Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bioshock Infinite - recenzja

159 postów w tym temacie

Czyli czas na upgrade grafy... Plus warto jest zagrać w nową odsłonę BS... 14,3h godzin gry.. hmm, więc spokojnie kilkanaście wieczorów przede mną. Super;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy gram.pl zacznie wysyłać paczki? bo niby planowana wysyłka jest dzisiaj a u mnie w zamówieniach nie zmienił sie stan przesyłki a zazwyczaj jak zamawiałem pre-order to paczka była na czas,czy przesyłka dotrze na dzień premiery ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro w minusach jest brak polskiej wersji językowej (i tak dla mnie to minus na siłę) to w plusach powinien być Season Pass za darmo do wszystkich wersji gry (PC i konsole).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Były żołnierz i agent Pinkertonów, niejaki Booker DeWitt (...)"

Myszasty, poprawnie powinno być "agent Pinkertona" - był tylko jeden taki jegomość, założyciel wspomnianej agencji. :)

Co do recenzji i oceny końcowej, innego werdyktu nie można się było spodziewać. Oto mamy grę roku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Były żołnierz i agent Pinkertonów, niejaki Booker DeWitt (...)"
>
> Myszasty, poprawnie powinno być "agent Pinkertona" - był tylko jeden taki jegomość, założyciel
> wspomnianej agencji. :)
>
Za cholerę nie wiem, skąd się wzięła ta forma. Podejrzewam jakąś autokorektę, czy inszą sugestię, którą nieopatrznie kliknąłem. Już poprawiam, thx. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 14:40, Myszasty napisał:

Za cholerę nie wiem, skąd się wzięła ta forma. Podejrzewam jakąś autokorektę,
czy inszą sugestię, którą nieopatrznie kliknąłem. Już poprawiam, thx. :)

No widzisz, jednak mogłem się na coś przydać na tym forum, hehehehe. :D

P.S. Skrobniesz coś więcej o wersji PC i ustawieniach graficznych, optymalizacji? Dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 14:28, Janek_Izdebski napisał:

Co do recenzji i oceny końcowej, innego werdyktu nie można się było spodziewać. Oto mamy
grę roku. :)


Uwielbiam przyznawanie gier roku w marcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 14:46, Gorthak napisał:

Uwielbiam przyznawanie gier roku w marcu :)


To znaczy ja bym też nie rozdawał takich tytułów w marcu... ale prawdą też jest to, że zazwyczaj gry z ostatniego kwartału zawsze wygrywają grę roku. Dlatego można spokojnie nowego Bioshocka ustawiać w gronie faworytów do tego miana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem jakiś dziwny i do dnia dzisiejszego nie przebrnąłem przez jedynkę. Owszem, gra powala klimatem, fabułą i ścieżką dźwiękową, ale jakoś odrzuca mnie mizerny model strzelania i nieciekawe potyczki z wrogami. A teraz czekam na kamienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 14:49, TobiAlex napisał:

Ano zgadzam się... Już nie wspominając o tym, że w czerwcu The Last of Us :P

Finałowy pojedynek rozegra się przecież między trzema tytułami:

- "Bioshock: Infinite"
- "The Last of Us"
- "GTA V"

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 14:51, Janek_Izdebski napisał:

- "Bioshock: Infinite"
- "The Last of Us"
- "GTA V"

A może "Beyond: Two Souls"? A może coś nas weźmie z zaskoczenia jak "The Walking Dead" w ubiegłym roku? Marzec to zdecydowanie zbyt wcześnie, by wyrokować, ale nowy Bioshock to na pewno bardzo, bardzo mocny kandydat ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 14:51, Janek_Izdebski napisał:

> Ano zgadzam się... Już nie wspominając o tym, że w czerwcu The Last of Us :P
Finałowy pojedynek rozegra się przecież między trzema tytułami:

- "Bioshock: Infinite"
- "The Last of Us"
- "GTA V"

:)

Z tego co wiem w tym roku jeszcze wychodzi Assassin''s Creed 4 i Rome 2: Total War. Pewnie jest więcej, o których teraz nie myślimy. Subiektywne wyróżnienie - tak. Ale opinię można sobie wyrabiać po zapoznaniu się ze wszystkimi tytułami, inaczej z wyróżnienia robi się wróżenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować