Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Ja tam umiem angielski i niemiecki, więc szczerze mówiąc wisi mi to w jakiej wersji językowej jest dana gra. Wam też to polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 13:13, KannX napisał:

Ja tam umiem angielski i niemiecki, więc szczerze mówiąc wisi mi to w jakiej wersji językowej
jest dana gra. Wam też to polecam ;)

Hmm... pomyślmy... w jakim języku może być POLSKA gra, wydawana w POLSCE, przez POLSKIEGO dystrybutora...
Tak...mam!
W Hebrajskim!
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 13:13, KannX napisał:

Ja tam umiem angielski i niemiecki, więc szczerze mówiąc wisi mi to w jakiej wersji językowej
jest dana gra. Wam też to polecam ;)


Ja tam wolę Polski, bo humor A. Sapkowskiego polega głównie na języku, który na angielski jest niestety prawie nieprzetłumaczalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 10:39, gorn63 napisał:

No wiesz z napisami to może być,ale gdyby była w CAŁOŚCI po innym języku to katastrofa:)

Mi też nie przeszkadza wersja z napisami tylko. Ale od gry robionej przez polaków oczekuję full polskiej wersji:) I to jeszcze gra robiona przez ludzi z ekipy która robiła dialogi do niejednej ogromnej gry:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widziałem reklame w cd-acion cd projekt red ogłoszenie że przyjmą grafika, programiste i jakegoś jeszcze tam specjaliste powiedzcie mi jaki jest sens zadrudniaci tyle osób przy końcu prac co do premiery zostało jeszcze miesiąc chyba że pracują nad kolejną produkcią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 10:44, qn.ik napisał:

To wreszcie jak jest z tą ceną? Bo oficjalnego newsa, że spadła ( a na pewno by się tym chwaliliii)
nie ma.


Cena od początku wynosiła 79,90 zł bez wPLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 14:05, nazgul47 napisał:

Ja tam wolę Polski, bo humor A. Sapkowskiego polega głównie na języku, który na angielski jest
niestety prawie nieprzetłumaczalny.


To mocny argument. Masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po angielsku to może bardziej starsi graczem zrozumieją opowiadaną fabułe w tym jezyku ja mam 15 lat i jak gram w nie spolszczone gry to albo nie rozumiem o czym gadają albo kilka razy puszczam filmik albo włączam napisy żeby zrozumiec, ktoś powie że angielskiego mogłem sie uczyc :) a ucze i z bardzo dobrym wynikiem a i tak nie zrozumiał bym całej gry albo filmu po angielsku bo do tego trzeba troche praktyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 15:11, FPS FPP TPP napisał:

widziałem reklame w cd-acion cd projekt red ogłoszenie że przyjmą grafika, programiste i jakegoś
jeszcze tam specjaliste powiedzcie mi jaki jest sens zadrudniaci tyle osób przy końcu prac
co do premiery zostało jeszcze miesiąc chyba że pracują nad kolejną produkcią


Może ktoś odchodzi i będą potrzebni nowi pracownicy, albo po prostu szukąją ludzi do nowego projektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 15:28, Marko Pele napisał:

Nie wiek czy każdy już widział jak będzie wyglądało pudełko Wiedzmina za granicami Polski.


Fajne pudełko, ładnie wygląda napis "CD Projekt RED" na tym pudełku:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 15:11, FPS FPP TPP napisał:

widziałem reklame w cd-acion cd projekt red ogłoszenie że przyjmą grafika, programiste i jakegoś
jeszcze tam specjaliste powiedzcie mi jaki jest sens zadrudniaci tyle osób przy końcu prac
co do premiery zostało jeszcze miesiąc chyba że pracują nad kolejną produkcią


Mi się też wydaje że potrzebują kogoś do kolejnej produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 15:28, Marko Pele napisał:

Nie wiek czy każdy już widział jak będzie wyglądało pudełko Wiedzmina za granicami Polski.


hmm całkiem całkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 15:28, Marko Pele napisał:

Nie wiek czy każdy już widział jak będzie wyglądało pudełko Wiedzmina za granicami Polski.


Od frontu ładne za wyjątkiem tego logo atar a z tyłu jak zwykle napaćkane wole polskie pudełko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować