Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Jak to przeczytałem to mi się odechciało ER. Te 30 minut na patcha to wolę poświęcić na poboczne zadania, albo na expienie na topielcach, szkoda gadć, choćby lepiej te 30minut segregować sobie inwentarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 13:49, MasterHeroes napisał:

Jak to przeczytałem to mi się odechciało ER. Te 30 minut na patcha to wolę poświęcić
na poboczne zadania, albo na expienie na topielcach, szkoda gadć, choćby lepiej te 30minut
segregować sobie inwentarz.


Tak te 30min ci się rozłoży (a nawet więcej) przy ładowaniu lokacji itp. w zwykłym Wieśku :D
Bo w ER wszystko się o wiele szybciej ładuje ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 13:53, Kur0 napisał:

> Jak to przeczytałem to mi się odechciało ER. Te 30 minut na patcha to wolę poświęcić

> na poboczne zadania, albo na expienie na topielcach, szkoda gadć, choćby lepiej
te 30minut
> segregować sobie inwentarz.

Tak te 30min ci się rozłoży (a nawet więcej) przy ładowaniu lokacji itp. w zwykłym Wieśku
:D
Bo w ER wszystko się o wiele szybciej ładuje ^^

W wersji 1.3 też się szybko ładuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 13:49, MasterHeroes napisał:

choćby lepiej te 30minut segregować sobie inwentarz.

W ER jest poprawione inventory i lepiej się zarządza plecakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 15:13, MasterHeroes napisał:

> Bo w ER wszystko się o wiele szybciej ładuje ^^
W wersji 1.3 też się szybko ładuje.


Noo niby tak, ale co to za problem ściągnąć te patche (ściągając można sobie dalej grac w Wieśka), a później
np. rano jak się idzie do szkoły/pracy ustawić żeby się przerabiało, a potem wracasz i w taki oto magiczny sposób masz ER, to chyba nie jest aż taki straszny problem :P A zapisów gry i tak nie tracisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 15:53, Kur0 napisał:

Noo niby tak, ale co to za problem ściągnąć te patche (ściągając można sobie dalej grac
w Wieśka), a później
np. rano jak się idzie do szkoły/pracy ustawić żeby się przerabiało, a potem wracasz
i w taki oto magiczny sposób masz ER, to chyba nie jest aż taki straszny problem :P A
zapisów gry i tak nie tracisz :D


Nie wiem czy tylko ja tak mam ale jeśli tak postępuje z programami czy instalacjami to jak nazłość coś musi się skisić i i tak muszę instalować jak wrócę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytanie o Cenę Neutralności

Spoiler

Jak pokonać Deirdre w namiocie? Gram na najtrudniejszym, ale ona w ogole nie daje mi dojsc do slowa, padam po dwoch ciosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 08:15, moonman napisał:

pytanie o Cenę Neutralności

Spoiler

Jak pokonać Deirdre w namiocie? Gram na najtrudniejszym, ale ona w ogole nie daje
mi dojsc do slowa, padam po dwoch ciosach.



Ja od razu jak zaczyna się walka użyłem tego "granatu" co się z nim zaczyna (wywołujesz w przeciwnikach strach, dzięki czemu nie atakują Geralta) i wtedy ataki na Deirdre i poszło szybko (też na najtrudniejszym grałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 12:05, wiedx1 napisał:

ja mam pytanko skąd wziąć książkę o kikimorach(u antykwariusza w wyzimie klasztornej
nie ma)


na targu powinien być sprzedawca książek - ja kupowałem u niego (jeśli dobrze pamiętam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 12:16, moonman napisał:

> ja mam pytanko skąd wziąć książkę o kikimorach(u antykwariusza w wyzimie klasztornej

> nie ma)

na targu powinien być sprzedawca książek - ja kupowałem u niego (jeśli dobrze pamiętam)

czyli wyzimie handlowej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 12:05, wiedx1 napisał:

ja mam pytanko skąd wziąć książkę o kikimorach(u antykwariusza w wyzimie klasztornej
nie ma)

jeśli nie znajdziesz książki to jak pokręcisz się po handlowej i pogadasz z ludźmi to też dostaniesz wpis do bestiariusza (ale chyba tylko na k.robotnice)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, pytam ostatni raz :) jeżeli nikt nic nie wykombinuje tutaj, to niestety będę zmuszony zacząć od nowa II rozdział.

"Mam takie pytanie, chociaż może nawet i problem, no ale do rzeczy. A zadaniu Tajemnice Wyzimy, wychodząc z Grobli posłaniec Raymonda mówi mi, że ten czeka na mnie u siebie i che ze mną porozmawiać, jednak gdy zjawiam się u niego jedną opcją rozmowy jest "bywaj". Myślałem że to tylko chwilowe i poleciałem wykonywać inne questy. Niestety, po przejściu praktycznie wszystkiego co mogłem problem pozostaje ten sam. Brakuje mi tylko 1 sefira, który właśnie jest w posiadaniu Raymonda. Wie ktoś może jak sobie z tym poradzić?"

EDIT

Spoiler

Rozmawiałem już ze wszystkimi i niestety żaden nie miał i nie konkretnego do powiedzenia, Raymond jak i Kalkstein.
Przeszedłem wszystkie możliwe zadania poboczne i pozostało mi tylko 3 główne, Tajemnice Wyzimy, Obeliska, oraz Tajemnicza wieża (dodam, że zadania Anatomia zbrodni nie wykonywałem, powód taki sam jak powyżej, brak żadnych opcji rozmowy z Raymondem. Na bagnach we wszystkie obeliska kamienie już powkładałem, pozostał tylko jeden, którego nie mam pojęcia skąd wziąć, znaczy co powinienem zrobić abym dostał go od niego. Dodam jeszcze, że rozmawiałem wcześniej z Kalksteinem o pułapce na bongach, jednak, o ile się nie mylę, do zrealizowania tego potrzebne są wszystkie 10.



Ma może ktoś jakieś pomysły jak sobie z tym poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Spoiler

A masz już 2 książki, dla kalksteina? Byłeś już na bagnach i dowiedziałeś się od Vaski o golemie i czarnoksiężniku? Pokonałeś golema?


Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 22:49, junior17 napisał:

Witaj!

Spoiler

A masz już 2 książki, dla kalksteina? Byłeś już na bagnach i dowiedziałeś się od Vaski
o golemie i czarnoksiężniku? Pokonałeś golema?


Pozdrawiam


Spoiler

Tak, wszystko to już zostało załatwione. Jedną odkupiłem od antykwariusza, a drugą dostałem od Vivaldiego, później jeszcze tą samą znalazłem an bagnach. Golem również został pokonany, od niego miałem, o ile się nie mylę 1 sefir oraz serce golema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 17:04, karolek44 napisał:

Spoiler

w tym momencie chyba musisz iść na cmentarz i odszukać ciało Raymonda w krypcie



Spoiler

Jego ciało już odnalazłem przy okazji wykonywania zadania "Wdzięczność grabarza".



Dzięki za zainteresowanie. :)
Ma może ktoś jeszcze jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

=

Dnia 10.01.2009 o 17:48, Jed1 napisał:

Dzięki za zainteresowanie. :)
Ma może ktoś jeszcze jakieś pomysły?

a masz jakiś wpis w dzienniku ?coś związanego z zadaniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 17:56, wiedx1 napisał:

> Dzięki za zainteresowanie. :)
> Ma może ktoś jeszcze jakieś pomysły?

Dnia 10.01.2009 o 17:56, wiedx1 napisał:

a masz jakiś wpis w dzienniku ?coś związanego z zadaniem ?


Tak, ale to są takie, które będą się ciągnąć w kolejnych aktach np: walka na pięści, gra w kości itp. W dzienniku posiadam tylko trzy zadania główne, Tajemnice Wyzimy, Obeliska oraz Tajemnicza wieża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować