Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Haha, Malygos to również moja pierwsza legenda, przypadek? W końcu chyba znajdę dla niego jakieś lepsze zastosowanie i chyba złożę pewną talię dla rogala, która kto wykorzystuje tzw. SpellSword Rogue. Grał ktoś takim buildem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2014 o 01:11, Ecko09 napisał:

Meh przesunęli questy na późniejszą godzine? =/ Już 2 dzień z rzędu o tej porze nie ma
nowego questa.


Zwróć uwagę na to, że za oknem czas się zmienił z zimowego na letni. :) Sądze, że na serwerze jest "stara" godzina, a Ty sprawdzasz o "nowej" czyli o godzinę za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2014 o 00:17, Jaracz napisał:

Problem z tą kartą jest taki, że jak grasz na dobrego przeciwnika, to załatwi on Malgygosa
lub przynajmniej wyciszy zanim zdążysz zrobić z niego użytek.


To może go "rozwalić" na pył? Tylko co dobrego i przydatnego jak Legenda można za ten pył zrobić? :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takiej serii questów za 40 g już dawno nie miałem :/ Fajna ta zmiana z wyżej zaczynanym sezonem rankigowym doliczając gwiazdki za rangę we wcześniejszym. Chociaż z drugiej strony szkoda trochę łatwych wygranych naliczanych do złotego hero od między 25-18 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2014 o 04:09, Wojman napisał:

Zwróć uwagę na to, że za oknem czas się zmienił z zimowego na letni. :) Sądze, że na
serwerze jest "stara" godzina, a Ty sprawdzasz o "nowej" czyli o godzinę za wcześnie.


Nie, na kompie godzina sama się przesuwa, więc jest git ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2014 o 11:15, Ecko09 napisał:

Nie, na kompie godzina sama się przesuwa, więc jest git ;]


Ale to o której dostaniesz questa nie zależy od godziny na twoim komputerze a w ameryce nie przesuwają godziny więc według ich czasu questy są dalej o tej samej godzinie co wcześniej ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2014 o 11:18, masterHADES napisał:

Ale to o której dostaniesz questa nie zależy od godziny na twoim komputerze a w ameryce
nie przesuwają godziny więc według ich czasu questy są dalej o tej samej godzinie co
wcześniej ;d


Aha a oni jakiś tydzień/dwa wcześniej nie przesuwali godzin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2014 o 11:24, Ecko09 napisał:

Aha a oni jakiś tydzień/dwa wcześniej nie przesuwali godzin?

Jeśli mnie pamięć nie myli, to oni z czasu zimowego na letni przeszli trzy tygodnie wcześniej, niż my.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Set Murlockowy oficjalnie zrobiony. Bardzo uprościł mi sprawę "Murloc War-Leader" który jakis czas temu mi wypadł, gdyż jeśli nie wiecie ostatnia kartę do setu czyli Legendarnego Murloczka dostajemy za quest ze skompletowaniem innych murloków.

Potestuję ten zestaw, bo jak na razie wydaje mi się idealny, choc lekko go zmieniłem. Szczególnie gdy RNG jest dla mnie miłe i w pierwszej turze rzucam Taunt 1/2 i Blood impa a przeciwnik nie wie, że z tym Tauntem tak łatwo nie będzie:D Boostowanie w ten sposób minionów gdy wpada Ci np jeszcze jeden imp i potem rush murlockami to naprawde Facerool dla wroga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2014 o 13:08, Budo napisał:

Po co Ci taunt 1/2, jak masz 1/3?

btw szybko zobaczysz, że murlocki nie są takie idealne.


Po to aby móc w early game ukryć że gram rushem. Void mogę mieć tylko 2 w talii, więc lepiej byc zabezpieczonym. A co do idealności - faktycznie nie są, ale skoro gram rankingowo tylko aby mieć wbite 20 i card back - bo tylko to sie zdobywa, to set jest idealny ;)

A wbijanie nim questów też jest proste i przyjemne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rank 20 to można wbić deckiem zrobionym z zamkniętymi oczyma :)
Nie wiem czy to taki dobry patent, żeby mieć więcej taunterów niż voidy w tym decku. No, ale sam sobie ogarniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy sezon. Fajne, to z gwiazdkami w każdym razie pierwszą grę prawie przegrałem w nowym sezonie.
Trafił mi się jakiś agro hunter z Ragnarosem. Na szczęście 90% graczy mających legendy nie umie ich używać.
W sumie to jest kilka legend, które się po prostu rzuca na stół o wygrałem.(mówię o o dole rankeda)
W każdym razie domyśliłem się co mniej więcej zagra. Rzucił swojego Ragnarosa i potem zagrał unleash the hounds hyeanna i starving coś tam. Tylko, że nie przewidział, że zamiast skoncentrować na ragnarosie wyeliminuje mu starving i hyenna.
(Dodam, że miał tylko 1-2 karty w ręku) To moja strategia była zapchać stół tanimi kartami i skoncentrować się na jego bohaterze. No i wygrałem jak rangnaros mam 1/5 szans, że trafi mi bohatera, to mogę sobie ryzykować.
3-5 tur to trwało, ale spokojnie wygrałem(przez 2 tury byłem na hita od ragnarosa, ale yolo)

Wczoraj miałem coś podobnego z Ysera, ale ją z silencowałem i całkiem olałem jej istnieniej. Ragnarosa nie mogłem z silenc-ować, bo to by pogorszyło moją sytuację, a wymiana była by droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie ogarnięty booster juhuu :P
Dwie legendy na 4 miechy grania, to i tak nie ma się czym chwalić, ale jestem zadowolony :)
No i epic paladyna, powoli kompletuję karty do jakiegoś ogarniętego decku. Divine fervor potrzebuję i avenging wrath jeszcze.

20140401184804

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2014 o 18:48, Budo napisał:

Wreszcie ogarnięty booster juhuu :P

Gratuluję Ragnarosa! I dobry epic! :D
Ja z kolei coraz poważniej myślę nad przemieleniem na pył Hoggera i Malygosa, bo tak serio, to nie są super przydatne legendy xD Będzie pył na skręcenie jakiegoś rogala od zera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogi pamiętniczku,
dzisiejsza arena szamanem poszła znośnie. Nie jest to mój szczyt marzeń, ale nie chcę narzekać. ;)

20140401192537

20140401192556

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawiam, jaki znacie BARDZO DOBRY ale i BARDZO TANI (możliwy do zrobienia gdy np zmielę Malygosa) deck którym mogę powalczyć na rankingu? Mam decki Huntera na bestiach i pieskach i Lock z murloczkami (<3) i zastanawiam się jaką klase polecić mi możecie do gry jeszcze - coś fajnego i przyjemnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2014 o 20:21, alexiej napisał:

Tak sie zastanawiam, jaki znacie BARDZO DOBRY ale i BARDZO TANI (możliwy do zrobienia
gdy np zmielę Malygosa) deck którym mogę powalczyć na rankingu? Mam decki Huntera na
bestiach i pieskach i Lock z murloczkami (<3) i zastanawiam się jaką klase polecić
mi możecie do gry jeszcze - coś fajnego i przyjemnego :)


Może poprzeglądaj sobie decki na tej stronce - http://www.hearthpwn.com/decks?filter-deck-tag=4&& jest tam całkiem sporo niezłych i mocno budżetowych decków. Ale nie myśl, że na samych taniutkich kartach dojdziesz do legendy (chyba, że jesteś Trumpem (co np pokazuje bardzo dobry i bardzo tani deck na maga "Trump''s Free Mage")).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2014 o 20:21, alexiej napisał:

Tak sie zastanawiam, jaki znacie BARDZO DOBRY ale i BARDZO TANI (możliwy do zrobienia
gdy np zmielę Malygosa) deck którym mogę powalczyć na rankingu? Mam decki Huntera na
bestiach i pieskach i Lock z murloczkami (<3) i zastanawiam się jaką klase polecić
mi możecie do gry jeszcze - coś fajnego i przyjemnego :)

Rogal <3
Druid, Pal
Shaman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj faction''s token roar druida- jest stosunkowo tani, chociaż jakieś tam epiki są w nim i legendy, zależnie ile już masz kart do tego.
Oprócz tego darmowy deck Trumpa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować