Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

/.../

Tylko, że on ma trochę racji. Nie musisz wrzucać każdego dobrego runa na arenie, bo wiemy już że Ci tam dobrze idzie. Teraz to jest zwykłe chwalenie się i tak też wyglądają Twoje posty. "O popatrzcie, ja robię 10/3 na arenie i mam deck za milion pyłu wow klękać nooby".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2014 o 16:57, Nightdew napisał:

Krytyka na poziomie: mam 0 pojęcia o tej grze. "Sporo" tego leadera widziałeś jak dla
ciebie połowa ludzi gra tą talią. Więc taką krytyka to ja się niezmiernie przejmuje :D
Ale spoko wolny temat nikt ci nie broni pokazać swoich osiągnięć. Bo widzę trochę chyba
ból 4 liter :) Chętnie zobaczę jakieś bardzo wysokie areny i na podstawie obserwacji
złożonych decków będę mógł udoskonalać swoje. Tak samo z wysokimi rankami i taliami,
którymi nie gra połowa leadera :D

Nie wiem, o którego leadera chodzi, ale chyba żadnego nie widziałem. :( Czy wspinanie się po leaderze nie jest trochę gejowskie? Ja akurat preferuję wspinaczkę po ladderze. :E
Budo słusznie zwrócił uwagę, że twoje posty wyglądają jak szpanowanie pierdołami wśród kolegów na osiedlowym trzepaku.

P.S. Rogal i łączenie jego kart za 0 many w kombosy to wyżyny pomyślunku. :E "Hmmm... ile potrzebuję many łącząc karty za 0 i 3? 3! No i tyle mam! Ależ ze mnie matematyczny geniuszek!" - https://www.youtube.com/watch?v=kIwhSvwXaCM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2014 o 17:22, Budo napisał:

Tylko, że on ma trochę racji. Nie musisz wrzucać każdego dobrego runa na arenie, bo wiemy
już że Ci tam dobrze idzie. Teraz to jest zwykłe chwalenie się i tak też wyglądają Twoje
posty. "O popatrzcie, ja robię 10/3 na arenie i mam deck za milion pyłu wow klękać nooby".


Jakbyś czytał dobrze całą dyskusję to zauważyłbyś moje screeny z arenami wrzucane może 2/3 razy przez całą historię tego wątku. Dopiero gdy ktoś napisał, że arena to czysty luck wrzuciłem kilka aren z rzędu jakie robiłem aby zmniejszyć znaczenie tej teorii. Nie muszę wrzucać każdego? Przecież wiem i tego nie robię, zresztą wytłumaczyłem już to na początku posta. Aż policzyłem moje wrzucone areny do czasu wspomnianego posta o lucku na arenie. 64 strony wątku i wrzuciłem 3 areny. Omg rzeczywiście wrzucam każdą normalnie mega spam.

@Jaracz

To samo co do Budo, widzę dalej gadu gadu a nic fajnego nie zapodałeś. Trzema arenami szpanuję wśród kolegów. Niech będą pierdołami, zaszpanuj czymś ważnym chętnie popatrzę. Z twoich postów wychodzi, że swoim geniuszem wbijasz non stop 12 winów, a składanymi autorskimi taliami bez uwagi na panującą mete wbiłeś pewnie legendę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2014 o 19:29, Nightdew napisał:

To samo co do Budo, widzę dalej gadu gadu a nic fajnego nie zapodałeś. Trzema arenami
szpanuję wśród kolegów. Niech będą pierdołami, zaszpanuj czymś ważnym chętnie popatrzę.
Z twoich postów wychodzi, że swoim geniuszem wbijasz non stop 12 winów, a składanymi
autorskimi taliami bez uwagi na panującą mete wbiłeś pewnie legendę.

To chyba nic nie wrzucę, bo wszystkie osiągnięcia w komputerowej grze karcianej, kreowanej zresztą głównie pod casuali, uważam za mało ważne pierdoły. :E W CV wrażenia to na nikim nie zrobi, dziewczętom też nie zaimponuje. :(
Na Arenach wbijam zazwyczaj powyżej 5 wygranych, w ladderze mam 9 rangę, grając tylko pod zadania i głównie talią paladyna bez ani jednej legendarki, z czego generalnie jestem zadowolony - stąd nie czuję potrzeby podbijania sobie ego na forum. ;)
Możesz też mi powiedzieć, co jest "fajnego", pouczającego i ważnego we wrzucaniu screenów z otrzymanych nagród lub skompletowanych decków na arenie z dopiskami:
- "Tadam , rogal op",
- "Aktualna arena, może dzisiaj też się uda ;)",
- "Kolejny dzień i znowu powyżej 10, może czas zacząć streamować?:D Nie ma kiedy daily zrobić i 3 zalegają... ",
- "Właśnie wydałem około 5000 pyłu i skompletowałem pw2 warriora. Screen z pierwszej gry, już wiem że będzie zabawa w nowym sezonie :D"?
Do takich uzewnętrznień wystarczy założyć blogaska i tam zbierać sweetusie komentusie.

A, sarkastyczne komentarze w stronę ludzi, którzy uważają tę grę za mocno losową (bo taka jest) też były trochę nie na miejscu. To że wygrałeś kilka razy na arenie popsutą klasą nie udowadnia niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z niektórych twoich komentarzy widzę, że chyba pomyliłeś wątki. Najlepiej nic nie piszmy, może od czasu do czasu podyskutujmy jak pokonać Ilidana. Polecam jeszcze raz przeczytać nazwę wątku, jak chcesz pochwalić się CV itp możesz założyć inny temat. Jak imponować dziewczętom to chyba nawet też jest jakiś wątek na gramie, może Ci się przyda. Ja akurat z wielką chęcią oglądam nagrody ludzi za 12 stki. Zresztą nie tylko ja. Polecam pewną maść na 4 litery, albo po prostu nie zaglądanie do tego wątku. Najlepiej aby miał on 1 stronę z pytaniami jak zainstalować grę. Ja ze swojej strony kończę bezcelową dyskusję, nie lubię jej prowadzić z osobami typu: po co wrzucasz linka, każdy go widział na stronie gry. Po co wrzucać dobre gry, przecież to szukanie kolegów na podwórku itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz, to wrzuć tego paladyna, bo ja kombinuję i nic mi nie wychodzi. Czy myśmy nie grali przypadkiem sparingu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chopie, przecież widać, że ewidentnie chciałeś sobie podbić ego postami na ostatnich dwóch stronach, na co wskazują przytoczone przeze mnie cytaty w poprzednim poście, więc łaskawie nie odwracaj teraz kota ogonem. ;) Do takich pościków, jak te przytoczone powyżej, służy blog, więc załóż sobie takowego albo zorganizuj sobie streama, o którym zresztą wspominałeś - może zbierzesz sobie grono 3 wiernych fanów.
Forum służy do prowadzenia dyskusji, dzielenia się opiniami i zadawania pytań, a nie do uprawiania prywaty.

@Budo, nie wiem, może. :D
Co do palków, to grałem kilkoma wariantami, teraz głównie gram takim:


20140330225828

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2014 o 22:59, Jaracz napisał:

Co do palków, to grałem kilkoma wariantami, teraz głównie gram takim:


Fajny, ale kilka rzeczy mi nie pasuje. Pobawię się sam nim trochę i zobaczymy co wyjdzie, bo mój paladyn to raczej lipa. Tyle fajnego, że mam Tiriona ^^

ps. polska wersja rani moje oczy niemiłosiernie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2014 o 23:09, Budo napisał:

Fajny, ale kilka rzeczy mi nie pasuje. Pobawię się sam nim trochę i zobaczymy co wyjdzie,
bo mój paladyn to raczej lipa. Tyle fajnego, że mam Tiriona ^^

ps. polska wersja rani moje oczy niemiłosiernie :/

Sugestie zmian z ewentualnym uzasadnieniem zawsze mile widziane. :)

Pomyślałem sobie, że może fajnym pomysłem byłoby stworzyć konkurencyjne pamiętniczki dla wpisów Nightdew.
Odcinek pierwszy HEHEHE URUCHOMIŁEM GRĘ HEHEHE. :D

20140330235115

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2014 o 23:52, Jaracz napisał:

Pomyślałem sobie, że może fajnym pomysłem byłoby stworzyć konkurencyjne pamiętniczki
dla wpisów Nightdew.
Odcinek pierwszy HEHEHE URUCHOMIŁEM GRĘ HEHEHE. :D


Śmiechłem :P

W ogóle już nawet w casual play nie można się ruszyć, żeby nie było zalewu legendarek... dzisiaj gram sobie swoim paladynem dla ubogich, a tu koleś wrzuca mi Cairne''a. No ok, pozbyłem się go, ale zaraz potem na stole ląduje alextrasza i ragnaros w następnej turze. Trochę mnie to wkurza, chyba trzeba jakieś rushe zacząć budować, żeby nikt się nie zdążył wyłożyć z tymi krowami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram Murloczkami (<3) już jakiś czas i staram się obecnie wybrać idealny moment na rush kartami za 1 many. Wiadomo, że przy każdym przeciwniku gra się inaczej, ale czy sami też macie takie problemy - czy czekać do 4 tury i rush na raz, czy powoli wykładać licząc że nie ma problemów z synergiami? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i mam swoją pierwszą Legendę! :D Malygos mi wypadł z Arenki którą wygrałem 1/3 <3

Nie zawsze trzeba wygrać sporo walk aby wypadło coś fajnego:) Teraz tylko poszukam sobie decków aby to wykorzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2014 o 22:58, alexiej napisał:

No i mam swoją pierwszą Legendę! :D Malygos mi wypadł z Arenki którą wygrałem 1/3 <3


Chyba przegrałeś 1/3 :P
Ale gratulacje, akurat Malygosem nigdzie się nie gra chyba, ale w takich domowych deckach zawsze można upchnąć ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2014 o 22:58, alexiej napisał:

No i mam swoją pierwszą Legendę! :D Malygos mi wypadł z Arenki którą wygrałem 1/3 <3

Nie zawsze trzeba wygrać sporo walk aby wypadło coś fajnego:) Teraz tylko poszukam sobie
decków aby to wykorzystać :)


Ha, również moja pierwsza legenda :D Upchnąłem ją do Warlocka i muszę przyznać świetnie współgra z resztą kart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, aby Malygos był aż tak zły ze swoim +5 SP skoro ma aż 12 HP ;) Wyrzucasz takiego i nagle grając Magiem masz Pyro za 15 <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2014 o 23:41, alexiej napisał:

Nie sądzę, aby Malygos był aż tak zły ze swoim +5 SP skoro ma aż 12 HP ;) Wyrzucasz takiego
i nagle grając Magiem masz Pyro za 15 <3

To też była moja pierwsza legenda. :)
Problem z tą kartą jest taki, że jak grasz na dobrego przeciwnika, to załatwi on Malgygosa lub przynajmniej wyciszy zanim zdążysz zrobić z niego użytek.
Takie Ysera albo Ragnaros są używane wszędzie, bo mają gwarantowane działanie. Ragnaros zawsze wlepi komuś 8 obrażeń, a Ysera dostarczy przynajmniej 1 kartę.
Imo powinni obie te karty zmienić na wzór Nata Pagle''a, że ich efekt aktywuje się dopiero na początku swojej tury, bo w obecnej postaci są no-brainerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować