sobą ale moc ma niewyobrażalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2009 o 10:51, Infes napisał:

Spoiler

A ja bym się nie zdziwił gdyby znów nad sobą nie panował i teraz kolejni by zobaczyli
co Ichi potrafi jak się go dopiero zdenerwuje. Co prawda nie panuje nad sobą ale moc
ma niewyobrażalną.



Spoiler

To oczywiste, że nie ma szans żeby tak szybko zapanował nad hollowem v2.0.
Poza tym tu nie ma nic do wściekłości. On się przemienił bo był na skraju śmierci, a raczej był już martwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi tam trochę szkoda

Spoiler

Ulquiorry

:P Lubiłem go. Trochę przeszkadza mi mało dramatyczne sceny śmierci
Spoiler

członków Espady :P Taki Grimmjow albo właśnie Ulquiorra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2009 o 12:47, Peres00 napisał:

A mi tam trochę szkoda

Spoiler

Ulquiorry

:P Lubiłem go. Trochę przeszkadza
mi mało dramatyczne sceny śmierci
Spoiler

członków Espady :P Taki Grimmjow albo właśnie
Ulquiorra.


Tak jak mówi Ibisz.

Spoiler

Ulquiorra-zapłakany emo

;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Jak to, przecież przy Gimm''ie było dramatycznie :P. A w anime, dzieję się i jestem ciekaw jak to wytłumaczą. Że niby Byakuya zdrajcą, hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

E tam, pierożycie. Znając Byakuyę, pokonał on Senbonsakurę i obaj wymyślili plan jak tu się dostać do Muramasy. Troszkę infiltracji, potem sabotaż, uwolnienie Yamma-ji i ewrybady pomarańcze. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER BLEACH #378 -

Spoiler

Eyes of the Victor



Spoiler

Yammi niszczy Rukię.
Rukia ostatkami sił używa Soukatsui.
Ma to niewielki efekt na Yammim.
Rukia spada.
Kiedy ma zderzyć się z ziemią, Ichigo ją łapie.
Na okładce jest Ichigo.
Yammi strzela cero, jest ono odrzucone przez Ichigo.
Ichigo wyjaśnia Rukii, że Orihime zajmuje się ręką Ishidy.
Ichigo unika ataku Yammiego dzięki shunpo.
Ichigo mówi Rukii, że zakończy to najszybciej jak się da i wrócą do prawdziwego świata.
Rukia mówi, że oczy Ichigo nie są oczami zwycięzcy walki, która odbyła się nad kopułą. (pojawia się to w kolejnym spoilerze, tytuł też do tego nawiązuje, więc tak raczej będzie ;))
Ichigo przyjmuje... zakłada maskę i atakuje Tensa Zangetsu.



Nic więcej nie powiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracając do fillerów...Co z Sode No S... jak tam dalej było? Eh...Zastanawiam się co z Rukią jak nie ma już zanpakutou i czemu ten Byakuya zabił tą Sode? Powie mi ktoś dokładniej?Czyżby w fillerach nadal nienawidzi Rukii?

Edit:Sorry nie do ciebie Kuro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować