Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

Dnia 26.09.2009 o 14:37, Hubi_Koshi napisał:

Taaa tego świra, Kenpachiego, nie sposób nie kochać to chyba najbardziej zwariowany facet
w większości shonenów...

A co w takim razie powiesz o Mayurim? Jemu również nie sposób odmówić ciekawego charakteru, a i nie jest on jednoznacznie dobry (pomimo tego, że stoi po tej "dobrej" stronie). Według mnie jedna z najciekawszych postaci z tej mangi.

Tymonius:

I tak najbliższym terminem od początku wydawał się listopad, więc jeden miesiąc więcej nie powinien tutaj dziwić. Z drugiej strony może to dobrze, bo wcześniejsze zakończenie fillerów oznaczałoby bardziej rozciągnięte walki w odcinkach. Nadal nie ma zbyt wielu rozdziałów mangi do nadrobienia, a i walki toczone w nich są dość szybkie, więc na jeden odcinek mogłyby albo przypadać po 3-4 chaptery (co by oznaczało kolejne fillery w krótkim czasie) lub maksymalnie wydłużone walki, wszelkie rozmowy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2009 o 15:47, Arcling napisał:

A co w takim razie powiesz o Mayurim? /.../ (pomimo tego, że stoi po tej "dobrej" stronie).


Czy aby naprawdę strona po której stoją shinigami tak naprawdę jest jednoznacznie dobra ?
Ja sobie nie wyobrażam takiego raju, czy też życia po życiu. Kolejne cierpienia, pogardy, brud i ubóstwo... I przede wszystkim kolejna śmierć.

Dnia 30.09.2009 o 15:47, Arcling napisał:

I tak najbliższym terminem od początku wydawał się listopad, więc jeden miesiąc więcej
nie powinien tutaj dziwić. Z drugiej strony może to dobrze, bo wcześniejsze zakończenie
fillerów oznaczałoby bardziej rozciągnięte walki w odcinkach.


Zgodzę się z Tobą, ale tylko pod warunkiem że będą to przeciągnięcia z głową. Na razie nie widzimy nic ciekawego, a dziewczęta robią z siebie idiotki. Po za tym bohaterowie, którzy wymiatają w mandze, tutaj padają od jednego przypadkowego uderzenia. Dramat.
Dodatkowo brak zwykłych bohaterów, których obecności szybko się nie doczekamy: Tatsuki, Ishin, Kisuke...

Wiesz, naprawdę wolę przeciąganie walk, jeśli są one dobrze zrobione. W końcu w mandze cięzko narysować serię zwodów, uników, flint, etc., w anime jest to możliwe i powinno nawet być wykonane. Niestety obawiam się że Japończycy są zwolennikami samurajskiej tradycji, jeden cios i po bajce, dlatego walki wyglądają jak wyglądają, że ten co ma więcej reistsu i mocniejszy cios zawsze wygra, nawet gdyby miał prędkość i koordynacje ruchów ślimaka z pod liścia sałaty;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję bo nie uśmiecha mi się aby ta manga się skończyła. W końcu nie po to było tyle zachodu z tą Orichime, jak się skończy manga potem anime

Spoiler

do tego jeszcze druga przemiana Ichigo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie była ale Ci co się interesują to już wiedzą że jest mase RAW i wersji DVD dobrych itd. A co do nowego chapterka, cóż...

Spoiler

Aizen zabija Halibel ostatecznie. Widać że ma już jakiś gotowy plan. A na końcu widzimy Kensei''a który zaraz zniszczy przeciwnika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2009 o 12:56, nightfaler napisał:

Była już mowa o tym, że można już znaleźć 3 kinówke ?;]


A można? :P
Bo na razie tylko RAW chyba jest ^^ Jak do jutra nie znajdę wersji z angielskimi napisami, to pewnie właśnie taką z pomocą słownika obejrzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2009 o 15:57, ziptofaf napisał:

A można? :P
Bo na razie tylko RAW chyba jest ^^ Jak do jutra nie znajdę wersji z angielskimi napisami,
to pewnie właśnie taką z pomocą słownika obejrzę :D


No niestety, są tylko RAW-ki, a mimo to pisze że są w wersji angielskiej.
Trzeba będzie jeszcze poczekać, pewnie sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.10.2009 o 22:37, Tymonius napisał:

No niestety, są tylko RAW-ki, a mimo to pisze że są w wersji angielskiej.
Trzeba będzie jeszcze poczekać, pewnie sporo.


Jest już film w wersji angielskiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, Bleach Movie 3 obejrzany :) Moim zdaniem znacznie lepszy od jedynki i dwójki, tylko

Spoiler

końcówka mogłaby być ździebko lepsza, a nie przepłakana/przegadana.

Tym niemniej całość naprawdę udana, dużo akcji, walki i wszystkiego co ludzie lubią najbardziej :P
Spoiler

Taka miła odskocznia do starych, dobrych czasów Soul Society, gdzie Ichigo vs prawie wszyscy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W kilku odcinkach anime ( tych starszych) była reklamowana kinówka, gdzie hmm ....

Spoiler

wszyscy w Soul Society zapomnieli, że znali ichigo

. Może mi ktoś powiedzieć, co to był za film ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2009 o 07:45, Peres00 napisał:

W kilku odcinkach anime ( tych starszych) była reklamowana kinówka, gdzie hmm ....

Spoiler


wszyscy w Soul Society zapomnieli, że znali ichigo

. Może mi ktoś powiedzieć,
co to był za film ?:)


Bleach 3: Fade to Black.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2009 o 10:22, ziptofaf napisał:

No, Bleach Movie 3 obejrzany :) Moim zdaniem znacznie lepszy od jedynki i dwójki, tylko

Spoiler

końcówka mogłaby być ździebko lepsza, a nie przepłakana/przegadana.


Tylko to wcale długie nie było, więc można przeboleć.

Spoiler

Mi się tam zrobiło smutno jak pokazali skamieniałego i płaczącego Kona :(


Oby więcej takich filmów! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i ja również po trzecie znów udanej kinówce Bleach''a. Cóż, szkoda trochę że końcówka nieco dramatyczna a nie taki happy end. Szczerze mówiąc wolałem Memories of Nobody choć z drugiej strony pojawienie się Kisuke w stroju taicho, Ichigo użył maski w walce( co prawda chwilę ale zawsze coś ) no i wszyscy kapitanowie walczyli czyli dużo akcji. Ogółem udana kinówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2009 o 09:13, Crew_900 napisał:

W ostatnim odcinku Bleacha, na koniec nie podali co będzie w następnym, może powrót do
Bitwy z espadą ? :}

Wątpię - powrót do fabuły głównej w środku sezonu filerów? :/ Nie wskazuje na to również tytuł następnego odcinka (wg epguides.com) - "Byakuya''s Betrayal"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować