Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2009 o 09:43, Crew_900 napisał:

Ostatnie fillery też zerwali gdzieś w środku , wiesz te z hollowikacją


To nie były filery. I skończyły się tam gdzie się miały skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2009 o 09:46, nightfaler napisał:

> Ostatnie fillery też zerwali gdzieś w środku , wiesz te z hollowikacją

To nie były filery. I skończyły się tam gdzie się miały skończyć.


Dokładnie. Turn Back the Pendulum pojawiło się w mandze, więc de facto nie był to filler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2009 o 19:15, Infes napisał:

Nie było tego w anime więc nie mogli tego pokazać w kinówce :< To chyba jedyne usprawiedliwienie
jakie przychodzi mi do głowy.

Ja mam lepsze. ON jeszcze wtedy nie istniał ;] Chapter 350 wyszedł 19 marca 2009 roku, a film wchodził do kin 13 grudnia 2008 roku ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2009 o 19:15, Infes napisał:

Nie było tego w anime więc nie mogli tego pokazać w kinówce :< To chyba jedyne usprawiedliwienie
jakie przychodzi mi do głowy.


Bardziej wiarygodnym wyjaśnieniem jest to że faktycznie nie istniał. Bo znając rzeczywistość, to oni bardzo chętnie by go tam umieścili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2009 o 09:31, Infes napisał:

To Kubo Tite nie pracował przy tworzeniu kinówek? Nie współtworzył je?

Z kinówkami jest trochę jak z fillerami, twórcy mang rzadko do nich przykładają rękę. Owszem czasem jest jakaś współpraca między mangaką, a animatorami (np. Eichiiro Oda aktywnie współpracuje przy tworzeniu 10 filmu One Piece), ale nie jest to standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc można stwierdzić że Tito miał w planach stworzenie Hichigo form2 w mandze ale nie chciał tego ujawniać w kinówce no bo zapewne jakoś współpracował z twórcami Fad''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2009 o 10:08, Infes napisał:

No więc można stwierdzić że Tito miał w planach stworzenie Hichigo form2 w mandze ale
nie chciał tego ujawniać w kinówce no bo zapewne jakoś współpracował z twórcami Fad''a.

Cóż możesz poszperać po necie i sprawdzić czy była jakaś komunikacja między Kubo a animatorami, różnie to z tego co wiem wygląda, raz nie ma żadnej komunikacji, innym razem animatorzy współpracują z mangaką, różnie to bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2009 o 10:19, Hubi_Koshi napisał:

Cóż możesz poszperać po necie i sprawdzić czy była jakaś komunikacja między Kubo a animatorami,
różnie to z tego co wiem wygląda, raz nie ma żadnej komunikacji, innym razem animatorzy
współpracują z mangaką, różnie to bywa.

Komunikacja była - Kubo miał wpływ na kształt scenariusza. Zresztą film nawiązywał jedną scenką do TBtP, które w wersji animowanej ukazało się później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdyby Kubo przykładał rękę do kinówki, to przecież nie pozwoliłby żeby ta postać tam się pojawiła. Jakby to wyglądało, na 3 miesiące przed chapterem mangi wszyscy by oczekiwali tej formy i nie byłoby niespodzianki. Ot cała tajemnica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu nikt nie wspomina o spoilerach do nowego chapterka? ;]

Spoiler

Zaczyna się walka Kenseia z Wonderweissem - zaczyna się pięknie, od ''bankai!'' :D
W drugiej części gorzej - Hiyori zostaje w zasadzie przecięta na pół, chyba przez Gina. Shinji łapie ją i woła Hacchiego, po czym zauważa że ten drugi jest bez ręki. Przypomina sobie Orihime, twierdzi, że gdyby była, dałoby się vizardów uratować. Zastanawia się czemu Ichigo jeszcze nie wrócił z Hueco Mundo, a na koniec widzimy poszukiwanego. Czyżby powrót do Espady 0? Teoretycznie wg kolejności mocy powinno tak być...

Wygląda na to, że wszystko jest już gotowe do ostatecznej demolki w Fake Karakura...

Zastanawiam się tylko, czemu wszystko wygląda tak jakby Vizardzi te 100 lat przesiedzieli bez niczego - brak jakiegokolwiek planu, chyba przy okazji zapomnieli o Ginie i Tousenie. :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byakuya -zdrajcą? Co sądzicie o tym fillerze najnowszego odcinka? Coś mi się zdaje,że miał dziwne zachowanie.Powie mi ktoś o co bardziej mu "chodziło" ? Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2009 o 22:06, Bartex69 napisał:

Byakuya -zdrajcą? Co sądzicie o tym fillerze najnowszego odcinka? Coś mi się zdaje,że
miał dziwne zachowanie.Powie mi ktoś o co bardziej mu "chodziło" ? Pozdro


Moim zdaniem chodzi o coś takiego:
Muramasa = Zanpaktou. Zanpaktou = powinien zostać pokonany tylko i wyłącznie przez swojego właściciela. A właściciela zapewne zna Byakuya :P Ale to tylko przypuszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwracam honor tym którzy uważali, że vaizardzi to shinigami ;D nie było mnie jakiś czas więc chapterów nie oglądałem ale teraz nadrobiłem zaległości i stwierdzam że sie myliłem a najlepszew dzisiejszym chapterze jest

Spoiler

bankai Kenseia, który całkiem nieźle wygląda jestem ciekaw jaką moc specjalną posiada ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to się dzieje...

Spoiler

Hyori zostaje rozcięta w pół przez Gin''a który nie użył jeszcze nawet swojego BanKai a Aizen nawet drgnąć nie musiał. Kensei pokazuje na co go stać i używa BanKai, małe skromne ostrza ale na pewno potężne. No i nasz main hero Ichigo kieruje się na dół. Dzieje się, oj dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2009 o 10:03, Infes napisał:

No to się dzieje...

Spoiler

Hyori zostaje rozcięta w pół przez Gin''a który nie użył jeszcze
nawet swojego BanKai a Aizen nawet drgnąć nie musiał. Kensei pokazuje na co go stać i
używa BanKai, małe skromne ostrza ale na pewno potężne. No i nasz main hero Ichigo kieruje
się na dół. Dzieje się, oj dzieje.



Spoiler

to Ichigo już jest w karakura? mnie sie wydawało, że następuje powrót do Hueco Mundo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.10.2009 o 10:08, Stein napisał:


Spoiler

to Ichigo już jest w karakura? mnie sie wydawało, że następuje powrót do Hueco Mundo
;]


Pewnie za niedługo będzie. A na jakiej podstawie uważasz, że już tam jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować