Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gra z katalogu EA za darmo dla nabywców SimCity

43 postów w tym temacie

Źródło? Chodzi mi o info, kto dostanie grę za darmo. Bo na stronie EA/Origin nic nie widzę, skrzynka mailowa też pusta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zamknęli AP, to dostałem dwie gry, i były to dwie gry z całego portfolio EA (jedną grę w postaci cyfrowej, drugą, z gram.pl, pudełkową).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Źródło? Chodzi mi o info, kto dostanie grę za darmo. Bo na stronie EA/Origin nic nie
> widzę, skrzynka mailowa też pusta...
Źródło zawsze jest podane w lewym dolnym rogu ramki z wpisem.

Ogłoszenie nie zawiera większych szczegółów - wszystko jest w newsie. Ma być za darmo, ma być mail 18 marca i bonus ma być dla wszystkich, którzy aktywowali grę. Jak będzie z organizacją i czy faktycznie będzie tak, a nie inaczej - przekonamy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo miłe. Bardziej nawet od grożby zablokowania gdy pomocy technicznej dla osoby, która zażądała zwrotu pieniędzy za wadliwy produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja póki co co prawda grałem tylko 4 godziny, ale w dniu premiery nie miałem większych problemów ze stabilnością (choć raz mnie wyrzuciło).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo miły gest ze strony EA, chociaz nie wiadomo, jakie gry zostaną dane "poszkodowanym", bo jeśli będzie to dowolna gra do wyboru, to myślę, ze to bardzo dobre zadośćuczynienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ok, trochę się rehabilitują, ale fakt faktem, że to nie pierwszy raz, kiedy nie spodziewali się tak wysokiego zainteresowania danym tytułem. Niczego się nie nauczyli po The Old Republic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No ok, trochę się rehabilitują, ale fakt faktem, że to nie pierwszy raz, kiedy nie spodziewali
> się tak wysokiego zainteresowania danym tytułem. Niczego się nie nauczyli po The Old
> Republic...
Niczego sie nie nauczyli od Ubisoftu, ktory teraz - po podobnym kroku kiedys - powoli stara sie zmieniac swoja polityke i wizerunek na PC i tragedii premierowej w kilku aktach pod tytulem Diablo 3.

Wymog ciaglego, nieprzerwanego polaczenia z siecia przy grze single player to idiotyzm tak wielki, ze nie wiem nawet do czego go porownac. W zyciu nie kupilbym gry, ktora takiego czegos wymaga.

Zle sie dzieje gdy konsumenci pokazuja wydawcom ze moga wymyslac nawet najbardziej absurdalne rzeczy zintegrowane z grami. Jak tak dalej pojdzie to trzeba bedzie placic jakis "startowy abonament(?)" na X miesiecy za "obsluge sieciowa gry single player" - no bo panie - to tez kosztuje przeciez a problemy z serwerami mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież EA już od jakiegoś czasu wyłaczą serwery niektórych gier pomimo online pass-a który miał zapewnić dłuższe wsparcie produktu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SimCity mnie kusiło bo jest to jedna z moich ulubionych serii, jednak zrezygnowałem z zakupu gier od EA - za bardzo mnie ta firma denerwuje od jakiegoś czasu. Jak widać dobrze zrobiłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> SimCity mnie kusiło bo jest to jedna z moich ulubionych serii, jednak zrezygnowałem z
> zakupu gier od EA - za bardzo mnie ta firma denerwuje od jakiegoś czasu. Jak widać dobrze
> zrobiłem :)

Malo tego;p za 2-3 lata w tej grze bedziesz mogl sobie ogladac jedynie obrazek na originie jak serwery wylacza;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie piracenia tej gry, i o to chodzi w stałym podłączeniu do sieci. A że pierwsze dni nie działało? Jasne, niefajnie. Ale taką aferę z tego robić. Gdybym wiedział, że przez pierwsze 4 dni gra nie będzie działać, ale dostanę w zamian za to dowolną grę od tego wydawcy (Crysis 3, Tomb Rider) to nawet chętniej bym się na nią rzucił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapominacie o jednym. To EA. Szatan, diabeł, zło wcielone.
Oni nie dadzą za darmo gry która się sprzedaje. Mają dość dużo tytułów z średnią ocen 5/10 których nikt nie kupuje.
Jeśli coś dostaniemy to dostaniemy zapewne jakiś gniot na którym EA nie straci za dużo pieniążków, a potem jeszcze będzie nam wmawiać jaka to wspaniała jest i jak bardzo się cieszymy z darmowego gniota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2013 o 13:26, Kijkowaty napisał:

Oni nie dadzą za darmo gry która się sprzedaje. Mają dość dużo tytułów z średnią ocen
5/10 których nikt nie kupuje.


Jakie? Bo poza nowym MoH większych wpadek pod względem jakościowym nie mieli od dłuższego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować