Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Saints Row IV oficjalnie z datą premiery, jest pierwszy teaser

23 postów w tym temacie

Jedynka była okropna, aż bolały mnie zęby ;-). Dwójkę odpuściłem, bo wygladało to jeszcze gorzej. Trójkę sprezentował mi kolega, przeszliśmy całość w coopie, bawiłem się niezgorzej i ta marka awansowała u mnie z kategorii "crap" na "całkiem fajna gra" ;-)

W przecenie chętnie się zaopatrzę w kolejną cześć, ale nie w tym roku - pierwszeństwo ma GTA V :). Tym bardziej, że po teaserze praktycznie nie widać zmian - zwyczajnie wygląda to na dodatek do III... więc za "full price" po prostu odpada... Fani - bijcie i hejtujcie, ale zajeżdża mi zwykłym skokiem na kasę... Co oczywiście nie znaczy, że to będzie kiepski tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oby tylko absurd i humor byly na tym samym poziomie (jak maja byc te same postacie to powinno sie udac), a bedzie dobrze. rewelacyjnie bawilem sie przy trojce (przy dwojce w sumie tez), cholernie dobra seria. oby sie nie ugrzecznila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co kur jest ?! To napewno nie jest nowe SR tylko jakis dodatek. SR TT spieprzylo ta serie na maxa. Kiedy to byla gra o gangach i fajnym chumorze a teraz jakies kosmity, super moce i inne duperele. Niech tego nie wydaja bo nikt nie kupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to wygląda jak po prostu dlc do trzeciej części,a nie jak pełnoprawna część.Steelport jest dość kiepskie i małe,nie daje dużego pola,by wykorzystać te supermoce,a pełnej ceny napewno nie dałbym za to,bo to jest dodatek z dorobioną cyferką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trójka była genialna, tym bardziej czekam na czwórkę.

I po co komu nudnawe GTA, które nawet na PCty nie zostało ogłoszone ? (letz ze flame warz biginz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem tylko w trójkę. Nawet przyjemnie się grało, tylko mam jedno zastrzeżenie: misje są za krótkie, w sporej części były to minigierki dostępne potem w otwartym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy kupie. Ogulnie w trójce nie podobało mi się to że wszystkiego było mniej w przeciwieństwie do części drugiej. Jeśli taki stan rzeczy ma się utrzymać w części czwartej to ja podziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak kto lubi tak można zacząć. Mi bardzo się to nie podoba. SRTT to najgorszy mój zakup jaki do tej pory miałem. Niestety. Miałem nadzieję że będzie dalej takie "gangowe" jak w dwójce, ale cóż... Stało się sam nawet nie wiem czym. SRTT traci posmak JUŻ po pierwszym przejściu. Grafika ma coś cukierkowego, co pasuje do SRTT ale nie Saint''s Row. Humor w Saints Row i SR2 był niesamowity nie dlatego że tylko tam był, ale z wyniku sytuacji, można rzec, by zmniejszyć napięcie. To działało. W SRTT nie uśmiałem się (ani nie spoważniałem) ani jednego razu. Randomowy humor niech będzie, ale nie kosztem historii Saint''sów. Jak dla mnie, mierzą znowu w popularny rynek jak Activision. Nie lepiej by było już dokończyć Saint''s Row, a nie przeobrażać ją w bezsensowną papkę dla spragnionego tłumu? To tylko moja opinia, ale rozczarowałem się 3, teraz zapewne IV też. Czy prawdziwy Saint''s Row kiedykolwiek powróci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2013 o 21:30, Yaboll29A napisał:

Nie wiem czy kupie. Ogulnie w trójce nie podobało mi się to że wszystkiego było mniej
w przeciwieństwie do części drugiej. Jeśli taki stan rzeczy ma się utrzymać w części
czwartej to ja podziękuje.


Ja mam podobne odczucia. Dwójka miała idealnie wyważony klimat, między śmiechem i brakiem powagi, a dość poważną tematyką. W trójce z kolei misje stały się strasznie nudnawe, praktycznie 3/4 z nich to activities z dwójki, więc jest to totalne pójście na łatwiznę. Nie mówię już nawet o cutscenkach, które w porównaniu do drugiej części po prostu są nijakie. W poprzedniczce były epickie strzelaniny, czuło się klimat i widziało swoją własną postać, z własnym głosem i stylem, tu jest tego stanowczo za mało. O ile grafika była śliczna, urzekała mnie na każdym kroku, to w porównaniu do dwójki, to bardzo duży krok w tył. Dodatki jeszcze ratują sytuację, mają w miarę oryginalne i zabawne misje, aczkolwiek cała kampania nie dorasta dwójce do pięt. Brakowało mi też plemiennych fryzur, czy tatuaży z poprzedniej części, naprawdę.

Grę i tak kupię, wolę ją od każdego GTA jakie do tej pory wyszło, choć zaznaczam, nie przekreślam piątej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dadzą tyle DLC jak przy TheThird to i tak pewnie nikt tego nie kupi. Były drogie i połowy nie dało się dostać, a piraci i tak mieli wszystkie za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2013 o 11:31, Kubala000 napisał:

Jak dadzą tyle DLC jak przy TheThird to i tak pewnie nikt tego nie kupi. Były drogie
i połowy nie dało się dostać, a piraci i tak mieli wszystkie za darmo.

Po pierwsze, co to znaczy "nie dało się dostać"? To nie zakupy w markecie, na Steamie wszystko leży gotowe do kupienia. Po drugie, zdecydowana większość to była kosmetyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielka puszka Monster atakująca miasto. Ta gra będzie kozacka jak wszystkie poprzednie części ! Hahaha nie mogę się doczekać, przy 3 miałem dobry ubaw ! :D Gdy GTA zapewnia komfortową grę z nie przesadzając, dojrzałą, fabułą, SR zapewnia totalny rozpierdziel i to mi się podoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że będziemy mieli trochę z Infamous i Protype. Nie jestem pewien, czy w SR to pasuje, ale jedno jest pewne - co-op będzie świetny. Niedawno zaczęliśmy z kumplem grać w dwójkę, bo 3 się nam trochę znudziła. Gra się bardzo dobrze pomimo kilku bolączek związanych z portem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że nie będzie to tak udana część jak poprzednie dwie (w pierwszą nie grałem to się nie wypowiadam), ale pomimo to kupie z ciekawości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować