Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Siema Ma ktos wymagania to Wiedzmina bo tak jak ogloadalem to wszystko to mi sie zdaje ze muj komp to nie pociagnie ;/;/ moze ma ktos wymagania czy co kolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 17:10, Abi Dalzim napisał:

> A tak w ogule to kiedy on wyjdzie?
Najprawdopodobniej we wrześniu. Choć z tym może być różnie.

--> Marko Pele - o tym filmie gadaliśmy już kilka postów wyżej :)



Nie zaglądałem do tego Topicu ostatnio więc sorki, ten brak czasu... ;/ Ale przyznajcie że budżeto robi wrażenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 17:22, Marko Pele napisał:

> > /.../ Ale przyznajcie że
budżeto robi wrażenie ;)

Tja. Robi. A grasz w pokera?
To jest trochę tak, jak byś siadł do gry z graczami, mającymi sporo większą kasę niż Ty. Jest pula, otwarcie, przebicia i przyjdzie czas sprawdzenia, czy wypadniesz z gry, czy zgarniasz pulę i grasz dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już niedługo będziemy mogli podziwiać dzieło Tomka Bagińskiego :D Ja osobiście nie mogę się doczekać. Sam nie wiem co ten Wiedzmin w sobie ma że tak mnie do niego ciągnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokazuje walke Geralta ze strzygą, ale z innej perspektywy niż ostatni zwiastun. Reprezentuje gre na najwyższym światowym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje odczucia po obejrzeniu tego traileru. Ten filmik jest najlepszy jaki oglądałem ze wszystkich innych z gier. Super grafika, muzyka, aż się nie można doczekać września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EEEeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, poprostu brak mi słów. Najlepszy trailer jaki dotąd oglądałem. Bravo dla Pana Tomka i spółki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 20:16, Baal Namib napisał:

mi trainer nie chodzi..;/ prosi o jakąs wtyczke, a nie coś mi jej zainstalować ;/


Nie trainer tylko trailer :P Ściągnij na HDD, jest taka możliwość :)
Ogólnie trailer wymiata, Sapek może spać spokojnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trailer świetny, aczkolwiek widywałem o wiele lepsze ;]

pamiętajmy jednak, że nie można oceniać książki po okładce (mam nadzieje, że chwytacie analogię? ;)). bardzo liczę na Wiedźmina - aczkolwiek jestem realistą. świat nie pokocha tej gry tylko dlatego, że ''jest polska, nasza, bla bla bla''. aczkolwiek życzę jej jak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też się dołączam do ogólnego zachwytu nad tym trailerem :) Świetna muzyka, super grafika, do tego filmik był niezwykle dynamiczny. Jeżeli gra będzie trzymała taki poziom jak na tym trailerze to, panowie i panie, mamy grę roku ;) Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 20:26, Baal Namib napisał:

O, wszystko ok ;] A wy ściągacie ? A nie oglądacie w necie? jak można pobrać ?


Po prawej na dole tego okinke masz ikonki QuickTime, WMP i iPod''a. Kliknij w dowolna to bedziesz mial okinko pobierania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chcialbym sie dowiedziec jaki charakter bedzie mial weidzmin tzn bedzie sie poruszac postacia od 1 osoby jak np w gothicu czy z lotu ptaca czyli z trzeciej osoby.A ponadto czy jak bedzie sie walczyc to bedzie mozna walczyc poslugujac sie klawiatura czy tylko myszka? Za odpowiedz z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować