Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 08.05.2010 o 23:04, HumanGhost napisał:

Wpadłem w szpony hazardu. Przegrałem z Carmen prawie 2 tysiące orenów... ależ ta gra
wciąga.


To trochę słabo Ci idzie gra w kości. Ale trzeba przyznać że jest wciągająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2010 o 23:54, Kraju napisał:

To trochę słabo Ci idzie gra w kości. Ale trzeba przyznać że jest wciągająca.


Miałem można powiedzieć pechową serię. Ale zobaczycie! Jeszcze się odegram! ;D
Przydałaby się gotówka na nowy pancerz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre wieści, po ściągnięciu patcha i rozpoczęciu gry: efekt uboczny wszystko dziła ja trzeba. W razie problemu napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W edycji rozszerzonej wiedźmina masz tego update, jakbyś kupił od kogoś premierową edycję wiedźmina (tą nie rozszerzoną) wtedy byś mógł sobie dokupić tego update. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sklad Wiedzmin: Edycja rozszerzona wchodzi wczesniej wspomniany patch. Czy do tego patcha mozna sciagnac jaiegos innego czy ten jest ostatnim z nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2010 o 18:41, Dodus14 napisał:

W sklad Wiedzmin: Edycja rozszerzona wchodzi wczesniej wspomniany patch. Czy do tego
patcha mozna sciagnac jaiegos innego czy ten jest ostatnim z nich?

Mi innych aktualizacji nie wyszukuje więc ostatni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2010 o 18:41, Dodus14 napisał:

W sklad Wiedzmin: Edycja rozszerzona wchodzi wczesniej wspomniany patch. Czy do tego
patcha mozna sciagnac jaiegos innego czy ten jest ostatnim z nich?


Jak masz wersję z Platynowej Kolekcji, to ostatni. Jak masz premierową Edycję Rozszerzoną, to jest jeszcze patch 1.5 wywalający zabezpieczenia i dodający nowe przygody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam dość nietypowy problem a mianowicie: Nie dostałem sygnetu od Wielebnego. Słyszałem że mogę go dostać od żebraczki w wiosce ale za cholerę nie mogę jej znaleźć. Widziałem jedną czy dwie na Podgrodziu lecz nie dało się z nimi wejść w interakcję.
Czy ktoś wie gdzie ona jest?
PS: Mówię z góry że zapisu gry przed Wielebnym nie posiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2010 o 16:45, DonSzabla napisał:

Witam.
Mam dość nietypowy problem a mianowicie: Nie dostałem sygnetu od Wielebnego. Słyszałem
że mogę go dostać od żebraczki w wiosce ale za cholerę nie mogę jej znaleźć. Widziałem
jedną czy dwie na Podgrodziu lecz nie dało się z nimi wejść w interakcję.
Czy ktoś wie gdzie ona jest?
PS: Mówię z góry że zapisu gry przed Wielebnym nie posiadam.



A mógłbyś dokładniej opisać w którym jesteś momencie (głownie chodzi o to jakie zadanie główne ostatnio wykonałeś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2010 o 20:30, Matizk napisał:

A mógłbyś dokładniej opisać w którym jesteś momencie (głownie chodzi o to jakie zadanie
główne ostatnio wykonałeś)

Główne wykonałem wszystkie. Zostało mi przekonanie trzech mieszkańców wioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam obejrzeć wszystkie wywiady z Tomaszem Gopem, bo facet jest niemożliwy jak on opowiada o grze. Jeszcze tekst że w grze są cycki jest nieziemski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Skończyłem V akt i jestem już w epilogu i staram się zabić Zeugla, ale nie mam zbroi kruka;/ Czy mogę ją jeszcze jakos zdobyc? Mogę wrocic na bagna jeszcze i do tego płatnerza zakonu? Jeśli nie to co mam robić? Nie mam żadnych elixirów już tzn mam same składniki alchemiczne które zapchały mi już cały ekwipunek ale tak naprawde jakimś sposobem nie mogę zrobić ani jednego elixiru puszzczyk lub jaskółka;/ Jednym słowem jestem bez szans, czy jest możliwosc powrotu do poprzednich lokacji by nazbierać ziółek i się przygotować jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2010 o 09:18, kuki288 napisał:

Witam!
Skończyłem V akt i jestem już w epilogu i staram się zabić Zeugla, ale nie mam zbroi
kruka;/ Czy mogę ją jeszcze jakos zdobyc? Mogę wrocic na bagna jeszcze i do tego płatnerza
zakonu? Jeśli nie to co mam robić? Nie mam żadnych elixirów już tzn mam same składniki
alchemiczne które zapchały mi już cały ekwipunek ale tak naprawde jakimś sposobem nie
mogę zrobić ani jednego elixiru puszzczyk lub jaskółka;/ Jednym słowem jestem bez szans,
czy jest możliwosc powrotu do poprzednich lokacji by nazbierać ziółek i się przygotować
jeszcze?

W Epilogi chyba nie da się już zakończyć żadnego zadania. Co do eliksirów to być może nie masz wódki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem parę scenariuszy dodatkowych i muszę powiedzieć że Wiedzmikołaj mnie super pozytywnie zaskoczył.
Narazie zrujnowałem swięta, zobacze jak to wymyślili gdy chce się je ocalić ;p

Odradzam za to "ach te bagna" bo w sumie to tylko latasz przez 20 min w dwóch kierunkach.

"Cena Neutralności" -> tak na godzinkę, akurat jak nie macie co robić.
Nie powala, ale też nie odstrasza. Ma dubbing wiec gra sie przyjemniej.


Jakie dodatkowe polecacie j eszcze scenariusze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować