Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

Dnia 09.10.2009 o 15:51, Sand_Wraith napisał:


>
>

Spoiler

to Ichigo już jest w karakura? mnie sie wydawało, że następuje powrót do Hueco
Mundo
> ;]


Pewnie za niedługo będzie. A na jakiej podstawie uważasz, że już tam jest?


Ponieważ Infes napisał:

Spoiler

No i nasz main hero Ichigo kieruje się na dół

to myślałem, że chodzi o to, że
Spoiler

Ichigo jest już w karakurze

no chyba, że źle zrozumiałem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2009 o 17:37, Stein napisał:

Ponieważ Infes napisał:

Spoiler

No i nasz main hero Ichigo kieruje się na dół

to myślałem,
że chodzi o to, że
Spoiler

Ichigo jest już w karakurze

no chyba, że źle zrozumiałem ;]

Spoiler

Raczej źle zrozumiałeś, Infesowi chodziło raczej o to że kieruje się z kopuły okrywającej Las Noches w dół, do środka zamku, prawdopodobnie by skopał Yammiemu tyłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Pytaniem jest czy da radę? Bo Uluqiorry nie dał rady pobić bez drugiej formy, a Uluqiorra ma numer 4, choć zasługuje na wyższy. Po trzecie on w ogóle tego nie kontroluje, więc jak ma go pokonać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2009 o 17:43, necron1501 napisał:

Spoiler

Pytaniem jest czy da radę? Bo Uluqiorry nie dał rady pobić bez drugiej formy, a Uluqiorra
ma numer 4, choć zasługuje na wyższy. Po trzecie on w ogóle tego nie kontroluje, więc
jak ma go pokonać?


Spoiler

No cóż, mówię "skopać" ale mam na myśli że ma taki zamiar, a nie że tego dokona, poza tym w okolicy są jeszcze Kenpachi i Unohana więc spokos kokos, w razie czego jest kto się Yammim zająć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Z tym Kenpachim bym nie szalał, ledwo 5 pobił. Raczej Unahana strzeli uśmiechem, trzaśnie dwa razy i po zabawie :D Ciekawe też co Mayuri znalazł w tym "schowku".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2009 o 20:53, necron1501 napisał:

Spoiler

Z tym Kenpachim bym nie szalał, ledwo 5 pobił. Raczej Unahana strzeli uśmiechem, trzaśnie
dwa razy i po zabawie :D Ciekawe też co Mayuri znalazł w tym "schowku".


Spoiler

Mi to wygląda na ciała Cirucci i tego byłego Espady którego skopał Ichigo. Co do Kenpachiego... facet one-shotnął Nnoitrę po wzięciu miecza w Obie Ręce... licho wie co on tam chowa w zanadrzu. Ale co do Unohany się zgodzę, ona wywoływała strach u Kyouraku i to sto lat temu, taka szkoda że nie zobaczyliśmy do tej pory jak walczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Ledwo shikai widzieliśmy Unohany no ale nie ma co się dziwić. Po pierwsze jest kobięta więc na walki nie jest nastawiona, dwa jest w odziale od leczenia więc to też walką oni się nie zajmują. No ale fakt faktem, ona jest potężna jak diabli, jak Kyoraku czy Ukitake.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2009 o 20:59, Hubi_Koshi napisał:

>

Spoiler

Z tym Kenpachim bym nie szalał, ledwo 5 pobił. Raczej Unahana strzeli uśmiechem,
trzaśnie
> dwa razy i po zabawie :D Ciekawe też co Mayuri znalazł w tym "schowku".


Spoiler

Mi to wygląda na ciała Cirucci i tego byłego Espady którego skopał Ichigo. Co do Kenpachiego...
facet one-shotnął Nnoitrę po wzięciu miecza w Obie Ręce... licho wie co on tam chowa
w zanadrzu. Ale co do Unohany się zgodzę, ona wywoływała strach u Kyouraku i to sto lat
temu, taka szkoda że nie zobaczyliśmy do tej pory jak walczy...



Spoiler

Może zobaczymy w następnych chapterkach, tylko szkoda, że tak rzadko wychodzą :D Też się zastanawiam co jeszcze Hitsugaya pokarze, jak jest takim geniuszem i niedługo przerośnie Kyouraku... Ciebie się też zapytam: wiesz ile chapterków jest ogółem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2009 o 21:07, necron1501 napisał:

Spoiler

Może zobaczymy w następnych chapterkach, tylko szkoda, że tak rzadko wychodzą :D Też
się zastanawiam co jeszcze Hitsugaya pokarze, jak jest takim geniuszem i niedługo przerośnie
Kyouraku... Ciebie się też zapytam: wiesz ile chapterków jest ogółem?


Spoiler

Rzadko ?? Wychodzą co tydzień, co ty chcesz żeby się mangaka nawabił śmierci z wycieńczenia XD Nooo Hitsugayi chyba jeszcze trochę brakuje, ale faktycznie szybko się rozwija, a jego zdolności są niezwykle praktyczne w świecie w którym jest masa wody... ciekawe jakby sobie na pustyni radził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2009 o 21:37, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Nooo Hitsugayi chyba jeszcze trochę brakuje, ale faktycznie szybko się rozwija, a
jego zdolności są niezwykle praktyczne w świecie w którym jest masa wody... ciekawe jakby
sobie na pustyni radził.


Spoiler

Hitsu pewnie chowa jeszcze coś w rękawie. ;) No i sam Pijaczek powiedział, że Hitsu go za jakiś czas przerośnie. Chociaż jak dla mnie, to Kubo za bardzo przedłużył sprawę halibel. Nie mógł po prostu zrobić tak, że zginęła od ataku Hitsu? Bo przez to stawia go w trochę gorszym świetle, że jego najlepszy atak nie zabił 3 espady :/ No i, że rzuca słowa na wiatr, bo powiedział, że jak wszystkie kwiaty na nią spadną to zginie. Trochę niekonsekwentne ze strony Kubo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2009 o 21:46, Kedziorus napisał:

A czego można się spodziewać po tym białasku-cieniasku? ;P

On nie jest słaby. po prostu jego moc jest jeszcze niedojrzała. jak podrośnie trochę to będzie drugim so-taichou ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2009 o 21:44, KuroNeko napisał:

Spoiler

Hitsu pewnie chowa jeszcze coś w rękawie. ;) No i sam Pijaczek powiedział, że Hitsu
go za jakiś czas przerośnie. Chociaż jak dla mnie, to Kubo za bardzo przedłużył sprawę
halibel. Nie mógł po prostu zrobić tak, że zginęła od ataku Hitsu? Bo przez to stawia
go w trochę gorszym świetle, że jego najlepszy atak nie zabił 3 espady :/ No i, że rzuca
słowa na wiatr, bo powiedział, że jak wszystkie kwiaty na nią spadną to zginie. Trochę
niekonsekwentne ze strony Kubo


Spoiler

Czy ja wiem, jak dla mnie im więcej Halibel w chapterze tym lepiej :-3 No cóż Hitsu jest dość młody, a walczył z (prawdopodobnie) Vasto Lorde, którzy Niby są potężniejsi od Kapitanów więc chyba należą mu się oklaski że tak sobie dobrze dawał radę :-) Swoją drogą czy tylko ja poczułem lekką zmianę klimatu w tym chapterze ?? Do tej pory mimo że ostro walczyli to klimat był... no względnie lekki, ale teraz Aizen wchodzi, zabija Halibel, Gin ucina Hiyori nogi... ociupinkę drastyczniej się zrobiło. Btw. wiedziałeś że Hitsu jest bodaj jedną z najpopularniejszych postaci Japonii, za to na zachodzie (np. w Stanach) ludzie go nie cierpią ??Tak przynajmniej czytałem ^^;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Hitsuagyi - niewątpliwie ma potencjał (chodzi mi głównie o jego moc czerpania wody), ale na razie jest jeszcze słaby w bezpośrednich starciach i tylko na swojej mocy musi bazować. Ogólnie rzecz biorąc nie wierzę, że przerośnie on kiedyś Kyoraku - staruszek powiedział tak bardziej z grzeczności, shiperbolizował moc Hitsu żeby przestraszyć Starrka.

Co do nowego chaptera -

Spoiler

nie wierzę, że Aizen jest tak wykozaczony, że potrafi zgnieść wszystkich Vizardów mrugnięciem. Facet hipnotyzuje wszystkich i wszystko co napotka. Ogólnie rzecz biorąc Kubo chciał zdramatyzować sytuację Vizardów okrzykami Hirako, ale jest tam przecież jeszcze kilku wojowników w pełni sił. Kensei pewnie niedługo przegra, WW pokaże ressa i go powali. Teraz pewnie dostaniemy powrót do HM, wejście tam Urahary, powrót Ichigo z Inoue do FK, walkę Urahary i Unohany z ceroespada. Mam nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2009 o 21:58, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Btw. wiedziałeś
że Hitsu jest bodaj jedną z najpopularniejszych postaci Japonii, za to na zachodzie (np.
w Stanach) ludzie go nie cierpią ??Tak przynajmniej czytałem ^^;



Spoiler

tak, wiem o tym :D W Polsce jest dość lubiany. Na bleach.pl największym Polskim serwisie o Bleach zajmuje 5 miejsce w rankingu, zaś jego zan 3 ;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2009 o 21:58, Hubi_Koshi napisał:

Btw. wiedziałeś że Hitsu jest bodaj jedną z najpopularniejszych postaci Japonii, za to na zachodzie (np.
w Stanach) ludzie go nie cierpią ??Tak przynajmniej czytałem ^^;


Dobrze czytałeś. Nie znosimy go tutaj. Hobbit do domu... Myc chcemy więcej Hali-chan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2009 o 22:47, KuroNeko napisał:

Spoiler

tak, wiem o tym :D W Polsce jest dość lubiany. Na bleach.pl największym Polskim serwisie
o Bleach zajmuje 5 miejsce w rankingu, zaś jego zan 3 ;)


Szkoda że nie wiemy więcej o Hyorinmaru... z drugiej strony może dlatego jest taki lubiany, bo potężny i tajemniczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Dnia 09.10.2009 o 22:45, ibisz napisał:

Co do nowego chaptera - nie wierzę, że Aizen jest tak wykozaczony, że potrafi zgnieść
wszystkich Vizardów mrugnięciem. Facet hipnotyzuje wszystkich i wszystko co napotka.


Spoiler

Tja, tylko jego bankai też nie widzieliśmy. Wiadomo tylko, że daje to 5-10x różnicę w stosunku do shikai. A równie dobrze może sprawiać, że jego iluzje stają się prawdziwe (co w sumie by pasowało do jego postaci :)) ^^ I wtedy Vizardowie są bez szans. Zresztą podejrzewam, że ma na nich jakiegoś haka :)


Spoiler

Dnia 09.10.2009 o 22:45, ibisz napisał:

Ogólnie rzecz biorąc Kubo chciał zdramatyzować sytuację Vizardów okrzykami Hirako, ale
jest tam przecież jeszcze kilku wojowników w pełni sił. Kensei pewnie niedługo przegra,
WW pokaże ressa i go powali. Teraz pewnie dostaniemy powrót do HM, wejście tam Urahary,
powrót Ichigo z Inoue do FK, walkę Urahary i Unohany z ceroespada. Mam nadzieję :)


Spoiler

Coś tak czuję, że ta walka zakończy się zwycięstwem Aizena. Ichigo jest silny, ale nawet w formie Hollow jest narażony na Kyouka Suigetsu. Z całą pewnością ma jeszcze niejednego asa w rękawie - jakoś nie chce mi się wierzyć, że zbierał Espadę, żeby po prostu mu umarła na polu walki. Kogo jak kogo, ale Aizena bym nie podejrzewał o czynienie tak bezsensownych działań. Chyba, że mieli tylko odciągnąć uwagę. Równie dobrze jakiś poplecznik Aizena w tej chwili kradnie z Soul Society King''s Key (w sumie to w tej chwili całe SS jest w ogóle niebronione). Ale kto to wie, na razie można tylko spekulować ^^

Swoją drogą, zastanawiam się, czy Gin, Tousen i sam Aizen mogą już używać vizardowych masek?



Spoiler

No i ostatnia kwestia - Aizen w swoim czasie stwierdził, że jedynym sposobem na przekroczenie limitów jako Shinigami jest Hougyoku. W tym czasie był już właśnie po swoich eksperymentach, wniosek jest oczywisty - Vizardowie pokroju Kenseia, Shinjiego nie przekraczają tego poziomu. Daje niezły ładunek siły, ale najwidoczniej to nie to, o co mu chodziło. Więc jaką moc musi dawać prawdziwa Hollowfikacja? Zbliżamy się do poziomu Dragon Balla Z :D



@ Wintesun
Na śmierć kogokolwiek pozytywnego bym się nie nastawiał :) To się nie zdarza w Bleachu, co zostało udowodnione wielokrotnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować